İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Modlarım tek tek çalişiyor ama hepsini modules de olduğu zaman launcher açılmıyor.. Ana sayfada ki 20 mod var. ( Daha önce çalisiyordu)
5 er 5 er filan ekleyin sorun hangisinde ögrenmeye çalışın.Birbiriyle çakışan modlar olabilir.Eski sürümlere uygun modlar olabilir araştırmak lazım

5 er 5 er filan ekleyin sorun hangisinde ögrenmeye çalışın.Birbiriyle çakışan modlar olabilir.Eski sürümlere uygun modlar olabilir araştırmak lazım

Tek tek koyarak denedim 1 mod koyuyorum launcher aciliyor 2 mod koydugum an açılmıyor bütün modlarda aynı sorunu yapıyor anlamadım gitti

Seven olurmu bilmem ama muzikleri çok hoşuma gitti için şöyle bir şey buldum. Sevilirse ana başlığa eklene bilir bende her hangi bi sorun yaratmadı.

The Witcher 3 Wild Hunt Musics on Mount Blade II Bannerlord

Main Files(1.0.4);Ana Dosyalar (1.0.4);
-Every empire territory has a Different Witcher 3 songs.- - Her imparatorluk bölgesinde Farklı Witcher 3 şarkıları var.
-When you won and lose the battle. - Savaşı kazandığında ve kaybettiğinde.
-Main Theme - Ana teması
-Fixed Overlapping -Sabitlendi Önleme
-Siege sounds (%100) -Kuşatma sesleri (% 100)
-Battle songs (%100) -Şavaş şarkıları (% 100)
-Combat Songs (%100) -Dövüş Şarkıları (% 100)
-Map Songs (%100) -Harita Şarkıları (% 100)

Seven olurmu bilmem ama muzikleri çok hoşuma gitti için şöyle bir şey buldum. Sevilirse ana başlığa eklene bilir bende her hangi bi sorun yaratmadı.

The Witcher 3 Wild Hunt Musics on Mount Blade II Bannerlord

Main Files(1.0.4);Ana Dosyalar (1.0.4);
-Every empire territory has a Different Witcher 3 songs.- - Her imparatorluk bölgesinde Farklı Witcher 3 şarkıları var.
-When you won and lose the battle. - Savaşı kazandığında ve kaybettiğinde.
-Main Theme - Ana teması
-Fixed Overlapping -Sabitlendi Önleme
-Siege sounds (%100) -Kuşatma sesleri (% 100)
-Battle songs (%100) -Şavaş şarkıları (% 100)
-Combat Songs (%100) -Dövüş Şarkıları (% 100)
-Map Songs (%100) -Harita Şarkıları (% 100)
Hocam ben Bannerlord'un kendi müziklerine bayıldım, böyle şeylere gerek yok yav. Belki açılışta bi skyrim dovahkin koyarlarsa kullanırım :grin:

Arkadaşlar modları yükledim oyuna girdim filan, ama şöyle bir durum var bende. O modları etkinleştirmeden kayıtlı oyuna girriş yapamıyorum. Oyunu yüklemiyor. Ayrıca şuan bunu yazarken oyun açılmıyor :smile:

MasterRai
Şu modu en başa koyabilir misin ?

Konuşarak askerlerinizi komuta edin. Videolar izledim, güzel duruyor ve ne yazık ki türkçesi yok.

MasterRai
Şu modu en başa koyabilir misin ?

Konuşarak askerlerinizi komuta edin. Videolar izledim, güzel duruyor ve ne yazık ki türkçesi yok.

Çok güzel duruyor. Denedikten sonra eklerim.

Edit:
Kurulumu yapamadım. Sen nasıl kurdun?
@Elensari

Last edited:
Modları yükledim kayıtlı oyunuda mahfetti. Modları tek tek yükleyip denemeden hepsini kurmayın. Orjinal oyun yedeğini farklı kaydet yapın öyle devam edin. Oyun açılmıyor bende sildim yeniden yüklüyorum. Dikkat edin emeğinize yazık.

Liste güncellendi. Yeni Modlar Eklendi.

(Belinizdeki Silah) - Yeni
2h Swords on Hip

2H Swords Holstered on Hip With 2H Axes Holstered on Hip - Yeni

(Atını Çağır) - Yeni
Call Your Horse NOW

(Yağmacılık) - Yeni
More Raiding - A Raiding and Mayhem Mod

(Doğum Kontrol) - Yeni
Pregnancy Control

(Oyuna Devam Et) - Yeni
Resume Game

(Geliştirilmiş Kayıt Sistemi) - Yeni
Better Quicksave

(Sancaktar) - Yeni
BannerPeasants

"Bazı Modlarda aldığınız Crash(Çökme) Sorunlarını bu şekilde çözebilirsiniz.
Mod klasörünu açıyoruz > bin > win64_shipping_client > modun adı yazan dll,ye özellikler diyoruz > genel > engellemeyi kaldır" bilgileri benim sayemde burada paylaşıldı bilginize. Emeğe saygı duyanları da gördük...

Çözümü @dpwae isimli arkadaş bulmuştu. İkinci sayfadan yorumuna bakabilirsiniz. Yorumunu aynen kopyaladım. Bunu yapmadan öncede iznini almıştım. Ana Konudan silinmişti tekrar eklendi. Yani sizinle bir alakası yok. Ayrıca bencilliğinizi bir kenara bırakın. Kendi konunuzu insanlara yardımcı olmak amacı ile aştığınızı belirtmiştiniz. Yoksa kendinizi kanıtlama ya da gereksiz bir ego tatmin amacınız mı var? Bunlar için Gerçek Yaşamı tavsiye ederim. Forumun amacı oyunla ilgili Fikir - Alışverişi - Hata Bildirimi ve Yaşanan Sorunlara yardımcı olmaktır.

Mod klasörünu açıyoruz > bin > win64_shipping_client > modun adı yazan dll,ye özellikler diyoruz > genel > engellemeyi kaldır var altta.

Last edited:
Dostum yeni eklenen modların yanına belirtecek bir işaret koyar mısın yıldız gibi. Düzenli aralıklarla kontrol ediyorum her seferinde tek tek bakmayalım diye. Yanında kırmızı renkle yeni falan da yazabillir.
"Çoluk çocuk zihnyiette muhabbet yapıp insanlara ters ithamlarda bulunmayın." Sen bana emek verdiğim şey üzerinde saygısızlık ithamında bulundun. Ve emek verdiğim şey çöpe gitti teşekkürler ikinize de. Hakkımı helal etmiyorum kardeşim size sadece bunu bilin. Modlara eklenen "Xorberax's Cut Through Everyone" ve "BannerPeasants "
modları benim sayemde burada paylaşıldı bilginize. Emeğe saygı duyanları da gördük...

Last edited:
"Çoluk çocuk zihnyiette muhabbet yapıp insanlara ters ithamlarda bulunmayın." Sen bana emek verdiğim şey üzerinde saygısızlık ithamında bulundun. Ve emek verdiğim şey çöpe gitti teşekkürler ikinize de. Hakkımı helal etmiyorum kardeşim size sadece bunu bilin. Modlara eklenen "Xorberax's Cut Through Everyone" ve
"Bazı Modlarda aldığınız Crash(Çökme) Sorunlarını bu şekilde çözebilirsiniz.
Mod klasörünu açıyoruz > bin > win64_shipping_client > modun adı yazan dll,ye özellikler diyoruz > genel > engellemeyi kaldır" bilgileri benim sayemde burada paylaşıldı bilginize. Emeğe saygı duyanları da gördük...
Boş yapma konun kapatıldı hala başka konulara gelip toxiclik yapıyorsun. Moderatör gerekli cevapları verdi bu postun altına gelip daha fazla kirletme.
edit: Kimse senin hakkını yemedi aklını kullanan herkes aynı şekilde karar verirdi. Moderatör gelip bizim ağzımıza bakarak iş yapmıyor.

Flaming
Toxiclik yapmıyorum sadece bana söylediğin cümleyi sana iade etmeye geldim konuyu uzatmayacağım zaten. Moderatör neden herkesin faydalandığı bir konuyu kilitlesin. Bu konuda bir çok insan tarafından faydalandığı için sabitlendi öyle değil mi? Konunun kilitlenmesinde bariz bizim tartışmamızın etkisi var. Yoksa kimseye zararı olmayan modların ayarlarını yapmayı anlattığım bir konuyu neden kilitlesinler. Modların ayarlarını yapmayı anlatan bir başka konu açıldı mı şimdiye kadar? @Makaveli23 Neyse faydalanan oradan faydalansın nasılsa gerilere düşer artık sayfada benim emeklerim de çöpe gittiğiyle kaldı, yapacak bir şey yok.

(Yağmacılık) - Yeni
More Raiding - A Raiding and Mayhem Mod
yerine more projectiles modu paylaşılmış karışmış sanırım bilginiz olsun.

Back
Top Bottom