Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
95
Total events
0
Total discussions
54

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
KMU 8-9 tst
Bu maç içerisinde birden fazla yasaklı oyuncunun KMU tarafından oynatıldığı saptanmıştır. Bu isimler sırasıyla FatihBey, Hyena ve Mckial isimli oyunculardır. Birden fazla yasaklı oyuncunun oynatılması tolere edebileceğimiz bir durum olmadığından KMU takım kaptanına özelden de bildirdiğim gibi buna müsade edemeyiz. Bu nedenle KMU takımı turnuvadan diskalifiye edilmiştir. Maç içerisinde oynanan ellerin hepsi TST takımına verilmiştir. Skor güncellenen haliyle 12-0 TST takımı tarafınadır.

Kimseye karşı bir garezimiz yok fakat eğer turnuva da oynamak gibi bir isteğiniz varsa da bunu illegal yollardan denemek yerine bize ulaşırsanız oynamanız konusunda yardımcı olmaya çalışabilirim. Aktif takım sayısı şuanda olduğu gibi 10 a düştü. 12 takım bile zor çıkartılıyorken insanları oyundan tamamen soğutmak çok da makul bir şey gibi gelmiyor. Bu denemeyle ileride belki verilecek şansı da teptiğiniz için ayrıca tebrikler.

Böylelikle 2. hafta maçları sonlandı. 3. hafta maçları için son tarih 29 Ocak!!!
 
Rakip takım ve kendi takımınız: NWA - tst
Tarih ve Saat: 29.01.2023 22.00
Kabul edildi. Sunucunuz TR_WT6T_1

turnuva aktifliği alev aldı🔥
serenin hükmen kazanması gerekiyor sanırım
SERE takımına hükmen galibiyet verilmiştir. Keşke bu tarz şeyler yaşanmasa kayıt olan takımlar turnuvaya sonuna kadar mücadele verse fakat yapacak bir şey yok. KD takımına yine de katkıda bulundukları için teşekkürler.
ithilien 9 - 4 karam
Onaylandı. Tebrikler.

Eternal Fire vs Riverwood maçı 29 Ocak 21.00 da TR_WT6T_2 de oynanacaktır.
 
NWA 12-5 TST
ggwp
Kabul edildi.

Riverwood takımı EF takımına hükmen galibiyet vermiştir ve turnuva da oynamak istemediklerine karar verdikleri için rakiplerine hükmen galibiyet verilmesi gerekiyor fakat her gruptan 3 takım çıktığı için Ön eleme maçı oynanmaması daha doğru geliyor. Bu yüzden biraz değişikliğe gidilecek. BKP nin rakibi olan Riverwood yerine Spartans takımı getirildi. BKP ve Karam aynı gruptan çıktığı için eşleşmeleri saçma olurdu. Bu yüzden Karam takımı da yine grubunun 3. sü olarak çıktığı için, Eternal Fire takımının karşısında oynayacak.

Yapılan değişikliğin sebebi Çeyrek finallerde maçlar oynanması için yapılmıştır. Bu konuda itirazı olan veya tartışmak isteyen olursa Genel tartışma konusu altında tartışabilir. Grup aşamaları böylece sonlanmıştır. Turnuva Çeyrek Finaller konusu ile devam edecektir.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom