En son hangi kitabı okudunuz?

Users who are viewing this thread

500 küsür normal işte. :grin: Harry potter zümrüdü anka 1114 sayfaydı. :grin:

O en azından fantastik bi' kitap...Çalıkuşu o kadar sıkıcı bir romanki bana göre :mrgreen: Her okuduğum 2 kelimeye 1 tane hocaya küfür düşüyordu :mrgreen:

8.sınıfım kelimeleri anlıyorum ama benim durumda olsaydın aynı benim söylediğimi yapardın.Ş*refsiz hoca ödevi notlar girilmeden 3 gün önce verdi.580 sayfaydı galiba kitap o kadar sayfayı 3 günde okuttu.Bide okuduklarını özet çıkaracaksın.25 sayfadan aşağı olanı kabul etmyorum dedi.Hiç durmadan 580 küsür sayfayı okudum ve 25 sayfa özet çıkardım 3 günde... :mad:

Yalan olmasın kitabı 5 gün önce özeti 3 gün önce verdi.

Okumadım fakat başlayıp hemen bitirmeyi düşünüyorum Silmarillion'u.

Hasan Sabbah'ı okudum. Yazarı İran asıllı Pol Amir. Kitapta gün yüzüne çıkartılmış gerçekler anlatılıyor. İnternetteki birçok bilginin doğrularıysa yine kanıtlarıyla gösterilmiş. Gayet sürükleyici. Hem macera romanı okuyorsunuz hem belgesel izliyorsunuz.

Gölgelerin Efendisi-5/Kuzeydeki Büyücü(Ranger's Apprentice-5/The Sorcerer of the North)

John Flanagan

neptünün oğlu(percy jackson ve olimposlular serisene ek olarak çıkartılan olimpos kahramanları serisinin 2. kitabı. 2 seri de süper tavsiye ederim)
rick riordan

Laura Lippman - Saplantı

kapağında Stephen King'in "Yılın en iyi gerilim romanı" sözlerini görmem üzerine okudum. :smile:
akıcı sayılabilecek bir 'gerilim' romanı. fakat gerilimden çok dram havası vardı bana göre. Stephen King'in üzerine gerilmek şöyle dursun, tırsmadım bile. :smile: fakat rahatlıkla alınıp, okunup, keyf alınabilecek bir roman diye düşünüyorum.

En son Naim Said Banarlı' nın "Türkçenin Sırları" adlı kitabını okudum,çok güzel tavsiye ederim fiyatı 10 lira civarinda.

Kış Ustası.Güzel bir kitaptır tavsiye ederim.Kitapta Türkçeyi biraz komikçe kullanmışlar.Sizi eğlendirebilecek bir kitap.Fiyatı 12-14 lira arası...

Raydric said:
Fareler ve insanlar. Aslında bitirmedim ama çok az birşey kaldı 15 dk' da bitirilir.
Kısa ama müthiş bir kitap Lennie idi sanırım, bayılıyordum herife.  :smile: sonu kötü ama.  :???:

Bu arada mesaj tarihine hiç bakmadım fakat Steinbeck okuru görünce heyecanlandım .  :grin:

Sir Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes Bütün Maceraları 4 'Mavi Lal Taş'

6 kısa hikayeden oluşan kitap yine Bay Holmes'un zekasının ve varsayımlarının güzel örnekleriyle dolu. şayet okuduğum diğer kitabına göre biraz zayıf bulsam da yine de güzel bir kitap. yer yer olayların bazı kısımlarını tahmin etmişliğim bile oldu. :smile:

Hayaletin Sırrı'nı okudum. WardStone günlüğü adlı serinin 3. kitabı ... Kitapta Tomas Ward ( Hayaletin Çırağı ) , Hayalet , Alice'nin yaşadıkları anlatılıyor.Bunlar kötülük saçan hortlakları vb. durduruyorlar. Fiyatı 18 TL ...

Back
Top Bottom