• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

2018 Türkiye Genel Seçimleri Forum Anketi

2018 Türkiye Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?

• Millet İttifakı (CHP - İYİ - SP)

Votes: 58 68.2%
  • Vatan Partisi

Votes: 2 2.4%
  • Hür Dava Partisi

Votes: 0 0.0%
  • Cumhur İttifakı (MHP - AKP)

Votes: 11 12.9%
  • Halkların Demokratik Partisi

Votes: 5 5.9%
  • Oy Kullanmayacağım

Votes: 9 10.6%

• Total voters
    85

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Hemre

Master Knight
2018 Türkiye genel seçimlerinde hangi partiye oy vericeksiniz arkadaşlar.Verdiğiniz oyu resim olarak paylaşırsanız konuya eklerim
Bei0Rq.png
4DahkW.png
http://dijitalsandik.com/home/vekil_secim
http://dijitalsandik.com/home/oy_kullan

Afrandez

Archduke
WBNWVCWF&SM&B
Gizli oy denen bir şey var, herkesten daha demokrat(!) olduğun için bilmen lazım Hemre’ciğim

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Wuuthrad said:
Saadet Partisi ayrılmadı mı ittifaktan?
Milletvekilliği seçimi için ittifak sanırım. Ama cumhurbaşkanlığı seçiminde herkes tek (Cumhur İttifakı hariç). Zaten anket cumhurbaşkanlığı seçim anketi değil.

YusufPasha

Knight at Arms
WF&SWBNW
Hemre'nin Demokrat Partisine vereceğim oyumu.

CHPye inancım yok ama bu yolda en şanslı onlar. Desteğim onlaradır.

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Emekli Kitlesi + Bilmeyen Kitle (Aynı şekilde bilgiyi A Haber gibi havuzlardan alıyorlar) + Bilen ama bunun 10 sene öncesini ben biliyorum, ben yaşadım diyen kitle = %55.

Besim Tibuk'un resmini koyup onun üstüne mührü basacağım. Seçim günü sosyal medyada görürseniz bilin ki o benim oyum.

Suqlat

Count
WBNW
Calradianın Bilgesi said:
hdp burda da baraji gecemiyo sictik
Forumun Milliyetçi, Atatürkçü kesimden oluşmasının büyük etkisi var. Hdp baraj altı kalmaz hele şu son olaylardan sonra asla.

Bjorn The Hound

Grandmaster Knight
WBVCNWWF&SM&B
Oylarınızın resmini çekip sosyal medyada veya burada paylaşmak büyük ihtimalle yasal değildir. Oylarınızın üstüne şüphe düşürmeyin.

Hemre

Master Knight
Bjorn The Raider said:
Oylarınızın resmini çekip sosyal medyada veya burada paylaşmak büyük ihtimalle yasal değildir. Oylarınızın üstüne şüphe düşürmeyin.
Forum anketindeki oylardan bahsediyorum  :facepalm:

Afrandez

Archduke
WBNWVCWF&SM&B
Hemre said:
Bjorn The Raider said:
Forum anketindeki oylardan bahsediyorum  :facepalm:

Fark etmez, aynı şey.

Status
Not open for further replies.
Top Bottom