BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

O gördüğün daha hiç bir şey. :smile:

En az 3-4 boyut var denebilir. O resimdeki olay imgelerle zihninizin karıştırılması gibi bir şey. Daha rüyalar var. Ondan sonra...

Yetişirse daha neler var neler. :smile:

V1 i modulese ekledim yeni sürümü de v1 in dosyalarının içine attım ama oyuna girince hata alıyorum tam ini dosyası yüklüyor derken oyundan bir hata veriyor oyundan kendiliğinden atıyor

Ottomanseljuk-hüseyinseyrek16 said:
V1 i modulese ekledim yeni sürümü de v1 in dosyalarının içine attım ama oyuna girince hata alıyorum tam ini dosyası yüklüyor derken oyundan bir hata veriyor oyundan kendiliğinden atıyor

Hangi hatayı veriyor?

Önce bir 1.0 indir. Onu açmayı dene. Düzgün açıldıktan sonra hemen yanına bir kopyasını alıp üstüne yükseltmesini yükle. Yükseltmede sorun çıkıyorsa yükseltmesiz olanı oynayabilirsin. Yükseltmede 1-2 ayrıntı düzeltiliyor. Zaten yakında tek oyunculusu çıkar.

Griadam said:
Hala bekliyorum,şimdiden çok güzel olacağı belli.Kolay gelsin :smile:

Teşekkürler. :smile:
Elimden geleni yapıyorum.

Hocam bunlar daha henüz bir kısmı. Yetiştirebilirsem kalanları sürpriz olsun. :wink:

Osmanlı var mı? Var. Ama haritada savaşmıyorsunuz. Osmanlı'nın görevleri var. Görevler farklı sistemleri barındırıyor. Normal savaşlardan biraz farklı.

Şu modu çıkarayım artık! Armağan beye döndüm burda!

Bayrama yetişmez. Ancak temmuz. Temmuza da yetişmez de normalde ama temmuzda çıkar. Temmuzda çıkacağını önceden söylemiştim zaten. Arada kaçırmış olabilirsin.

Özetlemek gerekirse senaryoları tamamladım ama bu sürümde duracak şekilde kestim. Yani orası tamam denebilir. Savaş arayüzü ile uğraşıyorum. Az işi kaldı ama tamamen bitmedi. "Yahu savaş arayüzünü napacaksın, boşuna vakit kaybetme böyle şeylerle." diyen olursa şunu söyleyeyim; oyun ızdırap olur. Ayrıca Kırım hanı olabilme özelliği ile köy akıllı menüsünü şehir menüsüne uyarlama yapma düşüncem var mod çıkmadan önce; bunları sonraki sürümlere de bırakabilirim. Bunlardan ayrı yapmam gereken şeyler var. İstediğim şey bir an önce çıkarmak.

Anladım. :smile:

Genel anlamda Battal Gazi'ye saygı var ama daha özenli diyaloglar için modun çıkışına iyice yaklaşmak lazım. Onları yazmak basit. Kodlamalar, zırhlar vs. bunları bir halklettikten sonra bakılır. Ayrıca İngilizce çevirisi de olmalı modun ama onu çıkıştan sonra da yapabiliriz gibi geliyor.

Back
Top Bottom