30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği (RP)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sonucta sanal alemdeyiz ne tür beklentiniz var yazın bilelim.Birde cidden bir etkinliğe laf atıyorsanız,buyrun siz yapın görelim ha yapamam diyorsaniz, en azından emeğe saygı duyacaksanız.

Baot said:
Sonucta sanal alemdeyiz ne tür beklentiniz var yazın bilelim.Birde cidden bir etkinliğe laf atıyorsanız,buyrun siz yapın görelim ha yapamam diyorsaniz, en azından emeğe saygı duyacaksanız.
Ya kafanız mı basmıyor tartışma olsun diye anlamak mı istemiyorsunuz anlamadım adamlar güç gösterisi ve rp mevzusunu saçma buluyor kimseni etkinliğe laf ettiği yok

EnverPasa said:
Baot said:
Ya kafanız mı basmıyor tartışma olsun diye anlamak mı istemiyorsunuz anlamadım adamlar güç gösterisi ve rp mevzusunu saçma buluyor kimseni etkinliğe laf ettiği yok
Senin kafan basmıyor herhalde,etkinligin icerigine laf edince etkinligi begenme gibi bir sansı yok ve olamaz.Yazmak icin yazmayin suraya konuyu kirletiyorsunuz

Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
Senin kafan basmıyor herhalde,etkinligin icerigine laf edince etkinligi begenme gibi bir sansı yok ve olamaz.Yazmak icin yazmayin suraya konuyu kirletiyorsunuz
Etkinliğin içeriği dediğin alay liderlerinin konuşma olayıysa bana kalırsa da pek içten konuşmuyorlar şov olsun diye yapıyor çoğu bence yazmak için yazan sensin ama sen bilirsin :dd

EnverPasa said:
Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
Etkinliğin içeriği dediğin alay liderlerinin konuşma olayıysa bana kalırsa da pek içten konuşmuyorlar şov olsun diye yapıyor çoğu bence yazmak için yazan sensin ama sen bilirsin :dd
O kadar haklısın ki ...

EnverPasa said:
Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
Belli baslı seylerin yaninda konusmada var.Peki sence nasıl yapılmalı söyler misin?

Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
Belli baslı seylerin yaninda konusmada var.Peki sence nasıl yapılmalı söyler misin?
Ben nasıl yapılmasıyla ilgili bir fikrim olduğumu söylemedim

EnverPasa said:
Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
EnverPasa said:
Baot said:
Ben nasıl yapılmasıyla ilgili bir fikrim olduğumu söylemedim
Ben de fikrin var demedim, ama madem etkinligi degil de icerigi elestiryorsun  bir düsüncen olmali

Emek var ulan, emek var..
Beğenmiyorsanız daha iyisini yapın ulan şerefliler, emeğe saygı ulan onurlular, ortada kocaman bir emek varrr...

Ben, Astero bu etkinliği gövde gösterisi olsun diye düzenlemiyorum. Amacım, zamanında sizin tabirinizle portakalda vitaminken 32ndBL üyesi olarak 2 sene önce bir 30 Ağustos etkinliğine katılmıştım ve çok sevmiştim. Tabi orada gövde gösterisi vardı birazcık. Alay liderleri kendilerini falan övüyordu vs neyse detaya girmiyim.Amacım, tüm Türk alayları aynı sunucuda,aynı ts'de bulunsun ve birbirlerinin kavgalarını bir süreliğine unutup bu güzel günü kutlasın. Nasıl olsa hepiniz dışarı çıkıp kutlayamıyorsunuz bu bayramı eeee napalım bizde ortamca kutlayalım.Hepinizin ağzında bir Bannlord bir Demirlord var ''Ah size Demirlord''. Birisi güç gösterisi birisi gövde gösterisi etkinliği olacak der yav arkadaşım siz daha etkinliğe girmeden,görmeden neyin eleştirisi bu. Etkinliğe girin sonra diyin ki Gövde gösterisi yapıldı(Bu arada saygı atışı olayı dediğimiz şey alaylar tek başına yapmayacak bütün alaylar aynı anda sıkacak onun detayını yarın konuşacağız)Zaten ben bu etkinlikte Gövde gösterisine izin vermem, onun için haritaya gövde gösterisi için alan bırakmadık.Saygı atışı yapılana kadar herkes bekleyecek.Global chat'ten saçma yazılar yazılmayacak.

Misafir olarak katılmak isteyen arkadaşlar https://steamcommunity.com/id/lulalolajospfh/ steam linkim budur etkleyin beni. Kaydediyim ve tagınız;Misafir_Nick

Çevirmen arkadaşımız: Prospy

Top atışı yapıcak Alaylar; Infanterie Regiment Nr.3 Oranje-Gelderland
82nd Regiment of Foot ''General Shepherd's Volunteers''
57th.Türk Tugayı
10th Royal Lincolnshire Regiment
12.Türk Gençliği Alayı
38th Regiment of Foot ''1st Staffordshire''

Konuşma Sırası;1-Astero
2-Shepherd
3-DeliTürk
4-Kami
5-HakanPaşa
6-Axrinn
7-EfePaşa
8-Gatts
9-Horseless(Hamza Atsız)
10-Quake
11-Woon

Düzenleme: Konuşmaların kendi düşüncelerle olmasına gerek yok. İnternetten alıntıda olabilir(Kısa ve öz olması için)

88th Regiment of Foot olarak çeşitli sebeplerden dolayı katılmama kararı aldık. Katılanlara iyi eğlenceler diliyorum.

