Batanya Orantısız Güç

Users who are viewing this thread

Açtığım her save de 300 400 gün olmadan batanya aşırı gelişiyor şuan 500. günde falanım batanyanın 19 20 şehiri var. başka böyle olan varmı

Şuan bunu görünce şaşırdım, benim oynadığım seferlerde ilk elenen krallıklardan biri Batanya oluyordu.

ben bu oyuna martta başladığım ilk günden beri batanya ile oynuyorum şuana kadar hiç düşüşe gittiğini görmedim ve şuan 1900 küsürlü gündeyim dünyanın iki devi kuzait ve batanya olarak sürekli savaşıyoruz ve onlardan hep iki adım öndeyiz her barış anlaşmasında haraç ödettiriyoruz

ben bu oyuna martta başladığım ilk günden beri batanya ile oynuyorum şuana kadar hiç düşüşe gittiğini görmedim ve şuan 1900 küsürlü gündeyim dünyanın iki devi kuzait ve batanya olarak sürekli savaşıyoruz ve onlardan hep iki adım öndeyiz her barış anlaşmasında haraç ödettiriyoruz
bendede aynı şekil kanka batanya ve kuzait baya sağlam oluyor hep ama batanya daha güçlü oluyor. nerdeyse her açtığım save de 300 gün falan oluyor bi bakıyorum vlandiya sturgiya ve imparatorluk kısmının yarısını almış kuzait de aynı şekil sturgiya nın diğer tarafını ve aserya yı falan almış

Back
Top Bottom