WB cRPG Rehberi

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ben kayıt oldum falan herşey okey. Ancak oyunda aldığım itemleri değiştiremiyorum :xf-mad: Deli olucam yardım etmek isteyen var mı?

beyler benim retirement ; için 5000 altınım var lvl 22 yim, karakteri 1 haftadır kullanıyorum-belki 6 gün, retire butonu çıkmadı neden acaba  :mad:

To retire, your requirements are:
Gold: 5000
Level: 15

Bir hafta tam dolmamıştır.Bu arada crpg oynayan arkadaşları janissary klanına davet ediyoruz...
Gelmek isteyenler bana ulaşsın ben yönlendireceğim ve bilgi vereceğim arkadaşlar.

yardım lazım kardeşler :grin:

daha önce girmiştim bu crpg ye anlamadım 10 dk oynadım bıraktım. şimdi bir daha girdim oynadım. internet sitesine baktım parayla bi silah aldım. meğersem yetenek puanı falan lazımmış. ben de giriyim gelişiyim dedim ama ne kadar oynasam da internet sitesindeki her şey eskisi gibi duruyor öle. 6 death vardı hala öyle. girdiğim oyunların da sonuna kadar bekliyom tecrübe ve altını alabilmek için. yine de bi değişiklik yok sitede 1 gündür. ne zamanda bir sayfa yenileniyor acaba :?:  sinir oldum yine bırakıcam.  :grin:

yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden saolun...

Sniper15 said:
Bir hafta tam dolmamıştır.Bu arada crpg oynayan arkadaşları janissary klanına davet ediyoruz...
Gelmek isteyenler bana ulaşsın ben yönlendireceğim ve bilgi vereceğim arkadaşlar.

Peki 5000 altın nakit olucak ve retire yapınca 5000 altın gidicekmi,

Yoksa sadece 5000 altınlık harcama yapmak yeterli olucak ve retire yapınca altınım bendemi kalıcak çok önemli bu nokta  :cool:

bilgecan11 said:
Sniper15 said:

Peki 5000 altın nakit olucak ve retire yapınca 5000 altın gidicekmi,

Yoksa sadece 5000 altınlık harcama yapmak yeterli olucak ve retire yapınca altınım bendemi kalıcak çok önemli bu nokta  :cool:

yokmu cevap veren para gidiyormu kalıyormu ?

benim sorunuma yardım edebilecek bi arkadaş yok mu? (3 mesaj önce yazdığım). ilgilenirseniz çook sevinirim.

anladığım kadarıyla bu rehbere göre yeni başlayan biri için,

1 - Bu oyunda sabır çok önemli, başlarda belki birkaç hafta öldürdüğümüz kişi sayısı öldüğümüz sayının 3/1 oranında kalacak yani sabır edip bunu dert etmemek gerekir...
2 - Altını herşekilde kazanabiliyoruz... ve Kısa zamanda iyi silahlar ve zırhlar alacak paramız olabiliyor ama cidden bunun hiçbir anlamı yok çünkü her itemin bir zorluk seviyesi var, ağırlığı yada hız ve erişim mesafeleri var... Yani Str, Agl gibi puanlarımızla birlikte crpg sitesinden geliştirebildiğimiz silah yetenkleri ve WPF özelliklermiz yüksek olmadığı müddetçe alacağımız itemlerin çok anlamı yok ... Yani eğer ağır bir zırh yada silah aldıysak yeni başlayan biri için bu yavaşlamak demektir... Düşünsenize agility saldırı hızı demek ve agilitymiz 10 - 11 ken nasıl ağır ve zorluk seviyesi yüksek bir silahla oynayabilelimki...(Bunun düşünülmesi mutiplayer olarak crpg modu cidden yüceltiyor...) Yani ne kadar ekmek o kadar köfte, o yüzden rehberde yazdığı gibi özelliklerinize uygun itemleri almaya dikkat edin... Oyunda da karşınıza pek çok üst düzey bir şekilde şavaşan  ama çok hafif itemlerle oynayan oyuncular görebilsiniz......
3 - Birlikten kuvvet doğar olayı da kesinlikle doğrudur... Oyun esnasında bazı iyi oyuncular clan savaşları dışında da yönlendirme yaparlar bu yönlendirnelere uyun ve yanlız başınıza hareket etmeyin... ve eğer kaçamayacak kadar yavaşsanız ön saflarda durmak yerine orta saflarda diğer arkadaşlarınıza yakın bir şekilde ortamı gözleyin ve sürpriz ataklar yapmaya çalışın... Atlılara son derece dikkat edin ve asla ağır sırhlı ve ortama delice dalan sovalyelere seviyeniz çok düşükse yaklaşmayın... Çünkü genelde siz elinizi kaldıramadan  onlar sizi kıyma yapmış olurlar...
4 - Akıllı ol, grupla hareket et, etrafı sürekli gözlemle, fırsatlardan faydalan, ve asla unutma eşeğe altın semerde koysan eşşek yine eşşektir... :mrgreen: Yani henüz bir masterin güç ve tekniğine sahip değilken onun kullanabileceği itemleri almaya çalışma, çünkü karşınıza çıkacak agilitesi yüksek paçavra kılıklı biri tarafında liğme liğme edilebilirsiniz, (Tecrübe ile sabittir)
5 - Ve unutma herşey ping sayısı değildir, ne adamlar vardırki pingi 400 lerde olmasına rağmen her oyun 10 15 kişi keserler... Ve oyun içi kazanımları er geç profiline yansır bunuda unutma...
Bu rehber bana çok şey öğretti okumadan yola çıkmaaaaaaaaa sakın haaaa  :lol:
Hadi bakalım şimdi KİLLL THEM ALLLLLLLLL  :twisted:

Ben bişey sorucam ya.Ordu toplayıp savaştığımız bir mod gibi birşey varmı.Yani tek kişilik oyunculuğun aynısı sadece NPC yerine normal oyuncu ile savaşıyoruz ordu toplayıp falan.Eğer böyle bir mod varsa lütfen linkini atarmısınız :roll:

Back
Top Bottom