TheGuyFromNorway said:
2 sene önce bir 30 Ağustos etkinliğine katılmıştım ve çok sevmiştim. Tabi orada gövde gösterisi vardı birazcık. Alay liderleri kendilerini falan övüyordu vs neyse detaya girmiyim.

Etkinlikte yine aynı liderler ve aynı alaylar olacak, bu sefer farklı olan ne olacak orasını merak ediyorum.

Really Nigga!
6NE9mk.jpg

Gatts said:
88th Regiment of Foot olarak çeşitli sebeplerden dolayı katılmama kararı aldık. Katılanlara iyi eğlenceler diliyorum.

TheGuyFromNorway said:
2 sene önce bir 30 Ağustos etkinliğine katılmıştım ve çok sevmiştim. Tabi orada gövde gösterisi vardı birazcık. Alay liderleri kendilerini falan övüyordu vs neyse detaya girmiyim.

Etkinlikte yine aynı liderler ve aynı alaylar olacak, bu sefer farklı olan ne olacak orasını merak ediyorum.
Ben yazdığım şeyde geçmişte yapılan etkinliğin ve bu sene yapılacak olan etkinliğin farklılıklarını belirtmedim ama belirtiyim. Gövde gösterisi gibi şeyler olmayacak dedim yani Alay liderleri her diline düştüğünde kalkıp Alayının ismini söylemeyecek ve söylediği zamanda oyuncuları ''c'' tuşuna basıp ona destek çıkmayacak. Yada alaylar tek başına çıkıp kürsü önünde tek başına ateş etmeyecek. Etkinlik sunucusunun emirleri ile ''Sola dön,Havaya Nişan Al,Ateş'' şeklinde herkes aynı anda ateş edecek. Gövde gösterisi olmayacak yapıldığı zaman uyaracağız 
Sürekli yeni insan geliyor bu ortama. Yeni alay liderleri çıkıyor ben 2 sene önce katıldığım 30 Ağustos etkinliğini beğendim ama ozamanki alay liderleri ve şuanki alay liderleri %100 aynı değil. Farklı alay liderleri var,hiçbir 30 Ağustos etkinliğine katılmayan oyuncular var ama katılanda var. Ben zaten bu etkinliği yapma kararı aldığımda bütün Türk alaylarıyla iyi olduğuma güvendiğim için yaptım. Tamam, bizi sevip katılmak istemeyen alaylarda var ama bir katılcaz,bir katılmayacaz,bir katılabiliriz,bir katılmayabiliriz,aha kararımız değişti,haydee bu sefer olmadı, kanka dur geliyoruz biz diyen alaylarda var. Benim derdim gelmeyende değil, benim derdim iki'de bir bize geleceğiz gelmeyeceğiz diyende. Bu tarz şeyleri engellemek için çok çalıştım ama malesef olmadı buda Türk ortamında ki bir açıklık. Yani demeye çalıştığım NW ortamı senin tabirinle hep aynı kalmıyor Gatts, her zaman değişime uğruyor. İnsanlar yeni dostluklar ediniyor,düşmanlıklar ediniyor,yeni oyuncular oyuna başlıyor vs.

28.08.2018'de alay liderleri ile yaptığımız konuşmada belirtilmiş olan şeyler;

Konuşma Sırası;

Astero
Shepherd
DeliTürk
Quake
Kami
Hakan
EfePasha
Tekocn
Axrinn
Horseless
Rumil

Top Atacak Alaylar;

Nr.3(Kırımlı)
82nd(Şahin)
57th(Mordeviesta)
10th
12thSS(Aragorn)
42nd(Bynikotin)

Teamspeak 3 Adresi;nr3.clants3.net(500 Kişilik)
Oyun Sunucumuz; TR_Nr3_Official(Sonradan 30Agustos_Etkinligi olarak değiştirilecektir)(200 Kişilik)
Etkinlik Sunucusu; Hadrianus(Değişebilir)
Çevirmen; Prospy
Etkinlik Saati; 20:00-Saat kaça kadar sürerse(tahminlerimize göre 10:30'da veya 10:00'da bitmesi planlanıyor)

ADORA said:
Gerek yok teşekkür ederim türkiyenin zafer bayramına biz katılamıyoruz sunucu dolu olmamasına rağmen.

#Seninleyiz67

Yapılan şey cidden çok saçma,etkinliğe katılım süresi de saçma.O kadar gereksiz alay katılmışken;uzun süredir bu camiada olan 67thyi bu denli saçma bir sebeple almamak çok mantıksız.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom