WB cRPG Rehberi

Users who are viewing this thread

Cuma veya cumartesi günü tam hatırlamıyorum, sunucularda sürekli bir hata vardı. Serverlar resetlenmesi, exp. gelmemesi gibi olaylar yaşandı. Sonrada sunucular kapandı zaten. Güncelleme değilde, ya saldırı ya da server sorunu yüzünden kapalı. chadz halleder umarım yakında, yoksa baya bir başı ağrayacak.  :smile:

şuan hala görünmüyor arasıra saniyelik görünüyor hepsi dolu ama hemen gidiyor neyse teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

cRPG rehberlerine baktım. Modu kurdum neyse üyelik işlemlerinide rehberler aracılığıyla yaptım.

1-)Şimdi EU_cRPG_1,  EU_cRPG_2,  EU_cRPG_3 ...vb serverlar böyle gidiyor. Bunlar hepsine tek account ve itemlerle mi bağlanıyorum yoksa her server için ayrı bir char mı kasmam lazım?

2-)Şimdi girdiğim bir cRPG serverına adımı yazdım girdim. Sonra http://www.c-rpg.net/ sitesine girerek kendime yeni account oluşturdum. Accountumla oyuna girdiğim nick aynı. İOyunu oynadım adam öldürdüm. http://www.c-rpg.net/ sitesinden baktım ama ne kadar adam öldürdüğüm yazmıyor. Demekki bi yerde yanlışlık yapmışım. Bilen birisi yardım etsin.

3-) cRPG hakkında bilgilerinizi esirgemeyin. Ayrıca at üzerinde kargı oynucağım bir char istiyorum. Skilleri nasıl vermeliyim? Önceden sorulduysa üzgünüm, ben bulamadım.

Searcy said:
cRPG rehberlerine baktım. Modu kurdum neyse üyelik işlemlerinide rehberler aracılığıyla yaptım.

1-)Şimdi EU_cRPG_1,  EU_cRPG_2,  EU_cRPG_3 ...vb serverlar böyle gidiyor. Bunlar hepsine tek account ve itemlerle mi bağlanıyorum yoksa her server için ayrı bir char mı kasmam lazım?

2-)Şimdi girdiğim bir cRPG serverına adımı yazdım girdim. Sonra http://www.c-rpg.net/ sitesine girerek kendime yeni account oluşturdum. Accountumla oyuna girdiğim nick aynı. İOyunu oynadım adam öldürdüm. http://www.c-rpg.net/ sitesinden baktım ama ne kadar adam öldürdüğüm yazmıyor. Demekki bi yerde yanlışlık yapmışım. Bilen birisi yardım etsin.

3-) cRPG hakkında bilgilerinizi esirgemeyin. Ayrıca at üzerinde kargı oynucağım bir char istiyorum. Skilleri nasıl vermeliyim? Önceden sorulduysa üzgünüm, ben bulamadım.

1- Hayır hepsine aynı karakter ile bağlanıyorsun.

2- Belki geç yükleniyordur. Biraz o karakterle oyna, devamlı sitede F5 yap.

3- Strength, Polearm, Shield, Riding; bir kargıcı için en ideal statlar. Tabii bunlarla bitmiyor.

1-Arkadaşlar crpg net sitesine giriyorum nerden kayıt olunacağını bilmiyorum yoksa paralımı kayıt olmak
2-Çok oyunculu oyuna giriyorum crpgnin dosyalarını yükledim ama crpgye ait serverler gözükmüyor

Karadağ said:
1-Arkadaşlar crpg net sitesine giriyorum nerden kayıt olunacağını bilmiyorum yoksa paralımı kayıt olmak
2-Çok oyunculu oyuna giriyorum crpgnin dosyalarını yükledim ama crpgye ait serverler gözükmüyor

1-)Paralı değil. Şimdi özgün bir nick buluyorsun. Bide şifre onu siteye yazıyorsun. Eğer üste ingilizce zırvalar yazıyorsa o nicki kullanan başka birisi var. Özgün nic seç yine olmaz ise. O nicteki "özgün" bir isimle herhangi bir cRPG oyuna gir adını listeye aldır. SOnra o özgün nickini tekrar cRPG sitesine yaz olması lazım.

Searcy said:
Karadağ said:

1-)Paralı değil. Şimdi özgün bir nick buluyorsun. Bide şifre onu siteye yazıyorsun. Eğer üste ingilizce zırvalar yazıyorsa o nicki kullanan başka birisi var. Özgün nic seç yine olmaz ise. O nicteki "özgün" bir isimle herhangi bir cRPG oyuna gir adını listeye aldır. SOnra o özgün nickini tekrar cRPG sitesine yaz olması lazım.

sağolasın birde 2. sorunum düzelir mi kayıt olunca

ForceMastery said:
Nasıl kayıt olucaz ya?
çoook zor 2 saattir kayıt olmaya çalışıyorum searcynin gibi bi nik bulamadım gitti arkadaşlar sizin nickleriniz neler yazarmısın

Arkadaşlar ben kayıt olamıyorum. Yani register bölümü yok, www.c-rpg.net de.

İlk olarak kimsenin kullanmadığı bir kullanıcı hesabı ile c-RPG serverlarından bir oyuna gir, otomatik kayıt olmuş olursun, daha sonra kendi sitesinden o kullanıcı adını gir şifre bölümüne de şifreni yaz, hesaba girdiğinde şifre koymuş oluyorsun, en azından ben öyle yaptım :grin:

Back
Top Bottom