Şehir simülasyonu modu (sp) (WB) Başka bir modla birleşti

Users who are viewing this thread

Kortlcha said:
Martın sonlarına doğru yayınlarım herhalde. Tam ne zaman başlayacak ben de bilmiyorum. O yüzden net bir şey diyemeyeceğim. Ayrıca bu aralar, lordların diyaloglarının iyice temelini atınca sesli video atmayı planlıyorum. Ama belki yayınlamaya da bilirim.

Yayınlarım ile başlayan cümle yayınlamaya da bilirim ile bitiyor. : ) Sağlık olsun. Proje senin insanların görmesini istediğin noktada paylaşabilirsin demosunu. Takipteyim. : )

Bu modla bayadır uğraşmadım. Çıkarmadığım bir modla uğraşıyorum. Şuan gladyatörlükte, şehirdeki lordların sahneye yansımasını yapıyorum.

Edit: Şuanda o modumda, patron olma işini halletmeye çalışıyorum. Örneğin bir ihtimalle, demirci patronu olduğumuzda bir demirci gelmezse, arkadaşına sorup, event başlatmaya başladım. Sahneyi hazırladım. Şimdi sıra event'a ve diyaloğa geldi.

Uzun bir zamandan sonra bu mod üstünde çalışmaya başlıyorum. Eğer aralıklı aralıklı modlamazsam, yani sürekli yaparsam, 1. sınavlardan sonra biter. Bu hafta içi hiç modlama yapmayacağım sınavlardan dolayı.

Bu modu başka bir modla birleştiriyorum. Çünkü çok kısa süresi var. Heme şimdi de resimlerle birlikte konu açıyorum.
@Hypercharge
Konuyu kitlersen sevinirim.

Back
Top Bottom