Euro Truck Simulator 2

Favori Aracınız Hangisi ?

• Volvo

Votes: 5 16.1%
  • Mercedes

Votes: 9 29.0%
  • Scaina

Votes: 11 35.5%
  • Daf

Votes: 0 0.0%
  • İveco

Votes: 0 0.0%
  • Renault

Votes: 3 9.7%
  • Man

Votes: 3 9.7%

• Total voters
    31

Users who are viewing this thread

6XJ3b9.jpg
Buda benden.
Şu Türkiye map şeysini yapabilen var mı burada ?

En uygun direksiyon setini nerede bulabilirim?
Siz nerelerden aldınız uyguna?

Bir de Sofya'ya gelmeden bir kaç km geride benzinlik var. İsmi cismi belli değil, orada mazot beleş geçerseniz uğrayın. Oyundaki bir bug mı anlamadım.

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Yok mu yahu oynayan oyunu, şöyle depresif olan girelim sürelim 2-3 saat. Truckers mp üzerinden.
Normalde oynuyorum ama gündüz gerçeğini sürüp gece oyunu oynaması sıkmaya başladı biraz sürüp çıkıyorum oda görevleri yapmaya çalışıyorum ama oynayan olursa gelirim  :smile:

Aa evet. Arkadaşın hediyesi ile deneme şansım oldu. Açıkçası çok tartışılacak bir dlc değil ama aşağı kalacak bir dlcde değil.

İskandinavya DLCsini aldınız ve sevdiyseniz muhtemelen bu en iyi 2. dlc olacak sizin için çünkü romanya ve bulgaristan haritası gerçekten harika manzaralara sahip. Yani o sıkıcı tarla tarla tarla şehir tarla tarla tarla yollarından, kırık dökük asfalttı orman tarla şehir orman keskin virajlar orman kaza şeklinde gitmek daha eğlenceli geldi bana. Going to East DLCsi ile çeklerden başlamak zorunda kaldım yola çünkü bu karadeniz dlcsinden iş vermiyor. Edirneye falan gitmek için mutlaka avrupadan yük almam gerekiyordu. Bu da 32 saatlik oyun içi süre demek. Tek sorun o olarak gözüktü şuan.

Türkiye kısmında ise gerçekten en detaylı işçiliklerinden biri olmuş diyebilirim, beykent üniversitesinden tren garına kavşak heykellerinden plakalara kadar detaylara inilmiş...

En güzel kısmı ise aşşşşırı detaylı gümrük olayı. Sanırım yükü o yüzden avrupadan verdi bana :grin:. Çünkü romanyaya girmek için gümrükten, bulgaristana girmek için gümrükten geçiyorsunuz sonra türkiyeye girmek için yine gümrükten geçiyorsunuz uzuncana bir gümrük kuyruğu. Sürekli tır araması, sürekli tır kontrolü 2 defa kantara girip çıktım... MP de nasıl olur bir fikrim yok ama gerçekçi olmuş biraz...

En iyi 2. dlc olma sebebi tamamen manzara ve yol bu arada. İskandinavya kadar taşra ve manzaralı değil ama bu dlc yolları sert ve zor, yavaş gitmenizi gerektiren yollar. Şahsen 140 bastığım yolların kısa olması üzdü :razz:, virajları da 60-70le falan dönmek zorunda kaldım hep yoksa 34 ton dorse devriliyordu.

Ben oynanış videolarını izledim de İstanbul çok güzel ve büyük olmuş. Sanırım hiçbir Avrupa şehri o kadar büyük değildi. Eksik çok. Ama yine de güzel olmuş. Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü falan da olmalıydı bence. Belki zamanla onlar da olur bilemeyiz fakat en büyük isteğim Anadolu DLC'sinin gelmesi. Merak ettim Türkiye'de nasıl akaryakıt fiyatları :lol:

Back
Top Bottom