Euro Truck Simulator 2

Favori Aracınız Hangisi ?

• Volvo

Votes: 5 16.1%
  • Mercedes

Votes: 9 29.0%
  • Scaina

Votes: 11 35.5%
  • Daf

Votes: 0 0.0%
  • İveco

Votes: 0 0.0%
  • Renault

Votes: 3 9.7%
  • Man

Votes: 3 9.7%

• Total voters
    31

Users who are viewing this thread

Multiplayer'da karşı şerite geçip gelen araca 90 ile patlatmak çok zevkli.

oyunun internet sitesinde mp var oradan indirim arkadaşlar ile oynamak istiyorsanızda hileli bi hesab açın hilesiz para kayıbı olur çok biz oynuyoruz çapra çaprpa mesela bi klan buluyoruz hepimiz çarpıyoruz

Bahadır Hattab said:
oyunun internet sitesinde mp var oradan indirim arkadaşlar ile oynamak istiyorsanızda hileli bi hesab açın hilesiz para kayıbı olur çok biz oynuyoruz çapra çaprpa mesela bi klan buluyoruz hepimiz çarpıyoruz
Çok eğlenceli olmalı kardeş.

Kayra said:
Soruma cevap verildiğini sanıp o heyecanla konuya girmem ve 6 ay önce yazılan şeye cevap verildiğini görmem...  :razz:

Benim de çok başıma geliyor o, meğer başka konuyla ilgili muhabbet dönüyormuş.
Neyse, c'yte bastıktan sonra eğer hala hız değişiyorsa çok büyük ihtimalle dağ bayır bir şey varsa ondan oluyordur. Bende de öyleydi. İnerken artıyor muydu hatırlamıyorum ama. Çıkarken kesinlikle azalıyor. Düz yolda artmaması lazım ya bir şeyleri yanlış yapıyorsun ki sadece c'ye basıp bıraktığın için bu imkansız ya da bir sorun vardır. Ama nedir bilemem işte bunu.

Ya benim istediğim şu, hız sınırını aşmamak için belli bir hızda araç kendisi durdursun hız artırmayı gerisi çok önemli dğeil.

İye.Bepsilomicronu said:
Kayra said:
Soruma cevap verildiğini sanıp o heyecanla konuya girmem ve 6 ay önce yazılan şeye cevap verildiğini görmem...  :razz:

Benim de çok başıma geliyor o, meğer başka konuyla ilgili muhabbet dönüyormuş.
Neyse, c'yte bastıktan sonra eğer hala hız değişiyorsa çok büyük ihtimalle dağ bayır bir şey varsa ondan oluyordur. Bende de öyleydi. İnerken artıyor muydu hatırlamıyorum ama. Çıkarken kesinlikle azalıyor. Düz yolda artmaması lazım ya bir şeyleri yanlış yapıyorsun ki sadece c'ye basıp bıraktığın için bu imkansız ya da bir sorun vardır. Ama nedir bilemem işte bunu.
Pardon, anladım bu hız sabitleyici sınır koymuyormuş direk o hıza kilitliyormuş aracı tamam, şimdi oldu.

American Truck Simulator çıktı. Sigaramı yakıp Ahmet Kaya eşliğinde uzun yollarda direksiyon salladığım geceler yeniden başlıyor gibi :sad:.

Çâler-i Cedd said:
ets 2 ye benzemeseymiş iyiymiş  :meh:
ya da ets2 ye dlc olarak ta ekleyebilirlerdi

Yani her ne kadar, fazla bir yenilik  gelmese de, sonuçta oyunun konsepti bu. Sonuç olarak tırın Optimus Prime'a dönüşmesini beklemiyordu sanırım kimse :razz:.

Haa DLC olarak gelebilirdi ona katılmıyor değilim. Özellikle şuanda dalga geçer gibi 2 tır ve bir eyalet koymasalardı daha iyi olurdu :razz:.

Çâler-i Cedd said:
ets 2 ye benzemeseymiş iyiymiş  :meh:
ya da ets2 ye dlc olarak ta ekleyebilirlerdi
Bir tır oyunundan ne bekliyordun? Otostop çeken kadınları tır'ın içine alıp güzel fanteziler kurmayı mı? Aslında güzel fikir fake truck güzel olabilir. :lol:

AJOLrB.jpg

hayır kaza yapmadım

Abi oyuna dün indirip giriyim dedim. Bu nasıl bir trafiktir. Kendimi bir an İstanbul da sandım. 30 dakika trafikte mahsur kaldım. Tabi bu 30 dakika içinde kendini zeki sanan milletimiz karşı şeritten ilerlemeler vs vs. yani zeki milletiz trafik bize işlemez. Zaten 70 bin para vardı saolsunlar aracı onardım parayla.

Back
Top Bottom