30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği (RP)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Rumil said:
ADORA said:
Gerek yok teşekkür ederim türkiyenin zafer bayramına biz katılamıyoruz sunucu dolu olmamasına rağmen.

#Seninleyiz67

Yapılan şey cidden çok saçma,etkinliğe katılım süresi de saçma.O kadar gereksiz alay katılmışken;uzun süredir bu camiada olan 67thyi bu denli saçma bir sebeple almamak çok mantıksız.

Bu konuda katılıyorum, 67nci Alayın bir katılım talebi varsa buna destek olunması gerekir, bu ortamda Türk ortamında ben bile yokken 67thKGL vardı, hayır yani neyin alımları kapanıyor.

Saçma falan değil,adamlar duruma göre plan program yapıp mapi ona göre hazırlıyorlar,ki haftalardır b öyle bir etkinlik olacak herkes biliyor.Son günde katılmaya çalışmak saçma yani.Düzeni bozmaya ne gerek var.Katılınılmak isteniyorsa önceden söylenmeliydi.Ha sunucuya giremezsiniz falan denmiyor,izleyici yerine geçersiniz deniyor.
Daha iyisini yaparım diyorsan buyur sen yap rumil bey.Anca boş lakırdı

Eski dostlarım 67thyi 14th Saflarında büyük bir şeref ve onurla görmek isterim..Kendileri teklifimi değerlendirirse etkinliğe 14&67 çatısı altında girmeye hazırız..

Edit:
HakanPasha said:
Saçma falan değil,adamlar duruma göre plan program yapıp mapi ona göre hazırlıyorlar,ki haftalardır b öyle bir etkinlik olacak herkes biliyor.Son günde katılmaya çalışmak saçma yani.Düzeni bozmaya ne gerek var.Katılınılmak isteniyorsa önceden söylenmeliydi.Ha sunucuya giremezsiniz falan denmiyor,izleyici yerine geçersiniz deniyor.
Daha iyisini yaparım diyorsan buyur sen yap rumil bey.Anca boş lakırdı

Burada kimse daha iyisini yaparım diye iddiada bulunmadı.Bilakis herhangi bir çözüm bulmaktansa direk reddetmek böylesine ulusal bir etkinliğe dahil olamamak kötü bir durum

Orada sen yeterki iste kardeşim bi yere sıkıştırırız diye bilirlerdi veya misafir yerine koya bilirlerdi etkinlik yapmak için mi yapıyorsunuz yoksa gerçekten bu bayramı kutlamak için mi beli oldu.

ADORA said:
Orada sen yeterki iste kardeşim bi yere sıkıştırırız diye bilirlerdi veya misafir yerine koya bilirlerdi etkinlik yapmak için mi yapıyorsunuz yoksa gerçekten bu bayramı kutlamak için mi beli oldu.

Yaratan bunların eline düşürmesin

TheGuyFromNorway said:
ADORA said:
galiba 67 de bir kaç kişiyle katılacak.
Alımlar kapanmıştır, izleyici olarak gelmek isterseniz gelebilirsiniz

Alımların neden kapandığını merak ediyorum, buraya yazabilir misiniz.. Harita editleme olayını düşünüyorsanız, harita edit işini 82nci Alay'a mensup bir arkadaş yapıyor, yani nedir bu 67nci Alay'a kapıları kapatan olay merak ediyorum, bu etkinliği bir amaç için düzenleme gayesine düşmüş kişilerin böylesine bir gaflete düşmesi bana hayal kırıklığı yaşattı ve gösterdi. Diyecek söz bulamıyorum, umarım adamları alırsınız ve harita yapan arkadaşımıza da haritanın bir kısmına 67thKGL yazması ve 1 çizgi daha çekmesi gerektiğini de söylersiniz, bir harita yapmak o kadar zor değil.

Herkesin 30 Ağustos Zafer günü kutlu olsun diyelim..

TheGuyFromNorway said:
Gatts said:
88th Regiment of Foot olarak çeşitli sebeplerden dolayı katılmama kararı aldık. Katılanlara iyi eğlenceler diliyorum.

TheGuyFromNorway said:
2 sene önce bir 30 Ağustos etkinliğine katılmıştım ve çok sevmiştim. Tabi orada gövde gösterisi vardı birazcık. Alay liderleri kendilerini falan övüyordu vs neyse detaya girmiyim.

