3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

ilk defa böyle bişey yapabildim maket şeklinde yaptım yarım kaldı buraya kadar yapabildim
görüşleriniz ?? :grin:

edit:çizgileri kaldırınca daha hoş durdu sanki :smile:

:grin: evet oynuyorum zaman geçirmek için

kaleyi baya düzenledim ilk yaptığım kale olduğu için baya dandik ama olsun daha amatörüz olucak inş bieşyler :smile:

Yok yok güzel eline sağlık. Helms Deep heralde.

JusdWeR said:
hacli2.png

Haçlı zırhı.
Sen mi yaptın len inanmam :grin:

Bu temelden, sonra bir moda verilemez. Ama gelişmek için hoş bir çalışmaymış.
Biraz geç olabilir belki ama bence sketchupda gelişme :smile: , içi boş olduğu için modellerin hem sorun oluyor kaplamada ve warband'e uyumunda hem de bizim sektöre biraz uzak. İlle basit ve kullanışlı birşey istersen Wings kullanabilirsin.

http://www.zaplat.com/video/beceri_videolari/53047/Takla_Atan_Gencler Senin için arkadaşlarla klip hazırladık Senkron. Köpeğin olsun ters takla.

aynen ben zaten herhangi bi mod için yapmadım :grin: kartondan gibi bişey oldu ama biraz düzenledim içinde gezinilebilir şekilde fakat ne oran var ne orantı kafama göre yaptım yani oyuna konulacak biçimde bişey olmadı :grin: bu arada wings le başladım denilebilir fakat o daha zor bunu keşfedince daha kolay geldi kalemle çiziyosun bitiyo :grin:

KaraSultan said:
dcpmr.png
arkadaşlar köpeğimin biri ölmüştü  :cry: can sıkıntısındanda bunu yapmıştım kafam dağılsın diye üzücü bir durumlarda tafsiye ederim çook işe yarıyor
köpeğinin ölmesine üzüldüm umarım kendini toparlarsın kısa zamanda. modele gelince gayet iyi ve ayrıntılı çalışmışsın. en yakın zamanda kaplamasını görmeyi umuyorum  :mrgreen:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom