İndirilebilir Mod Listesi-Çalıştırma Klavuzu(edit:03\04\2009)

Users who are viewing this thread

ya ben native expansion indirdim.attım açıom hata verio kapanıo oyun:unable to open:.... ne yapmam gerek?

BlackAssasin_Dproduct, art arda ileti atmamaya dikkat et.

Hatanın nedeni sürüm çakışması. Ottoman Mod 808 içindi. Modları indirmeden önce hangi sürüm için olduğunu denetle.

yav kardeş ben bu fire arrow modunu indirdim ama cheat menu yu bulamıom kamp menüsünde olması lazım deilmi ama yok nerde hata yapıom nolur cvplarsan sevinirim

:cool: :cool:walla kardes saol ya ben kac aydır star wars modu bulmaya calısıodum.her sitede ya virüs cıkıo yada sahte link cıkıodu. bu star wars mod hakkatten cok güzel rebel askerlerini heavy gunner yapın tek mermide adamı indiriolar.bide bazıları dioki ben lazer silahlarını elime aldıgım da sadece 10 mermi oluo diolar işte onun için silah satısından tabanca aldıysan az mermili sarsörü , tüfek icin cok mermili sarsörü al.savas sırasında mermin bitince ölüler üzerin lazer gas bridges i al.arkadas lardan biri bana diroid parcası satan adamlardan güc(jedi ve sithlerin bir nesneyi uzaktan hareket ettirebilmesi)aldım dedi.bu diroid satıcılarını nerde bulabilirim?ayrıca nereden jet pack alınıo
??????????yardımcı olursanız sevinirim

Caliph;

Şu forum da gördüğüm en düzenli Listelerden birisi olmuş tebrikler. Fakat şöyle birşey var keşke dediğim, Mod 'ların ana konularını da ekleseydin birçoğunun açıklamları kafa karıştırıcı. Yani detaylı olarak görebilseydik daha iyi olabilirdi ..

Kolay gelsin

RELAX said:
Caliph;

Şu forum da gördüğüm en düzenli Listelerden birisi olmuş tebrikler. Fakat şöyle birşey var keşke dediğim, Mod 'ların ana konularını da ekleseydin birçoğunun açıklamları kafa karıştırıcı. Yani detaylı olarak görebilseydik daha iyi olabilirdi ..

Kolay gelsin

Bİlgileri görmek için dostum bilgi sayfası kısmına tıkla, oralar modlar hakkında resmi bilgilerin olduğu yerler, mod yapımcılarının verdiği bilgiler genellikle :smile:

Back
Top Bottom