Blood in the West Lord of the Rings modu(Map yapılırsa 0.1 çıkıcak)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
BoromirofGondor said:

bb :eek:

Edit:

mithrandil82 said:
Süper hız dedikleri bu nasıl hemen bitirdiniz helm's deep i vallahi tebrik etmek lazım süper olmuş

Map icon olucak sanırım bu. Çok hatası var. Oyunda böyle olmayacaktır. :razz:

ismail.karakose said:
Cioss said:
BoromirofGondor said:

bb :eek:

Edit:

mithrandil82 said:
Süper hız dedikleri bu nasıl hemen bitirdiniz helm's deep i vallahi tebrik etmek lazım süper olmuş

Map icon olucak sanırım bu. Çok hatası var. Oyunda böyle olmayacaktır. :razz:

öyle de olabilir hatalarda düzeltilebilir. Konuşuruz bunu. Sen çıktın mı gerçekten?
Tamam giden gider önemli değil.

Arkadaşlar aklıma bir fikir geldi yüzüğün bize geçmesi gibi bir durumda yapılabilir mi mesela sauronu yenince falan süper güçlü olurduk.

mithrandil82 said:
Arkadaşlar aklıma bir fikir geldi yüzüğün bize geçmesi gibi bir durumda yapılabilir mi mesela sauronu yenince falan süper güçlü olurduk.

şöyle bir şey olabilir . yüzüğe sahip olanlara büyük özellikler verilecek. ancak esir düşme durumunda yüzük kaybedilecek ve almakta kolay olmayacak.

Güzelim modun senaryosunada sıçtınız, siz bunu çıkarın; beğenilsin benden size uçan nazgul!  :lol:

İmzan güzel olmuş. :razz: Ama sayfanın komple yenilenmesi gerek. Başarılar diliyorum. Biz haçlıları keserken sizde or kesesiz.  :cool:

mrsheker said:
abi eminim çok güzel olacak yaklaşık olarak ne zaman çıkar bu
Map ve kodların tamamı bittiğinde yani çok yakında 0.1i oynayacağız sen şimdi oynuyosundur diyosan  yok valla daha elime geçmedi hiç birimiz oynamadık :grin:
Cioss said:
Güzelim modun senaryosunada sıçtınız, siz bunu çıkarın; beğenilsin benden size uçan nazgul!  :lol:
Seninkinide gördük seni bişi yapar diye aldık bişey yapmadın şimdi spam yapıyorsun ve biz bu modun v2'sini bile çıkarırız featuredvmod yiyede tepede okursun :grin:

Minas Tirith çalışmam. Devam etmektedir...

2ue0j20.jpg

Sniper15 said:
Minas Tirith çalışmam. Devam etmektedir...

2ue0j20.jpg
İyimi süpermiş las evleri eklese tmm işte buarada ben birazdan dershaneye gidicem o yüzden şimdiden kilitliyorum ismail abi yeni konu açacak

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom