beta 1.3.0 genel deneyimler

yama sizi tatmin etti mı?

• evet

• hayır

• kısmen

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Az önce crash yedim bir köydeki elemandan görev almaya çalışırken.Modlardan kaynaklı da olabilir genelde o yüzden yiyorum.İlk olarak fark ettiğim şey kızımı getir görevinin ödülü 600 lira olmuş o biraz üzdü..Çoğu modda çalışmıyor güncellenmesi gerekecek.Son olarak az önce 8 kişilik çapulculara karşı otomatik savaş yaptırdım ve 3 tane lejyon kaybettim yani gelişmesi yerine daha da kötü oluyor gibi :grin:

ben deneyemedim ilginç şekilde e1.2.0 için 6.6gb indiriyor yeni inmek üzere önce bunu denemem lazım. Oyuna da zaman vermek gerek hala erken erişimin başındayız eminim ki tam sürümde sağlam bir oyun olacaktır
olum bu nasıl bı patch oldu. Bazılarında 600mb bazılarında 2.3gb ve 2.8gb kaç gb bu patch :grin:

Beklentiler yüzünden oyuna çok haksızlık ediliyor. Bence oynaması gayet zevkli ve yeniden oynanabilirliği de çok yüksek. Ki bu yeniden oynanabilirlik ileride tam sürümde ve modlarla zirveye ulaşacak. Early Access bir oyunu bu kadar uzun süre oynamak ve bu kadar zevk almak çok iyi bence.

umarım yeni mekanikler eklerler ben sade kalmasın dan korkuyorum...

olum bu nasıl bı patch oldu. Bazılarında 600mb bazılarında 2.3gb ve 2.8gb kaç gb bu patch :grin:
iddia ediyorum benden fazlası yoktur :grin: hatta başta 6.6gb dedi 150mb civarı yükledi bir anda 6.7/12.8gb oldu zaten 1.1mb yükleme hızım var 2 saat yükleme yaptık şimdi oyunu multide 3 kere açmayı denedim 3ünde de crash yedim oyun dosyalarının bütünlüğünü sorguluyorum olan bize oluyor valla

Beklentiler yüzünden oyuna çok haksızlık ediliyor. Bence oynaması gayet zevkli ve yeniden oynanabilirliği de çok yüksek. Ki bu yeniden oynanabilirlik ileride tam sürümde ve modlarla zirveye ulaşacak. Early Access bir oyunu bu kadar uzun süre oynamak ve bu kadar zevk almak çok iyi bence.

Unutma ki bu erken erişim 8 yıl sonra çıktı, evet beklentiler yüzünden kimse zevk alamıyor ama kim düşüne bilirdi ki böyle olacağını be. Bana kalırsa oyunun başlangıçtan yükselme yani lord olma süresi çok daha uzatılmalı ilk 10 dk da 30 kişilik ordun oluyor, sonra sadece haydut kesmek hem çok sıkıcı hem amaçsız hissettiriyor, buna bir çözüm lazım. Oyunun tam sürümünden şuan ki halinin hiç bir farkı olmayacağını düşünüyorum, oyun zaten hazır bazı şeyleri vermemişler, yani yapacaklarımız az çok aynı büyük bir değişiklik yapmazlar. Korktuğum noktada buydu işte Tam sürüm çıkınca herkes oyunu yeterince oynamış olacak , sadece Warband a 2000 saat gömenler devam eder, umarım korktuğum gibi olmaz.

Edit: 1.2.0 çıkmış ama bana update indirmedi kendi yüklenmiş betada iken yüklememiştim nasıl oldu.

Last edited:

Youtuber tayfa millete hype yaptırdı. Köy yanına kale yapma gibi mekanikleri millet oyunda görmeyince çıldırdı.

köy yanına kale yapmak kadar saçma bi özellik olamaz oyunun doğasına aykırı mekaniği bozar 11 kişilik futbol takımına 12. kişiyi eklemek gibi bişey saçma yani ama desteklediğim konu köylerin de şehir ve kaleler gibi geliştirilebilmesi sanırsam gelişmiyor köyler ya da ben göremedim

Konuya yeni gelen güncelleme de neler var diye yapılan yorumlara bakmaya geliyorum. Halen erken erişim abi, gelişir abi ya da berbat oyun abi yorumları var. Abicim salar mısınız? Ben 1.3.0 deneyimlemiş arkadaşların görüşlerini okumak istiyorum. Sizden her yerde var. Eleştiriden anlamadığı gibi övme ve gömme sistemine takılı kalmış kalitesiz oyuncularsınız salın bir artık ya. Forumda oyuna gelen güncelleme ya da sistemleri rahatça tartışabileceğimiz insan sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor ya.

Back
Top Bottom