Euro Truck Simulator 2

Favori Aracınız Hangisi ?

• Volvo

Votes: 5 16.1%
  • Mercedes

Votes: 9 29.0%
  • Scaina

Votes: 11 35.5%
  • Daf

Votes: 0 0.0%
  • İveco

Votes: 0 0.0%
  • Renault

Votes: 3 9.7%
  • Man

Votes: 3 9.7%

• Total voters
    31

Users who are viewing this thread

Anadolu yakasını ekleyecekler mi acaba? Malum Euro Truck. Asya kıtasından bir parçayı eklemezler herhalde. AB'ye üye olmaya karşı olanlardanım ama ilk defa dezavantajını bu oyunda gördük maalesef haha. :smile:

Ekleme ihtimalleri var. Zira tabelalarda Ankara ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü yazılarını gördüm. Üstü çizili değildi.

Edit: Arkadaşlar az önce İstanbul'u gezerken yol yardımda farkettim girdiğim otoyolda O-7 yazıyor. O-7 Kuzey Marmara Otoyolu yani. Kusura bakmayın yanlış bilgilendirme için.

Bir ihtimal var gelmesi için. Giderek Euro Trucktan Global'e dönüyor. En azından sinopa kadar eklenebilmesi mümkün gibi görünüyor mevcut henüz açılmamış haritada.

Ama genel olarak gerçekten şehir bazında en uğraşılmış şehirlerden bir tanesi istanbul ve edirne olmuş, gelgelelim manzara bakımından da 2. sıraya oynarç

1 kuşak 1 yol projesi var gerçek hayatta. Yavuz köprüsü asrın İpek Yolu olacak. Ticaretin, taşımacılığın kalbi olacak. Çin'e kadar uzar bu oyun aha da demedi demeyin. İhtimal vermiyordum ama bu söylemleriniz umudumu artırdı. :smile:

Bu oyun için daha fazlasını ummak hata olur. Kıta avrupası hazar denizine kadardır ve türkiyeyi dahil etmez genelde. Ama edilirse sinop-rize civarına kadar sayılır bence gerisi %100 asya çünkü.

Ha Prism3d ne kadar iyi destekler bilmiyorum ama belki çok gelecekte Global truck simulator tarzı bir oyun çıkmazsa bu oyun ipek yolunu dlc haline getirir satar demedi demeyin.

Ama bu motorla kalmazlar, sanıyorum otobüs simulatorü de yapıyorlar şuan eş zamanlı olarak.

Bunlar bittikten sonra kesinlikle başka bir oyun beklemek gerekiyor.

Otobüs simülasyonu zaten ayrı bir oyun olarak çıkacaktı. Fakat şirket, ETS2'yi ve ATS'yi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapıyor şuan. Bu yüzden o simülasyon DLC olarak gelecek. Edirne Otogarı'nı görmüşsünüzdür herhalde :shifty: Özellikle ATS'ye yönelmek istiyorlar bildiğim kadarıyla çünkü ETS kadar oyuncu kitlesi yok.

Sayenizde yine çıktık yollara. Hamlamışız biraz, Fransa'da habire radara yakalanıyorum kevgire döndük. :smile: Burdan Macron'a üstün selamlar...

Back
Top Bottom