[Bitti]7 Persistent Frontier Eventleri (Bitti)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Fascist Invader said:
Bana tekme ve yumruk atana yumruk atınca admin sorgusuz sualsiz ban attı. Umarım bir dahakine daha kaliteli admin alırsınız.

Hakkında çok fazla şikayet geldiği için banı bizzat ben attım, ayrıca insanlar class alırken tekme atmandan ötürü çoğu kişi şikayetçi oldu. Birdahakine  daha kaliteli admin değil, daha kaliteli oyuncu alacağız.

Fascist Invader said:
Class alırken tekme mi attım? Hiç öyle bir olay olmadı. Peki neden sorgusuz sualsiz banı atıyorsun?

Onlarca kişinin arasından bir tek sen ban yiyorsan, sorun sendedir büyük ihtimal hâlâ sorgusuz sualsiz ban attın diyorsun , etkinlik başlamadan önce yaptığın çocuksu haraketler senin kişiliğini azda olsa belli etmişti. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok keyfin bilir düşünmekte serbestsin.

General Shepherd said:
82nci Alay olarak böyle bir etkinlik yaptıkları için organizasyon yetkililerine teşekkür ederiz..
Ne demek, siz isteyin hep yaparız...

Diğer etkinliği bekliyoruz. Tatil bitmden yapalım 2. haftaya sarkmasın aga malum tatil filan.
jack-sparrow.jpg

Zafer Bey said:
Diğer etkinliği bekliyoruz. Tatil bitmden yapalım 2. haftaya sarkmasın aga malum tatil filan.
jack-sparrow.jpg
Kardeşim neden spoiler veriyorsun insanlara :grin: :grin:

Yeni etkinliğimiz Karayip Korsanları ile karşınızdayız.
Henüz belli bir tarih yok fakat istediğiniz bir zaman varsa özelden veya buradan belirtebilirsiniz.

Katılmadım ama güzele benziyor katılsaydım güzel derdim ama işte katılmadığın için benziyor demekle yetinicem kusura bakmayın ama eminim güzeldir

İsim: Hawkeye

Steamlink: https://steamcommunity.com/profiles/76561198256831006/

Tercih edilen taraf : Doğu Hindistan Ticaret Birliği

Bilgilendirmeleri okudunuz mu?: Okudum.

Edit : Bu haftasonu olabilir.

Fascist Invader said:
İsim: Hawkeye

Steamlink: https://steamcommunity.com/profiles/76561198256831006/

Tercih edilen taraf : Doğu Hindistan Ticaret Birliği

Bilgilendirmeleri okudunuz mu?: Okudum.

Edit : Bu haftasonu olabilir.
Tekrardan başvuru atmanıza gerek yok halihazırda önceden başvuru atan herkesi arkadaş ekledim. Özelden yazabilirsiniz

Bir etkinliğin daha sonuna geldik.Diğer etkinlik ne zaman olur bilemem.O güne kadar kendinize iyi bakın

Kazanan taraf : Doğu Hindistan Ticaret Birliği

82nci Alay'ın oyuncuları olarak Brazdnt'ın düzenlemiş olduğu bu etkinlik için ona teşekkür ediyoruz, etkinlik çok güzel geçti. Ve bu konuda emeği geçen bütün herkese teşekkürler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom