3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
kusura bakma ya kardes biliom yanlıs bisey yaptıgımı düzeltim tekrardan koycam haftaya yeni bir kale kılıc modeliyle doncem.. simdilik bu kadar.. iyi forumlar:smile:)

Arkadaşlar Amatör bir çalışma yaptm umarım beğenirsiniz çok sade referansları internetten buldum
DDC3CDB00E2E70F9CFAC3F866E267806F7113C79

Xrome123 said:
Arkadaşlar Amatör bir çalışma yaptm umarım beğenirsiniz çok sade referansları internetten buldum
DDC3CDB00E2E70F9CFAC3F866E267806F7113C79

kaplama berbat ayrıca kabza kısmı çok kötü olmuş. kısacası hiç dengeli olmamış.

ik çalışmaya göre idare eder

Ceza bir şey sormak istiyorum,iyi hoş bu konuda bir şey demiyorumda modelşleme yapıyorsundur belki,ama diğer konularda millete laf sokmaktan vazgeç,geleli uzun zaman olmadı,artitliğin lüzümu yok.Adama burda durupta berbat diyemezsin,oda emek vermiş,hevesini kırmanın alemi yok.Kötü olmuş ya da biraz daha sağa/sola yatırabilirdin diyebilirisn.

Erak said:
Ceza bir şey sormak istiyorum,iyi hoş bu konuda bir şey demiyorumda modelşleme yapıyorsundur belki,ama diğer konularda millete laf sokmaktan vazgeç,geleli uzun zaman olmadı,artitliğin lüzümu yok.Adama burda durupta berbat diyemezsin,oda emek vermiş,hevesini kırmanın alemi yok.Kötü olmuş ya da biraz daha sağa/sola yatırabilirdin diyebilirisn.

kötü bişi demedim ki? adamın ilk çalışması ve idare eder dedim. daha iyilerini ve güzellerini de yapar. bu onun tecrübesine bağlı. ben adamın kalbini kırmak için demedim. modelini burada sergiliyosa eleştirileri dikkate alacaktır değil mi? zaten benim diyeceğimin aynısını başkası da diyecekti. bu arada laf sokuyosam boş boşuna sokmuyom.

modelleme işinden çok iyi anlarım ama o işlere töbe dedim çok sakıncalı valla

Ceza bak buda 2. adam akıllı kaplama denemem wakizashki yapmayı denedim ama arkadaki kaplamalarda sorun var onları göstermedim

41FBD3C9A881D7AD0FAE16E34018F9249347056B

Edit: Uvmapte silindirlerin yapamadığım için  yani öğrenemediğim için o tutma kısmı kötü oldu, arkadaşlar eleştiriyede açığım yorum yapanlara teşekkürler özgürce eleştiri yapabilirsiniz

Xrome123 said:
Ceza bak buda 2. adam akıllı kaplama denemem wakizashki yapmayı denedim ama arkadaki kaplamalarda sorun var onları göstermedim

Edit: Uvmapte silindirlerin yapamadığım için  yani öğrenemediğim için o tutma kısmı kötü oldu, arkadaşlar eleştiriyede açığım yorum yapanlara teşekkürler özgürce eleştiri yapabilirsiniz

hadi pampa olacak senden.

bu sefer sapı çok kalın olmuş sanki =D

Ceza said:
Xrome123 said:

hadi pampa olacak senden.

bu sefer sapı çok kalın olmuş sanki =D

Hayırlısı be :grin: gelişecez artık bende umarım sizin gibi olabilirim

problem? said:
kılıçlar ve kalkan

kılıç

iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum(hala bekliyorum :razz:)

insan bunlarada bir yorum yapar

bu arada 2 animasyon yaptım bi bakın
http://www.izlesene.com/video/filmasdas/6649168

http://www.izlesene.com/video/film-0001/6649171

Güzel olmuş yaptığın benimde bir model var arada sırada bad image 001 falan diyor ama yine diffuse yapıyorum düzeliyor turkish banditin  attığı referanslara bakmıştım 60 civarındaki sayfada
4985679486F31F114970B68329A7ABFD83655BCE
bununda ufak hataları var

Xrome123 said:
Güzel olmuş yaptığın benimde bir model var arada sırada bad image 001 falan diyor ama yine diffuse yapıyorum düzeliyor turkish banditin  attığı referanslara bakmıştım 60 civarındaki sayfada

spoilere koyarken hatamı oluyor ne anlamadım senin koydugun resimlerim hiçbiri bende gözükmüyor :grin:

Xrome123 said:

bu kılıç bir harika dostum! sende gelişme var çekirge.

MII:Tw için yapılan OSA modu için yaptığım modeller. Hepsi düşük poylgonludur.

İki farklı tipde bascinet.

bascinet.png
Mevcut modelin sadece yüz kısmını kapattım.

bizans.png
Daha önce yaptığım şemşir modeline kın ekledim

80421119.png
Harita modeli, düşük polygonlu

galata.png
Şeffaf yerlerde beyaz çapaklar var. Ps ile düzeltilecek. Toplamda 37 polygon.

adszmor.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom