Dragon Age

Users who are viewing this thread

vallaha ben de hatırlamıyorum morrigan'ın anasıylan gapıştığımızı

Humpel said:
Sen şunu hiç gördün mü?
Edissa_246.jpg

evet, hatta bu hatunu tutup büyücü abiye saldırdım, sanıyorum ki kurtlar benden olacak, büyücü alayını stunladı gene bi benim takımım kaldı, yaklaşık 30 kere ölüp saveden başlayınca YETTİ GARİ dedim, takım taktiklerinden "can %90'ın altına iner inmez iksir iç" ayarı yaptım tüm karakterlere öyle yendim elemanı

dün lol oynarken birden internetim gitti ben de son çare origins oynayayım dedim magi görevlerini yaptım fade'e falan girdim orda Wynne denen healer kadını alınca takım acayip güçlendi alistar da bayağı tanklaşmaya başladı hiç yatmıyor sonra redcliffe e gittim şehri savundum falan gece 12'den sabah 6'ya kadar oynadım iyi geldi

hello darkness my old friend. şu hayal dünyasındayız bak faturayı yatırmamışız internet yok iki üç yıl önce sinirlenip kapatıp geri dönüp tek başıma çözmeye çalışıyorum bölümü. Az uğraştırmamıştı.

Inquisition'da farkında olmadan Descent görevlerine başlayıp finale geldim; Jaws of Hakkon'da da aynı şey olmasın diye bekletiyorum onu. JoH'a ana görev bittikten sonra mı başlayayım yoksa rastgele mi başlamak daha iyidir? Kimisi ana görevden sonra yap kimisi önce yap felan yazmış forumlarda.

JoH'u bilmiyorum ama görevden gelen eşyalar sağlam gibi görünüyor. Descentte de finaldeki bossu indiremiyorum bir türlü; onun dışında final kısmında ilginçleşiyor;
Titan'ı bulmaya çalışırken farklı bir sonuca varılıyor (burada söylemeyim), karanesil ve Titan'ı koruyan elemanlar da ana düşmanlar.

Back
Top Bottom