Üstteki üye nasîl Warband oynuyor V.I

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Pumpkin Lord

Cok basit bir oyun. Ustteki uyenin nasil Warband oynadigini degerlendirin. Daha MP oyunculari icin bir oyun ama SP oynayan birini de degerlendirebilirsiniz daha once gorduyseniz  :smile:

Not: Dogru yere actigima inaniyorum. Ayni oyun yabanci Warband bolumunde. :smile:

Mp'de hiç karşılaşmadığım için bilemiyeceğim.
Ama sp'de çok iyi kargı kullanıyor gibi.

Konu disi degil bu yalniz, Warband ile ilgili. Genel tartisma. Yanlismiyim?

Basliyoruz bastan o zaman.

Pessimist oyunun mantigini anlayanlardan. Risk almayi seviyor ve tuttugunda da birakmiyor. Iyi bir piyade ve iyi bir okcu. Birde chamleri ezbere atmasa. :razz:

Oğuz Khan said:
Belendor: At üzerinde süratli ve kargı kullanmayı seviyor.

Lütfen, böyle yorumlar atmayın. Aşağıda pessimist'in örneğini verdim. Eğer tanıyorsanız yazın, tanımıyorsanız yazmayın. Sıra hala bir önceki üyededir.

Serverlarda gördüğüm kadarıyla genellikle okçu oynuyor . İlk gördüğümden bu yana kendini geliştirmiş . Ortalamanın biraz üstünde diyebilirim .

Mp de gördüm ama tam nasıl oynadığını tam hatırlamıyorum. İyi chamber attığını düşünüyorum :grin:.

Şu 3 yıldır tanıdığım en istikrarlı oyunculardan biri, risk almaz. Kendi kurallarına göre oynatır adamı sonra kesip çıkar gider. Okçuluğu desen zaten sokmadığı delik yok. Atlısı meh. Seviyorum seni.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom