erken erişim saçmalığı

Users who are viewing this thread

-klan yönetimi yok

-klan yönetimi olmadığı için doğal olarak aile/çocuk/miras/yaşlanma özellikleri yok

-evlilik yok

-zanaatkarlık yok

-kuşatma ve ordu kontrollerinde eksikler

-kendi krallığını kurmak yok

-şehir/köy yönetiminde eksikler

-isyan yok

-crafting yok

-şehir, kale ve köyler birbirinin aynı olabilirmiş (ee ne kaldı o zaman)

-türkçe dil desteği yok ve tam sürüme kadar gelmeme ihtimali var

- update sonrası save dosyasının silinme ihtimali var yani bir bakmışsınız oyuna 0 dan başlıyorsunuz

8 yıldır yapılan oyun buysa ben söylecek söz bulamıyorum tam oyun gibi hissetirecek şey buymuş. Birde söz verdikleri tarihin en sonuna atmışlar 8 yıldır yapılmayan şeyler 1 ayda yapılacakmış gibi warbandın modlarında daha çok özellik var taleworlds şirketini takip edenler bilir ki erken erişim değil 1 sene 2 3 seneye uzayacak tam bir rezalet

Sizi bilmiyorum ama ben yıldım ve beklemekten vazgeçtim

şimdi avukatlar gelecek naptın? yok bu ea diyecekler yok şöyle diyecekler. dur onlar gelmeden ben hemen şunu şuraya bırakayım;

Armağan Yavuz: Oyun tam oyun gibi hissetirecek. Biz öyle başkalarına benzemeyiz.

Beklemek istemeyenler; 3.18

Warband'ın cilalanmış hali diyemiyorum. Yazıldığı gibi warband'da daha çok özellik vardı. Warband grafik mod olmuş bence. Ama pardon EA değil mi?

Ayrıca Enis Kirazoğlu'nun erken erişimde çıkartıyorsunuz bu sizi korkutuyor mu sorusuna cevap da çok enteresan. Beklemek istemeyenler; 5.03 (Korkutuyo mu bunlar? Çok fazla korkut- adasasa)

Yani demek istediği önce şirketim (Tabi böyle dediği için asla suçlayamayız). Bizim sözümüz avukatlarına ve fanboylara...

Last edited:
şimdi avukatlar gelecek naptın? yok bu ea diyecekler yok şöyle diyecekler. dur onlar gelmeden ben hemen şunu şuraya bırakayım;

Armağan Yavuz: Oyun tam oyun gibi hissetirecek. Biz öyle başkalarına benzemeyiz.

Beklemek istemeyenler; 3.18

Warband'ın cilalanmış hali diyemiyorum. Yazıldığı gibi warband'da daha çok özellik vardı. Warband grafik mod olmuş bence. Ama pardon EA değil mi?

gerçekten çok yazık yıllarca bitiremediler bide ellerine yüzlerine bulaştırdılar EA adı altında yarım yamalak birşey sunuyorlar

Ne saçma sapan bi konu bu? Mount&Blade erken erişim olarak gelmiş bi oyundur. Hiç mi eski versiyonlarini indirip oynamadiniz ve nereden türüyorsunuz ki daha oynamadan etmeden.. insanların üzerinde olumsuz etki birakmadan önce araştırın...!!!

Klan yonetiminin bazi yonleri yok diye yaziyor steamde. Ayrica dogal olarak deyip evlilik, cocuk yapma ve yaslanma ozelliklerini nasil eledin anlamadim. Oyun bir ciksin, hep birlikte gorelim.

Çok komiksiniz ya beğenmiyorsanız almazsınız full sürümü çıkınca alırsınız korkmayın biz sizin yerinize alır gerekli feedbackleri veririz gerekli dengelemeleri yaptırırız.

gelistirilmis gamescom demosunu oynayacaksiniz gayette yeterli seviyede oyunun tadini cikartmak icin seriyi uzun zamandir takip eden biri olsaydiniz zaten her oyunu böyle cikarttiklarini bilirdiniz türkce icin aglayan dostlarimiz oyun ciktiktan sonra aglamayin diye biri cevirip atar indirir oynarsiniz zaten cogunluk crack oynayacagi icin versiyon problemi yasamazsiniz ceviren arkadas v0.5 (salliyorum) icin ceviriyi atar cekersiniz belli ortamlardan oynarsiniz sonra 5 yil sonra 10 tl ye alip sonucta orjinal aldim diye kendinizi kandirmaya devam edebilirsiniz

Çok komiksiniz ya beğenmiyorsanız almazsınız full sürümü çıkınca alırsınız korkmayın biz sizin yerinize alır gerekli feedbackleri veririz gerekli dengelemeleri yaptırırız.

Elbette beğenmiyorsak almayacağız. Size mi soracağız yani bunu? Beğenmiyoruz tabi ki. Warband'dan bana farklarını anlatır mısınız?

Inappropriate behavior
gelistirilmis gamescom demosunu oynayacaksiniz gayette yeterli seviyede oyunun tadini cikartmak icin seriyi uzun zamandir takip eden biri olsaydiniz zaten her oyunu böyle cikarttiklarini bilirdiniz türkce icin aglayan dostlarimiz oyun ciktiktan sonra aglamayin diye biri cevirip atar indirir oynarsiniz zaten cogunluk crack oynayacagi icin versiyon problemi yasamazsiniz ceviren arkadas v0.5 (salliyorum) icin ceviriyi atar cekersiniz belli ortamlardan oynarsiniz sonra 5 yil sonra 10 tl ye alip sonucta orjinal aldim diye kendinizi kandirmaya devam edebilirsiniz

Hala daha adhominenlik yapan var ya... Oyun tam sürüm gibi olacak dendi. Bizim tepkimiz buna. Siz anlamamak için ısrar ediyorsunuz bu tepkiyi. Hayır cidden Türkiye'deki eğitim sistemi bu kadar mı kötü?

size sunulan herşeyi böyle savunduğunuz için 8 yıl sonra erken erişim çıkıyor arkadaşlar nasılsa biri bizim yerimize test yapacaktır ne olursa olsun beğenilir kafasındalar :smile:

Elbette beğenmiyorsak almayacağız. Size mi soracağız yani bunu? Beğenmiyoruz tabi ki. Warband'dan bana farklarını anlatır mısınız?
Warband aynen böyle erken erişim olarak çıktı gerekli feedbacklere göre geliştirmeler yapıldı. Bir sürü fark var ama en önemlisini söyleyeyim kolay modlanabilirlik inanılmaz keyifli modlar çıkacak. Ayrıca yukarda saydığınız özelliklerin çoğu olacak olmayanlarda zamanla eklenecek. Anlamıyorum gerçekten şu aşırı abartılı tepkilerinizi desteği bırak sürekli köstek olma çabasındasınız.

Warband aynen böyle erken erişim olarak çıktı gerekli feedbacklere göre geliştirmeler yapıldı. Bir sürü fark var ama en önemlisini söyleyeyim kolay modlanabilirlik inanılmaz keyifli modlar çıkacak. Ayrıca yukarda saydığın özelliklerin çoğu olacak olmayanlarda zamanla eklenecek. Anlamıyorum gerçekten şu aşırı abartılı tepkilerinizi desteği bırak sürekli köstek olma çabasındasınız.
köstek olma çabasında değilim oyunun en kritik özellikleri kırpılmış tam oyun gibi hissetmek bu mudur bunu sorguluyorum

Warband aynen böyle erken erişim olarak çıktı gerekli feedbacklere göre geliştirmeler yapıldı. Bir sürü fark var ama en önemlisini söyleyeyim kolay modlanabilirlik inanılmaz keyifli modlar çıkacak. Ayrıca yukarda saydığınız özelliklerin çoğu olacak olmayanlarda zamanla eklenecek. Anlamıyorum gerçekten şu aşırı abartılı tepkilerinizi desteği bırak sürekli köstek olma çabasındasınız.