Etkinlikte yine aynı liderler ve aynı alaylar olacak, bu sefer farklı olan ne olacak orasını merak ediyorum.
Ben yazdığım şeyde geçmişte yapılan etkinliğin ve bu sene yapılacak olan etkinliğin farklılıklarını belirtmedim ama belirtiyim. Gövde gösterisi gibi şeyler olmayacak dedim yani Alay liderleri her diline düştüğünde kalkıp Alayının ismini söylemeyecek ve söylediği zamanda oyuncuları ''c'' tuşuna basıp ona destek çıkmayacak. Yada alaylar tek başına çıkıp kürsü önünde tek başına ateş etmeyecek. Etkinlik sunucusunun emirleri ile ''Sola dön,Havaya Nişan Al,Ateş'' şeklinde herkes aynı anda ateş edecek. Gövde gösterisi olmayacak yapıldığı zaman uyaracağız 
Sürekli yeni insan geliyor bu ortama. Yeni alay liderleri çıkıyor ben 2 sene önce katıldığım 30 Ağustos etkinliğini beğendim ama ozamanki alay liderleri ve şuanki alay liderleri %100 aynı değil. Farklı alay liderleri var,hiçbir 30 Ağustos etkinliğine katılmayan oyuncular var ama katılanda var. Ben zaten bu etkinliği yapma kararı aldığımda bütün Türk alaylarıyla iyi olduğuma güvendiğim için yaptım. Tamam, bizi sevip katılmak istemeyen alaylarda var ama bir katılcaz,bir katılmayacaz,bir katılabiliriz,bir katılmayabiliriz,aha kararımız değişti,haydee bu sefer olmadı, kanka dur geliyoruz biz diyen alaylarda var. Benim derdim gelmeyende değil, benim derdim iki'de bir bize geleceğiz gelmeyeceğiz diyende. Bu tarz şeyleri engellemek için çok çalıştım ama malesef olmadı buda Türk ortamında ki bir açıklık. Yani demeye çalıştığım NW ortamı senin tabirinle hep aynı kalmıyor Gatts, her zaman değişime uğruyor. İnsanlar yeni dostluklar ediniyor,düşmanlıklar ediniyor,yeni oyuncular oyuna başlıyor vs.

28.08.2018'de alay liderleri ile yaptığımız konuşmada belirtilmiş olan şeyler;

Konuşma Sırası;

Astero
Shepherd
DeliTürk
Quake
Kami
Hakan
EfePasha
Tekocn
Axrinn
Horseless
Rumil

Top Atacak Alaylar;

Nr.3(Kırımlı)
82nd(Şahin)
57th(Mordeviesta)
10th
12thSS(Aragorn)
42nd(Bynikotin)

Teamspeak 3 Adresi;nr3.clants3.net(500 Kişilik)
Oyun Sunucumuz; TR_Nr3_Official(Sonradan 30Agustos_Etkinligi olarak değiştirilecektir)(200 Kişilik)
Etkinlik Sunucusu; Hadrianus(Değişebilir)
Çevirmen; Prospy
Etkinlik Saati; 20:00-Saat kaça kadar sürerse(tahminlerimize göre 10:30'da veya 10:00'da bitmesi planlanıyor)

Ahm... Her şeyin belli bir planı ve belli bir saati vardır. Sen bana Ağustosun 29'unda kalkıp diyorsun ki 67.Alay'da bir kaç kişi katılabilir. Bunu bana daha önceden deseydin derdim ki Mano'ya bak arkadaşım bir alay katılacak ekle. Ama artık 88 GİBİ GİR ÇIK GİR ÇIK OLMUYOR !. Sana orada demeye çalıştığım 67 olarak gelebilirsiniz,tagınız 67 olsun ama artık Haritayla bir kere daha uğraşamayız o yüzden izleyici bölümünde yer alın demek istedim.Birazcık empati yapın beyler, bizde geri kafalı değiliz. 30 ağustos'ta hep beraber olmamız gerektiğini bizde biliyoruz ama son dakka böyle şeylerin yapılması insanı zorluyor. Zaten gelemezsiniz demedim xd Gelin ulan gelin ama Misafir bölümünde gene kendi tagınızla gelin eventede girersiniz.

Gatts said:
harbiden şu yapılan saçma, sanki 30 ağustos kutlaması değil de, kişisel olarak event düzenliyormuşsunuz gibi konuşmuşsun astero
Sende Gatts girdin çıktın girdin çıktın o kadar laf ettin şimdide kalkıp burada avrat çenesi yapıyorsun.Seni ikna edebilmek için 3 günümü verdim ve seni yazıp silmem 15 günümü aldı. Bari katılmıyorsun,türkleri arkadaşın olarak görmüyorsun ki ben seni arkadaşım olarak görmeme rağmen o zaman işimizede karışma.Ve ayrıca ben kendim kişisel event düzenlemeye çalışsaydım seninde teamspeak3'üne gelip o kadar katıl katıl diye yalvarmazdım. Ama sen ekstra özel bir insansın bizimle yan yana bulunamazsın

Tekrar söylüyorum sana Adora. GEL EVENTE GEL ETKİNLİĞİMİZE KATIL ama izleyici bölümünde katıl sana aynı saygı gösterilecek sadece alay lideri konuşma yapmayacak onun dışında hep beraber gene kutlayacağız

ADORA said:
Zaten sana misafir olarak gel dedim izleyici dediğim şeyde oydu. Bak bu gün Dulgunda katılmak istedi hatta bi 20 dk oldu onada aynı şeyi dedim ama misafir bölümüne katılın dedim tagınızla girin dedim oda tamam dedi

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom