deadpool

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
viva la bam said:
After Credits Sahnesi vardı desem şaşıracaklar bu yorumu beğenebilir mi??

Sırf onun sahne geliceğini bildiğim için, epey bekledim. Aslında çıkan sadece 3-5 kişi oldu. Ki değdi de beklemek :razz:.

Mandalorian said:
Bu Wade ilk kez sister Margaret barına girdiğinde arkada çalan müziğin adı ne.
Lyriclerden bir tek şuna hatırlıyorum, lalala la lalala la. Aslında ses kaydı var ama midomi bulamadı. Şarkıyı da bir erkek söylüyor, rock şarkısı.

The black Keys hayranı olarak kendimden utanıyorum. Nasıl Bilmem bunu

Film arkadaşlarım tarafından bana övüle övüle bir hal olmuştu, yaklaşık bir ay önce filme gittiğimde o kadar zayıf buldum ki oyunu çok daha eğlenceliydi. Öncelikle çizgi romanını falan okumadım hayır, ancak senaryo olarak beklediğimin çok altında kaldı filmden sonra kendime "bu muydu?" Diyerek boşlukta kalmış hissettim, doyurmadı film. Şakalara gelecek olursak video oyunundan alınmış bir suru şey vardı tamam aynı karakterden bahsediyoruz, aynı şeyleri yapacak fakat bu elemanın tarzı ortada olduğu için şakaları bir kilometre öteden görebiliyordum. Filme kız arkadaşımla gittim o böyle uçmalı kaçmalı şeylere bayılıyor bu nedenle dövüş sahneleri onun hoşuna gitti, ben yine zayıf buldum, Avengers 1 bilim kurgu filmi ortalama 4 5 yıl daha eski olmasına rağmen oradaki sahneler çok daha kaliteliydi, belki kulvarı biraz daha farklı ancak yine bir bilim kurgu filmi olan  Kingsman: The secret service'ta da aynı şekilde dovuş sahneleri çok daha kaliteliydi. Film eğlenmek için izlenebilir ancak arkadaşlarınızın abarttıklarına kulak asmayıp beklentisiz izleyin.

İyi eğlenceler :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom