Dragon Age

Users who are viewing this thread

Oyun sırasında değiştirebiliyordun diye hatırlıyorum zorluğu, yeni karakter açmak zorunda değilsin. Tavsiyem Lothering'den sonra Büyücü Kulesi ile başlaman. Gerçi fade bölümü çok uğraştırmıştı be...

argon45 said:
Oyun sırasında değiştirebiliyordun diye hatırlıyorum zorluğu, yeni karakter açmak zorunda değilsin. Tavsiyem Lothering'den sonra Büyücü Kulesi ile başlaman. Gerçi fade bölümü çok uğraştırmıştı be...

O fade bölümü tamamen işkence ya. Skip the Fade diye de bir mod var zaten.

ay hiç sevmezdim orayı oyunun en karın ağrıtıcı kısmıydı gençken de

şimdi şu ormandaki kurt adam olayını bile aşırı uzun sıkıcı gereksiz buldum oraya katlanamam herhalde

Kierra said:
şimdi şu ormandaki kurt adam olayını bile aşırı uzun sıkıcı gereksiz buldum oraya katlanamam herhalde

Sen şunu hiç gördün mü?
Edissa_246.jpg

n00bPanda said:
Ehehe benim taktik.

En iyisi.

Ben genelde Büyücü Kulesi'ni önce bitirip ardından ya Redcliffe ya da ormana gidiyorum görev için (Tabi Yusaris'in de etkisi var bunda...). Önce büyücü kulesini yapsanız da Redcliffe'den görevi aldıktan sonra gidip 1 diyalogla halledebiliyorsunuz, uzamıyor yani.

Humpel said:
Kierra said:

Sen şunu hiç gördün mü?
Edissa_246.jpg

n00bPanda said:
Ehehe benim taktik.

En iyisi.

Bence en iyi görev serisi Brecilian Ormanındaydı(Adam toplama görevlerinden). Deep Roads çok bunaltıcı geliyordu bir süre sonra. Fade desen daha da beteri. O yüzden en çok Brecilian Ormanı görev serisini beğenmiştim.

ErkutErdem said:
Orada neyi seçtiniz siz?

Ben genelde kurtadamlara yardım ediyorum tabii bunda hatunun etkisi büyük.  :razz:

argon45 said:
Ben genelde Büyücü Kulesi'ni önce bitirip ardından ya Redcliffe ya da ormana gidiyorum görev için (Tabi Yusaris'in de etkisi var bunda...). Önce büyücü kulesini yapsanız da Redcliffe'den görevi aldıktan sonra gidip 1 diyalogla halledebiliyorsunuz, uzamıyor yani.

Orası öyle de diğer türlü daha uyumlu oluyor, sürekli Arl Eamon konuşması geçiyor çünkü Alistair ile aranda hani o yüzden Lothering'den sonra oraya gitmen nasıl diyeyim"Lore" kısmına daha çok uyuyor bence.

Lore olarak öyle, evet. Ben de farkında olmadan önerilen güzergahı izlemişim hep (DA Oyun Rehberindeki sıralama Büyücü Kulesiyle başlıyor yani öneriliyor)

Elfler konusunda ben orta yoldan gidiyorum genelde, yani sona erdiriyorum iki durumu da.
Tabi ablamızın geleceğinin daha iyi olmasını isterdim.

ErkutErdem said:
Lelianayı niye okçu yaptın olm. Ben onun healleri sayesinde yaşıyordum. Revivesız tf mi kazanılır? Ejderleri Morriganın anasını falan nasıl yencen?
Spoiler içine alsaydın keşke. :sad:

ErkutErdem said:
Lelianayı niye okçu yaptın olm. Ben onun healleri sayesinde yaşıyordum. Revivesız tf mi kazanılır? Ejderleri Morriganın anasını falan nasıl yencen?
Morrigan'ın annesiyle savaştığımız bölümde Morrigan ben gelemem senin yapman lazım tarzı bir şeyler dediği için tek başıma gitmem lazım diye düşünmüştüm. Kadının ejderhaya dönüşüceğini nerden bileyim :sad:

Lüko said:
ErkutErdem said:
Morrigan'ın annesiyle savaştığımız bölümde Morrigan ben gelemem senin yapman lazım tarzı bir şeyler dediği için tek başıma gitmem lazım diye düşünmüştüm. Kadının ejderhaya dönüşüceğini nerden bileyim :sad:
Tek yiyen kardeşlerimiz bi sarılabilir miyiz?

Back
Top Bottom