Abartılı tepki diyorsunuz ama oyunun steam sayfasını okudunuz mu? ve sizi bunca zaman neyle oyaladıkları ile karşılaştırdınız mı? Tüm eksikler steam sayfasında yazıyor...

Yukarda saydığınız özelliklerin çoğu olacak derken zannederim gerçeği kabullenemiyorsunuz. Şirketin kendisi olmayacak diyor, siz hayır olacak eksikler de tamamlanacak diyorsunuz :smile:

size sunulan herşeyi böyle savunduğunuz için 8 yıl sonra erken erişim çıkıyor arkadaşlar nasılsa biri bizim yerimize test yapacaktır ne olursa olsun beğenilir kafasındalar :smile:

Kesinlikle katılıyorum. Ama işte eğitim sistemimiz kötü, bir türlü doğrusunu anlamıyorlar.

ayrıyeten bu özelliklerin oyunu nasıl etkileyeceğini, binlerce oyuncunun şu ne zaman gelecek bu niye böyle değil diyerek mızmızlandığını oyunun buglarla dolu olacağını, taleworldsun oyun geliştirme hızını hesaba katınca tam sürümün 2 yıldan erken çıkmayacağını düşünürseniz o zaman görürsünüz eleştirmek yerden yere vurmak neymiş yabancılar bizim gibi olmayacaklar. oyun çıkınca anlayacaksınız

o steam sayfasinin altindaki aciklama aylardir orada belki 1 yili gecti oyunun gamescom demolarini izlediysen gayette oynanabilir bi seviyede (oyun ciktigindada onun biraz daha gelistirilmisini oynayacaksin) oyunun en kritik özellikleri nedir, krallik kurmanin eksikligi disinda?(yinede baska kralliklara katilip toprak alabiliyorsun, harita boyamak istiyorsan sadece.) ki oraya gelinceye kadar oyundaki özellikler ile zaten minimum 50-60 saat seni eglendirecek kadar icerik olacaktir.Günümüzde bir sürü aaa firma 6-8 saatlik hikayeleri icin 60 dolar basip cikartiyor oyunlari tabiki sen biyerlerden cektigin icin bilmeyebilirsin bu oyunlarin fiyatlarini o yüzden sana garip gelmeyebilir.Egitim sistemimiz sizin gibiler yüzünden kötü lisede 4 yil ilkokulda benim zamanimda 6 yil toplam 10 yil (bide üniveristede hazirlik okuduysan +1 yil daha ekle) ingilizce(gavurca) gördün de oyun hala türkce cikmayacak diye yaziyorsan hala egitilmezsin.

Tekrar diyorum oyunu early acceste almak zorunda degilsin adam isterse cikartmaz 10 yil 20 yil sonra cikartir.
Save dosyasi yeni versiyonda calismiyorsa eski versiyona dönebilirsin steamden ayarlayarak oyunu update etmek zorunda degilsin.

ayrıyeten bu özelliklerin oyunu nasıl etkileyeceğini, binlerce oyuncunun şu ne zaman gelecek bu niye böyle değil diyerek mızmızlandığını oyunun buglarla dolu olacağını, taleworldsun oyun geliştirme hızını hesaba katınca tam sürümün 2 yıldan erken çıkmayacağını düşünürseniz o zaman görürsünüz eleştirmek yerden yere vurmak neymiş yabancılar bizim gibi olmayacaklar. oyun çıkınca anlayacaksınız
Kardeşim k.bakma yabancılar sizden bin kat daha insaflı reddit forum her yeri takip ediyorum özellikle Türk kitle aşırı toxic davranışlar sergiliyor. Oyun Türkler sayesinde ayakta kaldı diyen gördüm sonra bir baktım oyunu %98 ihraç ediyormuş Taleworlds %2lik kısımla nasıl ayakta tutuyorsak artık :grin:

