Users who are viewing this thread

Köylerdeki kan davası görevlerinden birini aldım. Görev birliğime bir karakteri alıp başka bir şehre gitmemi söylüyordu. Karakteri birliğime aldım ancak köye gitmedim dolayısıyla görev süresi dolup iptal oldu. Ancak birliğime katılan köylü birliğimde kaldı ve birlikten atamıyorum da. Ayrı takipçi kotamdan kullanıyor 5 takipçi alabilme hakkım olmasına rağmen 4 tane takipçi ve bu görevden gelen adam var. Yeni takipçi de alamıyorum. Birlik sekmesinde karakterin altında bazen konuşma balonu çıkıyor bazen çıkmıyor. Çıktığı zamanı yakalayıp tıklayınca yolları ayır gibi bir seçenek çıkmıyor. Monchug a katılmakla alakalı bir seçenek çıkıyor. Özelliklerinin hepsi çok düşük bu karekteri atmak istiyorum birliğimden yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, bu sorunu e1.0.2 yamasıyla düzelttik. Yama bilgilerine buradan ulaşabilirsin. Eğer sorunun yamadan sonra da devam ediyorsa lütfen bana bildir.

Merhabalar, bu sorunu e1.0.2 yamasıyla düzelttik. Yama bilgilerine buradan ulaşabilirsin. Eğer sorunun yamadan sonra da devam ediyorsa lütfen bana bildir.
Evet dün gece oynadığımda hala partimden atamıyordum. Ama sanırım partimdeki takipçi kotamdan yemiyor artık. Yani dikkat etmedim o duruma seviye atladığım için mi yeni takipçi alabildim yoksa bu karakter artık takipçi kotamı engellemeyi mi bıraktı ona dikkat etmedim.

Eğer göreve tekrar denk gelirsen ve her hangi bir problem çıkarsa lütfen bize bildir.
Hocam bende de ayni sorun var. Arkadasin dedigi gibi gorevde basarisiz oldum ama o karakter ordumdan ayrilmadi hatta benle savaslara giriyor. Su an e.1.0.4 surumunu kullanıyorum

Hocam bende de ayni sorun var. Arkadasin dedigi gibi gorevde basarisiz oldum ama o karakter ordumdan ayrilmadi hatta benle savaslara giriyor. Su an e.1.0.4 surumunu kullanıyorum
Karakterle konuşup partiden çıkartmayı denediniz mi? Ayrıca karakter partideyken aynı ya da diğer görevleri almanızı engelliyor mu?

Eğer göreve tekrar denk gelirsen ve her hangi bir problem çıkarsa lütfen bize bildir.
Karakterle konuşup partiden çıkartmayı denediniz mi? Ayrıca karakter partideyken aynı ya da diğer görevleri almanızı engelliyor mu?
Şimdi göreve denk geldim. Aldım. Partime biri katıldı görevin son bulacağı köye gittim ve köye girmeden önce sağ üst tarafta çıkan görevimin istediği karaktere tıkladım görevle alakalı bir konuşma çıkmadı. Köyden çıktım bu sefer köye yerleşim yerinde dolaşmaya çık seçeneği ile girip görevin istediği npc ile konuştum görevle alakalı konuşma balonları geldi ve görevi yaptım.
Eski görevden kalma karakter hala partimde ve hala çıkartamıyorum.
Gerekli ise ekran görüntülerini atayım

Karakterler konuşup klanınızdan çıkarabiliyor olmanız lazım. "Artık hizmetine ihtiyacım yok" seçeneği görebildiniz mi diyaloglar içerisinde?

Karakterler konuşup klanınızdan çıkarabiliyor olmanız lazım. "Artık hizmetine ihtiyacım yok" seçeneği görebildiniz mi diyaloglar içerisinde?
Hocam diyaloglarda bu secenek cikmiyor. Benle birlikte savasa bile giriyor, bende altina at kilic falan verdim ? ama normalde asil kendisi koylu falan degil cunku monchuk han ile ilgili diyalog cikiyor konustugumda

Aynı sorun bendede var yoldaşlarımızın arasında gözükmüyor yani sana ihtiyacım yok diyemiyoruz.Hiç bir diyalog onu bırakmama engel olmuyor zaten diyalog yok bir şey söylüyor tamam diyip çıkıyorsun,birliğimde kaldı hiç bir şekilde çıkartamıyorum.

Aynı sorun bendede var yoldaşlarımızın arasında gözükmüyor yani sana ihtiyacım yok diyemiyoruz.Hiç bir diyalog onu bırakmama engel olmuyor zaten diyalog yok bir şey söylüyor tamam diyip çıkıyorsun,birliğimde kaldı hiç bir şekilde çıkartamıyorum.
Hocam bir savasta esir dustum ve yoldaslar gidince o da gitti. Eger bir garnizonun varsa tum askerlerini oraya birakip, birisiyle savasa gir. Kaybettikten sonra o da gider.

ÇÖZÜMÜ BULDUM
==>Her hangi bir şehre tıklıyoruz
==>Sol taraftaki seçeneklerden hana git seçeneğine tıklıyoruz
==>Tıkladıktan sonra sağ üst tarafa karakter pencereleri geliyor handa bulunan karakterlerin olduğu pencere
==>Onun sağ üstünde "+" butonu var oraya tıklıyoruz
==>Birliğimizde olan istemediğimiz karakteri seçip burada bırak diyoruz
Başka hiç bir türlü gitmedi bende. Esir düşmek istemedim o yüzden onu denemedim.

Ama bu tabiki kullanıcı çözümü sonuçta bu oyun için hala bir hata. Ve bugün yayınlanan "Known Issues" bölümünde bu hata ile ilgili bir bilgi yok. Size bildirmek için başka birşey yapmamız gerekiyorsa bilelim onu yapalım :xf-smile:

ÇÖZÜMÜ BULDUM
==>Her hangi bir şehre tıklıyoruz
==>Sol taraftaki seçeneklerden hana git seçeneğine tıklıyoruz
==>Tıkladıktan sonra sağ üst tarafa karakter pencereleri geliyor handa bulunan karakterlerin olduğu pencere
==>Onun sağ üstünde "+" butonu var oraya tıklıyoruz
==>Birliğimizde olan istemediğimiz karakteri seçip burada bırak diyoruz
Başka hiç bir türlü gitmedi bende. Esir düşmek istemedim o yüzden onu denemedim.
?

Back
Top Bottom