Need More Info Bannerlord'da "Object reference not set to an instance of an object." hatası

Users who are viewing this thread

Version number
1.7.2
Branch
Beta
Modded/unmodded
Yes, I used mods.
Bannerlord'da Dismemberment Plus modu var kafa koparma modu. Mod normalde çalışıyor ama fazla kişi olunca galiba düşmanın parçası koptuğu zaman direkt oyun duruyor arkada bu hatayı veriyor kapatsam da yine veriyor birisi ölünce. Oyun orijinal ve dosyaları doğruladım. Sürümler aynı sürüm mod ile 1.7.2

Ekran Görüntüsü (46).png

Düzeltme:

Ekran Görüntüsü (47).png

Ayarlardan sadece kendim için gerçekleştirdim askerlerim artık kafa koparamıyor ama sorun hala devam ediyor bazen normal kesip geçerken bazen hata alıyorum oyun duruyor hata geliyor.

Tek yolu pek çözüm denemez ama aynı sorunu yaşayan biri olursa diye söylüyorum kol koparmayı kapat düzeliyor gibi ama o da modun önemli parçası neyse kafa bacak el koparmak da idare eder artık ne yapalım

Çözümü hala daha bulamadım birisi yardım ederse sevinirim.

Merhaba, modlu oyunlara destek veremiyoruz. Modla ilgili sorunları modu yazan kişilere iletebilirsiniz. Sorun, mod dosyalarının hepsini oyun dosyalarının içinden silip oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra yeni bir campaign'de devam ediyorsa lütfen bize bildirin.

This issue is a result of trying to use the mod in Custom battle mode.
That mode does not load the custom libraries of armors I built to handle the dismembering of limbs etc.

If there exists a way to load custom armor libraries while in Custom Battles I would love to know how it can be done.

Campaign and Sandbox will work fine.

Back
Top Bottom