çarın güvendiği adamı sürme görevi

Users who are viewing this thread

beyler islam giray hana gittim normal görev için sordum bana 2 3 sayfa görev anlattı dedi sana prens yakov cherkassy nin çara darbe hazırlığında olduğunu yazan bir mektup vereceğim onu moskovaya gidince bir adamına bu mektubu prens yakov cherkassy e ver (adı değişebilir) de oda moskovaya gitsin sonra şehirdeki benim bir casusum muhafızları alarma geçirecek adamın yakalanacak işkence yapacaklar ama tabi adamının tek bildiği senin onu mektubu prense vermek için yolladığın olacak sonra askerler mektubu bulacaklar çara verecekler o akılsızda bunları yutacak moskovaya gidince vereceğin adamda iyi bir adam olmalı eğer bir köylü yada sıradan bir askere verirsen inanmazlar falan kanatlı hüssar kıdemli olabilir dedi işte bende gittim moskova yakınında gruptan askeri seçip git mektubu ver dedim gelince ödüllendirileceksin dedim sonra islam giray hana geri döndüm akılsız çar bunu yuttu önemli bir derebeyini kaybetti artık onu çökertmeye bir adım daha yakınız dedi ama bunu yapınca -10 onur kaybediyoruz kesinlikle uydurma değildir gerçekten şimdi başıma geldi sürülen derebeyde kazaklara geçti zaten kazaklarda rusların köpeği..

Valla bendede aynı görev Leh Senaryosunda başıma geldi.
Zamanında kazakların tarafına geçip Ruslara savaş açtırmıştım.
Bir tane Albay vardı o da İsveçlere geçmişti.
Valla Kazaklardan korkmiycaksın piyadeleri ve süvarileri çöp ama NİŞANCILARI felaket!!

Mehmet Ağa said:
Valla Kazaklardan korkmiycaksın piyadeleri ve süvarileri çöp ama NİŞANCILARI felaket!!
Aynen,piyadeleri utanmasalar don-atlet savaşacak fakat işte nişancıları Kazakların en büyük avantajı;hele Serduklar...

clermont5 said:
Mehmet Ağa said:
Aynen,piyadeleri utanmasalar don-atlet savaşacak fakat işte nişancıları Kazakların en büyük avantajı;hele Serduklar...
Zaten sefere çıkmadan önce taler yeterse alıyorum bombayı diyorum kim uğraşcak bunlarla atıyorum valla 2-3 bombada ölüyor zırhsız piyadeler zaten :smile:

Conchobhar said:
Zaphoja Süvariside  çok iyidir.Heriflerin altında bir beyaz at birde piştov kolaysa yakala bildiğin kanser ediyor adamı
Aynı kanserlik Rusların Moskova süvarilerindede var.Adamın zırhı da ateş etme beceriside iyi,yakala yakalayabilirsen.

Back
Top Bottom