30 Ağustos Zafer Bayramı [ Zafer Geçidi Töreni ve Bayram Etkinliği]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
OM4RO5.png

Merhabalar

Değerli Türk Alay liderleri ,yöneticileri ve yönetim ekibinde olan söz sahibi arkadaşlar ve Alaylara bağlı Askerler!!

Hepinizin bildiği üzere Türk Alayları arasında 82.Alay yönetimini kurulduğu ilk günden olduğu üzere Ordumuzun esas amacı ve ilkesini Ulusal ortamda ve Türk Alayları arasında olan etkinlikler yapmaktı ve Sunucu ihtiyacı olan Alaylara bağımsız olarak kullanım izini vermekti..
Bu zamana kadar yürüttüğümüz bir çok organizasyonda sizlerin de gösterdiği katılımlar olmuştu, bu katılımlar Koalisyon zamanından beri bilenleriniz muhakkak bilecektir
"PSO Kuşatma ve Linebattle Eventi" ve sonradan adı değişen "PRO Ulusal Halk Alayları Eventi" ulusal kanatta bu etkinliklerde siz Türk Alaylarının da arada sırada katılımlarıyla daha güzel organizasyonlar yaptığımız ve eğlencenin doruklarını yaşadığımız zamanlar oluyordu..

Yüce Türk Milleti, Büyük Atatürk'ün bize emanet ettiği, ülkesiyle milletiyle bir bütün olan ve bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti, son yıllarda izlediğiniz gibi iç ve dış düşmanların tahrikiyle , varlığına rejimine fikriyle ve zihniyle haince saldırı içerisindedir..  Bu tehlikeyi en son 15 Temmuz 2016 gecesi bazı şeyleri yaşayan biz nesiller için sadece şunu söylemek istiyorum..!

Şimdi , sizleri tekrar hep birlikte bir arada Türklerin Gücünü bu günde diğer Ulusal kanatta gücümüzü yeniden tesis etmek ve gövde gösterisi amacıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla tekrar bir etkinlik düzenleme kararı aldım. Katılmak isteyen Alaylar hakkında bilgilendirme yapılacaktır...

[Katılım hakkında bilgilendirme.]
- Katılacak Alaylara Duyurulur.
  • Katılım gösterecek Alayların doğrudan 30 Ağustos günü kendi sistemlerinde olacakları üzere alınacak kararda, tam aktiflik göstermesi ve bunun için Alay sistemlerinde uygulanması gerekenleri yerlerine getirmeleri tam katılım için önemlidir..
  • Katılması gereken Alayların konu altından "30 Ağustos Geçidi sonrasında olacak Event" etkinliğine gelmesi gerektiği ve geçit töreni esnasında yapılacak "Sınıf"'lar ile törene katılacak ve sonrasında aynı "Sınıf"'lar içerisinde "30 Ağustos Zafer Bayramı Eventi" etkinliğine katılacaklardır..
  • 30 Ağustos günü olacak katılımla ilgili, Alay yönetimlerinize doğrudan diğer Alay üyelerinde olan sorunlu zatlarla aralarının bu güne mahsus tam destekçi ve birlik içinde olmasını sağlayınız..
  • Gerekirse bu tür şeyleri daha rahat uygulamaya sokmak için Alaylarınızda Sıkıyönetim ilan ediniz(sadece öneriyorum şartlar içerisinde geçerli bir aktifliği yoktur)
  • Bu şartlarla ilgili doldurulacak bütün bilgileri doğrudan ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz..
  • Katılım komutanların daha rahat iletişim kurulması amacıyla 30 Ağustos günü sizlere verilecek Team speak 3'lerde yapılacak ve diğer Alayların komutanları bütün Türk Alayları içerisinde olan kişilere Hitap eden bir konuşması olacaktır..

[Başvuru formu ve öncesinde ki maddeler!]
1.Askeri Geçite katılacağınız Sınıflar "Line,  Yager(Skirmisher),  Cavalry,  Topçu Kuvvetleri ve İstikham 3 Kişilik takımı" olarak bu sınıfları seçebilirsiniz..
2.Her sınıf için kaç kişi getireceksiniz bunları doğrudan belirtirseniz iyi olacaktır. (Örnek Line 15, Yager 10, Cavalry 10, Topçu 2 Top taşıyıcı ve 2 top eri 1 subayı olmak üzere 3 istikham takımı ile birlikte toplam 8 kişi bu biraz topçu uzun oldu :smile: bu tarz örnek verebildim.. )
3.Bu şekilde oluşabilecek Takımların başlarına manga komutanları ve astsubaylar konulması iyi olucaktır. (düzen açısından önerilmiştir)
4.Sizlere verilen saat öncesinde Hazırlıklarınızı yapıp doğrudan bu hazırlıklar doğrultusunda size verilecek tarih ve saat içerisinde etkinliğe girecek misiniz?
5.Söz konusu Alaylar arasında sorunların olmaması adına bazı sorunları bir kenara bırakıp 30 Ağustos günü birlik olmaya var mısınız?
6.Bu kuralları teyit edip, Alay içinde bulunan bütün üyelerin hareket ve disiplinlerinden sorumlu olacak mısınız?

Alayın Adı:
Alayın Lideri:
Getirilicek Birlikler: Minimum gösterilmekte > Topçu ve İstikham (2top) (8 kişi) ,Süvari (12 kişi) ,Line (15 kişi), Ağır Muhafız Piyadesi (10 kişi), Yager Birliği (10)
3. ve 4.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  :
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) : 
5. ve 6.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  :
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Event'e katılıcak Alaylar

82.Alay  : 1 Topçu Müfrezesi ve 1 Line Hat Piyadesi Bölüğü
32. Alay : 1 Topçu Müfrezesi , 1 Süvari Bölüğü , Line Hat Piyadesi Bölüğü ve Hafif Piyade Bölüğü
1st[RS] : 1 Yager Bölüğü
84.Alay : 1 Topçu Müfrezesi , 1 Yager Bölüğü ,1 Line Hat Piyadesi Bölüğü
67thKGL : 1 Süvari Bölüğü
48.Alay  :  1 Line Hat Piyadesi Bölüğü
94.Alay  : 1 Hat Piyadesi Bölüğü
162ndSS  : 1 Line Bölüğü

Konuşmacı Moderatör :

Yayın yapmak isteyen ve Bağımsız bir şekilde Yayını sayfalarınızda paylaşmak isteyenlere duyurulur..

Doğrudan sizlerle ilgili iletişime geçmemize gerek yoktur, sadece yayın yapmak istediğiniz, YouTube ve Twitch,FacebookLive tarzı canlı yayın veya Video çekmek gibi olaylarınızda sizlerden ricam isim ve Video ismi olarak "30 Ağustos 2016 Mount & Blade Türk Alayları Etkinliği" olarak ismi koymanız olacaktır..

Dikkat!

Sizlerden ricam konuyla ilgili görüşlerinizi tartışma ortamı olmaması adına özel yoluyla paylaşmanız aksi taktirde Moderasyon tarafından oluşabilecek her hangi bir tartışma ortamında müdahale de ceza almak ne siz, ne ben isterim, o açıdan yazı yazarken pozitif bir tavır veya negatif bir tavrınız bile olsa yazı yazmayıp doğrudan konuyu kapatınız..

Hareket sırası böyle olacaktır.. Paint için kusura bakmayın :smile:
Xdy5Vo.png

Alayın Adı: 3rd Kosaken Kavallerie
Alayın Lideri:  http://steamcommunity.com/id/LrdDmnc/
Getirilicek Birlikler: Süvari[Geçitte]
3. ve 4.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  :Evet
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :  Hayır
5. ve 6.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? : Topçu

Alayın Adı: 1st (The Royal) Regiment of Foot
Alayın Lideri: John Wayne, Kerem PaSha
Getirilicek Birlikler: Line, Yager Birliği (10-15 arası)
3. ve 4.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :  Yok
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? : Yager

Ne kadar alayı dağıtmış olsak da ben ve zamanında birçok Türk alayına doktrin ve disiplin konusunda katkıda bulunmuş değerli kurmay albayım Emekliler çerçevesinde, protokol makamında yer alacağız. Şimdiden görkemli bir kutlama olmasını diliyoruz.

40'ıncı Alay Yönetim ve Doktrin komutanları

qEmJRZ.jpg

Alayın Adı:  32. Alay
Alayın Lideri:  Hadrianus
Getirilicek Birlikler:  Topçu (2top) (5 kişi) ,Süvari (10 kişi) ,Line (15 kişi), Yager Birliği (10)
3,4,5 ve 6..Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? : Hat P. , Süvari, Topçu ve Hafif P.

Alayın Adı: 82nd Bashibazouks & Shadow Company / PeopleRegiments
Alayın Lideri: General Shepherd
Getirilicek Birlikler: Line (15) Topçu (4)
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :  Sıkıyönetim olucaktır..
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :  Line (15) Topçu (4)

Alayın Adı: 84thRG/84thYA/84thAR
Alayın Lideri: 84thYA:Yabgu_Burak / 84thRG:Adilhan / 84thAR:Karluk
Getirilicek Birlikler: Yager(10),Topçu(5) ,Line(11)
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :Olacak
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz? : Topçu,Yager,Line

Duyuru

Topçu event için dolmuştur!

82nd,84th,28e ve 32.Alay eventte topçu kullanacaklar, fakat askeri geçit töreni için topçu kaydı açabilirsiniz..

Alayın Adı: 67th King's German Legion
Alayın Lideri: Ottoman
Getirilicek Birlikler: Süvari 15
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) : Hayır
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz? : Süvari

Alayın Adı: 48emé Regimént d'Infanterie des Grenadiers
Alayın Lideri: Dengizich
Getirilicek Birlikler: Line,10-17
Sıkıyönetim durumu :Hayır
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? :  Line,10-17

Alayın Adı: 94th ''Scots Brigade'' Regiment of Foot
Alayın Lideri: Quadro , Fexion , Roe
Getirilecek Birlikler: Hat Piyadesi (15-20)
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :  Hayır
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz? : Hat Piyadesi

RoebuckTR said:
Alayın Adı: 94th ''Scots Brigade'' Regiment of Foot
Alayın Lideri: Quadro , Fexion , Roe
Getirilecek Birlikler: Hat Piyadesi (15-20)
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz? : Hat Piyadesi

Eklendi!

Duyuru

Arkadaşlar 30 Ağustos gününe yakın zamanda sizlere atılacak kuralları vereceğim ve buradan da paylaşım yapacağım. Doğrudan doğruya paylaşımı kendi Alay üyelerine yaparsanız sevinirim..

Güzel bir etkinlik olarak gözüküyor, umarım güzel bir event olur..

MEgame olarak başarılar dileriz.

Alayın Adı:  10th Royal Jäger, Guards, Hussars Company
Alayın Lideri: Churchill, Prosperus, Sokollu, Bekenbey
Getirilicek Birlikler: Jager, Line, Süvari
Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) : Olacak
5. ve 6.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  :Evet
Evente hangi sınıflarla geleceksiniz?? : Jager, Line, Süvari

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom