Darağacı

Nordik İbo Banlansın

• Evet

Votes: 24 58.5%
  • Hayır

Votes: 17 41.5%

• Total voters
    41
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
sırf görüş ayrılığı var diye forumdan birini banlamak çok saçma bence, forum kurallarına uyduğu sürece banlanmasını gerektirecek bir şey yok.

Kierra said:
sırf görüş ayrılığı var diye forumdan birini banlamak çok saçma bence, forum kurallarına uyduğu sürece banlanmasını gerektirecek bir şey yok.
Bence profil fotoğrafını değiştirsin. Gece rüyalarıma giriyor ya.  :roll:

Bencede saçma birşey. Eskiden forumda birsürü tartışma olurdu. Herkes karşıt görüştü birbirinin. Siyasi tartışmalar, dini tartışmalar vs. Herkesi banlasak ohooo.

Eğlencesine "Evet" dedim bu arada  :razz:

Biliyorum böyle bir konuda "banlansın" dendiği için birinin banlanmayacağını. Zaten yetkili biri görünce kilitlenecek konu. Konu kilitleneceği için oylama sonucunu kimse göremeyecek. Yani kısaca kendi çapımda eğleniyorum. Gülüp veya gülmeyip geçelim. Ciddiye almaya gerek yok.  :arrow: :idea:

Kierra said:

Adamın aşırı saldırgan tutum izlemesi ve özel mesajdan gelene geçene dayılanıp mahalle ağzıyla konuşması yeter bence, görüş ayrılığı umrumda değil yoksa Casti'yi banladık mı şimdi?

Castiyi tercih ederim demeyelim de en azından kendince düşünebilen, çıkarlarını kollayabilen bir aktrolldü.

Kimseyi banlattırmaya gerek yok bence. Sadece forumdaki troll tutumunu düzeltse, insancıl ve akılcıl olsa yeter.

Troll değil de kahvehaneden fırlamış gibi biraz. Öyle dayılanmalar ileri geri konuşmalar filan hoş değil. Gidip milletin özel mesajından bunları yapmalar daha da hoş değil. Kendisinin bazı sorunları olduğu açık ama burada açılırsa biraz daha özel mesajıma dadanacak.

Ohoo ne kötülüğümü gördünüz lan? Özel mesaj olayına gelirsek carrier sen ikide bir sataşıp duruyordun ben de bi sorunun varsa halledelim dedim sen de bu sıralar çok yoğun olduğunu ve uğraşamayacağını belirttin. Cioss da senin gibi sataşıp duruyordu ona da aynı şekilde sorunun varsa halledelim dedim cevap vermeyince adam gibi durmasını rica ettim ama soyumu kurutmakla tehdit etti deyip şikayet etmiş yabancı adminlere ve engellemiş %50 ceza yedim, onun dışında Nihbrinle biraz sohbet ettik Felix le biraz tartışık Zuhal in kendi isteği üzerine konuştuk hepsi bu özel mesaj olayı yanlış anlaşılmasın. Sadece siz benimle konuşurken biraz ciddi olun yoksa benim sizle ne derdim olabilir ki.

Ben sana sürekli sataşmadım bir kere sarkazm yaptım geldin öm den atar gider yapmaya başladın. Sana tavsiyem bu forumda kanser olmak istemiyorsan sarkazm kaldırabilecek kapasitede olman gerekiyor.

BİR DEFA YAPTIM DİREK HALLEDELİM ŞUNU HAVALI ÇOCUK DEDİN

Başka bir problemin de sana eleştiri yapılınca hiç düşünmeden elinde avcunda ne varsa saldırıya geçmen. Eleştiriyi de kaldırabilmen gerekiyor.

Sataşmak mı? Şu ana kadar hiç karşılıklı PM atmamışız. 6 Aralıkta sen atmışsın ilk defa ve sataşma dediğin öyle olur. Askeri liseler iyi ki kapatılmış, imam hatipliler de iyi ki subay olabilecek temalı saçma bir ileti atmıştın. Ona verdiğim cevap silindi. Pırıl pırıl bir beynin var demiştim. Sataşma bu mu yani?

O ileti silinince üstelemedim, PM attın özellikle cevap vermekten kaçındım. Ama bunu yaptığım için daha da üsteledin cevap versene lan tırri dedin. Sessiz kalıp, sağduyulu davranmak işe yaramayınca her şeyi usülüncr çözdüm ben de. Her rahatsız ettiğin şikayet etseydi 1 hafta susturma alacağın en hafif ceza olurdu.

Sahi kim kime sataşmış acaba?

Konunun herhangi bir hükmü yok ama madem yine konuşmaya başladınız, belki sonu gelir, huzura kavuşursunuz diye konunun devam etmesine izin vereceğim. Yine aynı laf dalaşlarına dönerse konuyu sileceğim.

Cioss Julius U.X. said:
Sataşmak mı? Şu ana kadar hiç karşılıklı PM atmamışız. 6 Aralıkta sen atmışsın ilk defa ve sataşma dediğin öyle olur. Askeri liseler iyi ki kapatılmış, imam hatipliler de iyi ki subay olabilecek temalı saçma bir ileti atmıştın. Ona verdiğim cevap silindi. Pırıl pırıl bir beynin var demiştim. Sataşma bu mu yani?

O ileti silinince üstelemedim, PM attın özellikle cevap vermekten kaçındım. Ama bunu yaptığım için daha da üsteledin cevap versene lan tırri dedin. Sessiz kalıp, sağduyulu davranmak işe yaramayınca her şeyi usülüncr çözdüm ben de. Her rahatsız ettiğin şikayet etseydi 1 hafta susturma alacağın en hafif ceza olurdu.

Sahi kim kime sataşmış acaba?
Attığım o iletiden sonra beynini sakla ilerde sıfır fiyatına satarsın diyerek dalga geçtin ilk sataşan sendin ayrıca attığım ileti saçma falan değildi gayet doğruydu senin görüşlerine uymadığı için dalga geçemezsin küçük düşürmeye çalışamazsın görüşlerine uymuyorsa tartışırız çözeriz konuda olmuyorsa özelden çözeriz ama sen lafı atıp susunca çok ayıp ediyorsun.
carrier said:
BİR DEFA YAPTIM DİREK HALLEDELİM ŞUNU HAVALI ÇOCUK DEDİN

Başka bir problemin de sana eleştiri yapılınca hiç düşünmeden elinde avcunda ne varsa saldırıya geçmen. Eleştiriyi de kaldırabilmen gerekiyor.
Eleştiri yaparsan benim de cevap hakkım var ama.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom