deadpool

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bildiğimiz gibi 12 şubat ta deadpool vizyona giriyor ama +18 yaş sınırı olcak 15 yaşındayım nasıl filme girebilirim acaba yaşı yetipte filme giren başka bilini bulup yanında bende girsem izin verirler mi

Genellikle kimlik kontrolü yapmıyorlar diye biliyorum. Yapıyorlarsa ben de izleyemeyeceğim.  :meh: (Gerçi tipten kurtarabilirim. :grin: )

Sana tavsiyem 18 yaşından büyük flört eden sevgilileri bul onların kardeşi veya çocuğu gibi gir kardeşim , bir genç arkadaş öyle yapmıştı bizde Hatunla yardımcı olmuştuk , görevli hiç bir şey diyemedi ama çocuk ölüm kapanından çıkınca bir daha gelirsem ne olayım dedi , pişman olma yanı 18 üstü ise vardır birşey

Cinemaximum gibi büyük yerler sıkıntı çıkarabilir o da bir ihtimal. Taksim ya da Kadıköydeki tek sinemalarda izlersin.

Kamarow said:
Sana tavsiyem 18 yaşından büyük flört eden sevgilileri bul onların kardeşi veya çocuğu gibi gir kardeşim , bir genç arkadaş öyle yapmıştı bizde Hatunla yardımcı olmuştuk , görevli hiç bir şey diyemedi ama çocuk ölüm kapanından çıkınca bir daha gelirsem ne olayım dedi , pişman olma yanı 18 üstü ise vardır birşey
Deadpool'da cinsellik, küfür vb. olduğu için vardır sınır :lol:

Olum ne kriminal işlerle uğraşıyorsunuz ya yaşınız tutmuyorsa gitmeyin zaten sen gitme diye +18. Şahsen Bizans Oyunları adlı filme gittiğimde yanımda 14-15 yaşlarında bir çocuk oturuyordu en ufak çıplaklık sahnesinde vooo ööööö diye garip garip sesler çıkartıyordu. Mal yemin ederim aklıma geldikçe sinirim bozuluyor bak.

Dalavere çevirip girmeyin şu filmlere ya,  sonra sahnelere karşı absürt tepkiler veriyorsunuz filmden kopuyoruz.Bu yüzden çok filmden çıktım/çıktık hatta cinemaximum gibi yerlere şikayetlerde de bulundum yaş sınırını ihlal ettirtmeyin diye.

İnternete falan düşmesini bekleyin arkadaşlar, istirham ediyorum mağdurum yani.

Fox Mulder said:
Olum ne kriminal işlerle uğraşıyorsunuz ya yaşınız tutmuyorsa gitmeyin zaten sen gitme diye +18. Şahsen Bizans Oyunları adlı filme gittiğimde yanımda 14-15 yaşlarında bir çocuk oturuyordu en ufak çıplaklık sahnesinde vooo ööööö diye garip garip sesler çıkartıyordu. Mal yemin ederim aklıma geldikçe sinirim bozuluyor bak.
kardeş guldurdun valla ole tiplere bende uyuz oluyom Allah tan ole birisi değilim

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom