30 Ağustos Zafer Bayramı [ Zafer Geçidi Töreni ve Bayram Etkinliği]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Alayın Adı: 162ndSS Türkisch Abteilung
Alayın Lideri: Ferdinand Schörner
Getirilicek Birlikler: Line
3. ve 4.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
Sıkıyönetim durumu :Hayır
5. ve 6.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :  Line,10-17

Ferdinand_Schörner said:
Alayın Adı: 162ndSS Türkisch Abteilung
Alayın Lideri: Ferdinand Schörner
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :  Line,10-17

Tamamdır üstad!

Duyuru

Yarın 30 Ağustos Zafer Bayramı günü yapılacak bu etkinliğimizde bütün herkesin önceden belirtilmiş olduğu Team speak 3 adresine bütün üyeleriyle birlikte gelmesi şarttır, bunu doğrudan belirtmek isteriz ve aynı zamanda yöneticilere verilecek Admin Şifresi sadece Klan Kurucularında olacaktır.. Diğer şekilde kendi Subayları bile dahil olsa vermemeleri gerekmektedir...

Sunucuda hiç bir şekilde oyuncuları banlamak ve diğer oyunculara ban atmak yasaktır, böyle birşey olduğu taktirde doğrudan sunucu reset atılacaktır..Ve zaman kaybı yaşamamak için lütfen bu kurala uyunuz..

Etkinlik geçit töreni ve hazırlıklar dahilinde 19.40'da başlayacaktır lütfen 19.20'de team speak 3'te bütün üyelerinizle aktif olmaya çalışmaya özen gösteriniz..

Geçit töreni bittikten sonra doğrudan 21.00'da evente geçiş yapacağız..

Announcement

Tomorrow, August 30 Victory Day will be held this event, we must come together with Team speak 3 address to all members that all everyone is prescribed, it would like to state directly, and will also manage to be given to the Admin password only Clan Founder .. Other way is, should not, though even included its Officers ...

The server is in no way a prohibition banning of players and throw the other players to ban, if such a thing is to avoid waste of time directly to the server to reset atılacaktır..v please follow this rule ..

Activities within the ceremony and parade preparations. 19:40 will start at 19:20 in the team speak 3, please take care to work with all members to be active ..

After the parade is over we will pass directly to the event at 21:00 ..GMT+2

Alayın Adı: Legion Of Turks Army
Alayın Lideri: Phoneix
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :  Line,7-12

Meydanı boş bırak ****** ?

http://i.hizliresim.com/PQq8L9.png

bu alaylara ve tugaylara bir hakarettir, savaş ilan edilmesi her taraf için de şarttır!

30 Ağustos günü olan fotoğrafları yayınlandı!

nEMDvR.jpg

Yakın zamanda Video yüklenecektir..

Bazı sorunlarla ilgili hata çözümleri bitti ve video bittiğii zaman buradan yayınlanacaktır.

Ceviz Bey said:
Bizim için de hoş bir tecrübe oldu. Özellikle sunucu beyefendiyi çok beğendim.  :grin:  :grin:

Teşekkür ederiz.

Prosperus said:
Gerçekten çok güzel bir etkinlikti.Katılan tüm alaylara ve oyunculara teşekkür ediyorum.

Katılıyorum..

Güzel bir etkinlik olmuş gibi. Katılım gösteren ve böylesi önemli bir mill günde bu güzel işi ayarlayanlara teşekkür ederim bir T.C vatandaşı olarak. Konuyu sabitten kaldırıyorum. Tekrar böyle etkinlikler ayarlayacağınız zaman özel mesaj ile bildirirseniz sabite alırım. İyi forumlar!

Mount & Blade:Warband Napoleonic Wars 30 Ağustos Etkinliği Eventi

Mount&Blade:Warband Napoleonic Wars 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği

Değerli Napolyon Savaşları Türk Alayları Platformuna!

Katılımcı bütün Alaylara çok teşekkür ederiz, konuşmalarda bazı sıkıntılar yaşamadık, birkaç alayı uyardık haliyle unutkanlık olabiliyor, bugün Alaylarımızın büyüklüğünü veya vurdumduymazlığını da tartışacak değildik fakat ağızdan bazı kelimeler çıktığı oldu, bununla ilgili gerekli uyarılarda yapıldı, yani eventte en fazla bizdik yok en fazla bölük olarak geldik, bunları paylaşma yeri değildi fakat videoda bazı şeyler gösterildi, aynı zamanda 94.Alay etkinlikte Team speak3'te bazı sorunlarla karşılaştığımız esnada sıkıntılarını ve canlarının sıkıldığını belirtmişti, biraz sabretmelerini diledim ve sonradan Etkinliğin eventine dahil olmadılar. Hiç bir Alay için elbette sorun değildir, sadece belirtilen ve ortaya çıkan hataları burada belirtiyorum.. Katılan bütün Alaylara, yönetimlerine ve üyelerine çok teşekkür ederiz..

Taleworlds Genel Destek Moderatörü Kiron'a

Kiron said:
Güzel bir etkinlik olmuş gibi. Katılım gösteren ve böylesi önemli bir mill günde bu güzel işi ayarlayanlara teşekkür ederim bir T.C vatandaşı olarak. Konuyu sabitten kaldırıyorum. Tekrar böyle etkinlikler ayarlayacağınız zaman özel mesaj ile bildirirseniz sabite alırım. İyi forumlar!

Özellikle yeni atanan Kiron moderatör'e çok fazla teşekkür ederiz, konuyu doğrudan irtibat halinde olmadığım halde sabitledi, bu şekilde bir desteği ve konuyu sabit ve güncel tutarak, etkinliğe yardım ettiği için teşekkür ederim..

Not : Video'yu çeken 1stRS Alay'a mensup Emir Çakal isimli arkadaşa, Video kuralına uyduğu için ayrıca teşekkür ederim

Teşekkürler!

EgzantrikAdam said:
Knime said:

Not : Video'yu çeken 1stRS Alay'a mensup Emir Çakal isimli arkadaşa, Video kuralına uyduğu için ayrıca teşekkür ederim

Ofansif bir yorumlama olarak algılamayın , bir şey sormak istiyorum sadece.Alay liderlerinin konuşmaları mevcut videoda ancak hepsi yok sanırsam.Bunun sebebi nedir acaba?

Emir Çakal isimli arkadaşı ekleyip sorabilirsiniz, videoyu doğrudan kendisi çekmiştir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom