WB cRPG Rehberi

Users who are viewing this thread

abi ben de kararma sorunu çıktı.cRPG yi yaklaşık 1 haftadır oynuyordum.Bugün girmeye çalıştığım bütün serverlarda girerken servera ekrana bir sorunla karşılaşıldı kapatılması gerekiyor.diye hata geliyo karanlık temada bir de kapat yazısı kapata basıp masaüstüne dönüyorum native de tüm serverlara giriyorum oynuyorum fakat cRPG de giremiyorum ACİL YARDIM !!!

cRPG nin giriş sayfasında update var.Onu yaparsan sorun düzeliyor.

ben giriyorum buna, diyor bu server düşük versiyon, inilsinmi diyor tamam diyorum, sonra gönder gönderme hatası çıkıyor.Ne yapmam gerek?

MacCutCheoN said:
ben giriyorum buna, diyor bu server düşük versiyon, inilsinmi diyor tamam diyorum, sonra gönder gönderme hatası çıkıyor.Ne yapmam gerek?

Oyun direk internete bağlanamıyor ne yazık ki. Modu kendin bulup indirmen gerekecek.

Linkler güncellendi.

Merhaba.

Oyunumda bir problem var. Battle modda oyunu açıyorum, 5 dakikaya yaklaşık olarak oynuyorum ve hemen ardından disconnect oluyorum. Ama internetimin gitmediğinden kesinlikle eminim.

Oyun versiyonu 1.131, son patch de yüklü.

Sorunun çözümü nedir acaba ?

Bir türlü retire (emekli) olamadım yahu, 5000 gold, 1 haftadan uzun oynama süresi ve level 26, siteden "a new heirloom born" linkine tıkladıktan sonra herhangi bir silahım veya armoru işaretleyip "retire" diyorum aşağıdaki ekran geliyor, daha sonra ne yapmam lazım?
unrealkunio.jpg

Xp ve gold kazanmak için çatışmaya yakın olun. Şovalyelerden kaçın köylü iseniz.Ninjaları sakın takip etmeyin.En önemlisi kötü de olsa kalkan alın.

Merhaba arkadaşlar. ben 4 gün önce c-rpg yi sorunsuz oynuyordum. Ama sonradan
versiyon 0.201 gibi bir hata verdi bende yeni versiyon geldi galiba lan dedim kendikendime
ve c-rpg nin sitesindeki 2. linkten dosyaları indirip moda attım ama şimdide oyuna girerken hata
veriyor.  Bu sorunu karakterim silinmeden nasıl bitiririm?

ya millet 3gündür çiftçiyim bi türlü gelişme olmuo zırh silah alamıyorum bi yardım allah için ya sinir krizine girdim kesilmekten

Crpg de char geliştirme sitesinde campaign haritası var orada ne yapılıyor yav. Sana saldırdı yendiler filan diye yazıyo onlar hakkında bilgi verilirse çok iyi olacak.

Arkadaşlar bu seferde başka bir sorun çıktı.1mb internetim var bilgisayarımın özelliklerinide yazayım:
-Pentium 4, 3.06GHz
-2gb ram
-512 mb Geforce 8600 GT ekran kartı

Hatama gelince, oyuna giriyorum 100 kişilik server felan, oyunda olan karakterler 1 dakika da geliyor gelir gelmez 5 saniye sonrada beni oyundan atıyor ve 'Bağlantı Hatası' diyor.Bunu nasıl düzeltmem gerekecek?

bendede oluyor dostum ya.Server yogun olunca oluo boş serverlarda yapmıo

arkadaşlar 1 hafta önce server 2 dünde 1,3 ve 4. serverlar gitti hiçbiri gözükmüyor 23 level çar gitti nasıl düzeltebilirim bu durumu? tekrar yüklesem sorun geçermi_?

Back
Top Bottom