Epic Games çıkışı.

Users who are viewing this thread

Akhalian

Oyunu epic storedan almak istiyorum ama henüz gelmedi. Steamden 24 saat sonra çıkar diyordum ama çıkmadı. Bir gün bekleyiver diyeceksiniz ama bir günüm bile kalmadı bir an önce alıp oynamak istiyorum saat kaçta çıkar? Bir bilgisi olan var mı?

Neden almak istiyorsun diye soracaksanız epicte 60 tl kuponum var yani 90 tl ye geliyor o yüzden.

Ben de bekliyorum ama boşuna sabırsızlık etme, oynayanların büyük çoğunluk buglardan ve optimizasyondan şikayetçi. Biraz daha sabret o zaman alırsın.

Ben de beklerken forumda bakıp gazımı söndürüyordum buglara bakıp.:LOL:

Oyunu epic storedan almak istiyorum ama henüz gelmedi. Steamden 24 saat sonra çıkar diyordum ama çıkmadı. Bir gün bekleyiver diyeceksiniz ama bir günüm bile kalmadı bir an önce alıp oynamak istiyorum saat kaçta çıkar? Bir bilgisi olan var mı?

Neden almak istiyorsun diye soracaksanız epicte 60 tl kuponum var yani 90 tl ye geliyor o yüzden.

Epic Bannerlordu çıkarmadı halen ama 60lık kuponunın geçerliliğini 1 ay uzatmış.
Yılbaşı Tatili İndirimi Etkinliği sırasında alınan tüm Epic Kuponları 1 Mayıs 2020 saat 10:59'da (GMT+3) sona erecektir.

Back
Top Bottom