BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

WFaS yani "With Fire and Sword". Warband oyunu değil. With Fire and Sword oyunu(Ateş ve Kılıç).

De Clermont said:
Modun yeni versiyonları çıkacak mı?Senaryo üzerinden değilde oyuna yeni şeyler eklemek amacıyla.
Modun içinde 2 mod var. Biri senaryolu diğeri değil. Yani 1 mod içinde 2 mod olacak.

Tüfekçi Başı said:
WFaS yani "With Fire and Sword". Warband oyunu değil. With Fire and Sword oyunu(Ateş ve Kılıç).

De Clermont said:
Modun yeni versiyonları çıkacak mı?Senaryo üzerinden değilde oyuna yeni şeyler eklemek amacıyla.
Modun içinde 2 mod var. Biri senaryolu diğeri değil. Yani 1 mod içinde 2 mod olacak.
Olmuyor işte kardeşim hata veriyor.

Öncelikle elinize saglık mod cidden çok kaliteli duruyor ancak singleplayer seçenegi oyun giriş ekranında yok. Bi çeşit bugmı yoksa ben birşeyi eksik yapmış olabilirmiyim ?

Phyanaphos'un dediği gibi o seçenek daha açılmadı.

Bu arada senaryoyu dallandıran bazı yerleri kapadım. Yoksa iyice sarkacak. Ama bu sefer de saçma bir hataya rasgeldim. Tamamen anlamsız bir hata. Onu da aşarız heralde. Fakat böyle tıkanıklıklar modu sarkıtıyor.

Griadam said:
Haziran erken mi  olur acaba :smile: O olmazsa Temmuz :smile:

O tarihler iyi. Ama çıktığı zaman tam bitmemiş olur. Aslında tam bitse bile eksiği olacaktır zaten. Aynı yola çıkar. Beta değil de alfa olarak çıkarmak gibi. Yani erken sürümün erken sürümü. Olsun artık beraber hale yola koyarız.

Tüfekçi Başı said:
Haksız değilsiniz. O zaman şöyle yapalım. Tarihi belirleyelim. Buyrun.

Back
Top Bottom