o steam sayfasinin altindaki aciklama aylardir orada belki 1 yili gecti oyunun gamescom demolarini izlediysen gayette oynanabilir bi seviyede (oyun ciktigindada onun biraz daha gelistirilmisini oynayacaksin) oyunun en kritik özellikleri nedir, krallik kurmanin eksikligi disinda?(yinede baska kralliklara katilip toprak alabiliyorsun, harita boyamak istiyorsan sadece.) ki oraya gelinceye kadar oyundaki özellikler ile zaten minimum 50-60 saat seni eglendirecek kadar icerik olacaktir.Günümüzde bir sürü aaa firma 6-8 saatlik hikayeleri icin 60 dolar basip cikartiyor oyunlari tabiki sen biyerlerden cektigin icin bilmeyebilirsin bu oyunlarin fiyatlarini o yüzden sana garip gelmeyebilir.Egitim sistemimiz sizin gibiler yüzünden kötü lisede 4 yil ilkokulda benim zamanimda 6 yil toplam 10 yil (bide üniveristede hazirlik okuduysan +1 yil daha ekle) ingilizce(gavurca) gördün de oyun hala türkce cikmayacak diye yaziyorsan hala egitilmezsin.

Tekrar diyorum oyunu early acceste almak zorunda degilsin adam isterse cikartmaz 10 yil 20 yil sonra cikartir.
Save dosyasi yeni versiyonda calismiyorsa eski versiyona dönebilirsin steamden ayarlayarak oyunu update etmek zorunda degilsin.

İlk olarak benim İngilizce bilmediğimi nerden çıkardın onu düşünüyorum.
İkinci olarak IELTS derecesi yapan dostlarım bile önce Türkçe okuyor. Yani bir şey tercih edecekse önce Türkçe'sini tercih ediyor. Sağlaması için yabancı kaynaklara yönelebiliyor. Ama önce Türkçe. Çünkü ilk anladığı dil Türkçe. Bunun dil bilip bilmemekle bir alakası yok. Konforla bir alakası var.
Üçüncü olarak yabancı bir dile gavurca demeniz zaten sizin aldığınız okul eğitimi dışında aile eğitimini de gösteriyor. Gelenekçi bir anlayış... Dinsel öğeler... Dar bir bakış açısı ve biat kültürü. Eleştiriye kesinlike tahammülü yok. Böyle yaşamak zor olmalı.

Ayrıca aklınca gavurca diye başka milletleri aşağılayıp yine onların icat ettiği şeylerden iletişime geçmekte ayrı bir iki yüzlülük olsa gerek. Ama bu kafayı bilirim.

Ha bir de şu eğitim meselesine şunu ekleyelim. Zeka sayısal, sözel, görsel, işitsel, dilsel gibi alanlara ayrılır. Bir insan dil öğrenemeyebilir. Dil zekası yoktur. Ama çok güzel bateri çalar. Muhteşem matematik problemleri çözer. Ama işte insanın eleştiriye tahammülü yoksa ve fanatik olmuşsa tüm hareketleri ve sözleri sizin yaptığınız gibi kıt bir muhakeme ile meşrulaştırabilir.

Last edited:
ahahaha gitmiş ingilizce başlık açmış ya ahahahaha toxiclikte master yapmışsın kardeşim sen. İnanılmazsın ya yemin edebilirim oyunu korsan olarak oynayacağına.

uzun süre beklemenin ardından büyük beklenti vardı erken erişime de eyvallah demiştik armağan yavuz tam sürüme yakın olacak dedi ama ben tam sürümle uzaktan yakından bir ilişki göremiyorum kaç yıldır çıkacak az kaldı yalanının üstüne birde çok fazla özelliği kısılmış beklentinizi bu karşılıyorsa tebrik ediyorum sizi

Back
Top Bottom