Search results for query: *

1. sefamali

Taleworlds parayı vurup gitti mi?.

1 yıl olmak üzere oyunda bir sürü problem olmasına rağmen hala çok az mesafe katedildi. üstüne oyunun çıktığı birkaç aydan sonra herhangi bir röportaj,etkinlik yapılmadı.oyuncularla buluşarak sorularını yanıtlayacak,şirketin beklentilerini ve ileriye dönük planlarını anlatan herhangi bir...
  2. sefamali

Türk oyuncuların Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e saygısızlıkları.

ne kadar aptal bir toplum yetişti biri çıkar dine küfür eder,biri çıkar atatürke küfür eder,biri çıkar rus'a küfür eder,biri çıkar arap'a küfür eder.millet birbirin annesine ailesine küfür eder.böyle saygısız bir toplumun parçası olmaktan utanç duyuyorum.
  3. sefamali

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bayram tatilinden önce büyük bir yama gelmez yazmış bir arkadaş.talewords küresel bir şirket bayram tatili olacağını sanmam.eğer öyle birşey olursa şirketde hristiyanlar felanda var.nasıl olacak o iş.
  4. sefamali

Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

adam doğru yerlere değinmiş bu yapay zekayı nasıl düzeltecekler merak içindeyim.adamın taktik gerekmiyordan kastı şu, düşmanlar direkt sana doğru koşuyorlar yada kaçıyorlar.ne bileyim kite felan yok.yada orduyu senin etrafından dolandırma felan yapmıyor.çoğu zaman okçular önden koşuyorlar yada sabit duruyorlar.
  5. sefamali

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Oyundan kaldırılmış bazı taverna müzikleri var. Dinlediniz mi bilmiyorum. Çok güzel parçalar var

osmanlı müziği yapmışlar aserai müziği diye bu yüzden vazgeçmişlerdir yada en azından ilerde umarım bu aserai müzikleri gelmez.
  6. sefamali

Çift El Silah Kullanımı

çift elle kılıç olmayacak bunu açıkladılar.
  7. sefamali

Diplomasi Tarafında Ne Gibi Gelişmeler Bekliyorsunuz? Önerileriniz Neler?

Warband'da bile barıştan sonra ateşkes olayı ve o ateşkesin 20 oyun günü süresi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bannerlord'a da mutlaka ekleyeceklerdir ve bahsettiğin problemleri düzelteceklerdir. Oyunda şu anda var olan ama aktif olmayan şeylerden biri de NPC'lerin karakterleri (onur, cömertlik vs. gibi karakterlerden bahsediyorum). Gördüğüm kadarıyla bu karakter özelliklerinin oyuna bir etkisi yok şu anda belki de ileride NPC'lerin gösterecekleri tepkilerde karakteristik özelliklerinin etkisi olacak. Bekleyip görmek lazım...
    zaten vardı barıştan sonra ateşkes belli bir gün ama yeni güncellemeyle çalışmıyor.
  8. sefamali

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Emeğin için teşekkürler! Yama notlarının Türkçe yayınlanması ile alakalı ilgili arkadaşlarla iletişime geçeceğim.
    mevcudiyette warband,viking conquest ve sword and fire'da olan özellikler bannerlorda da getirilecek mi?.çünkü bu oyunlarda olan birçok özelliği bannerlordta görememek hayal kırıklığına uğrattı.
  9. sefamali

Evet arkadaşlar, @MArdA TaleWorlds 'ün dediği gibi "Her güzel şeyin bir sonu vardır". Oyunun çıkışından şu ana kadar yapmış olduğum 11 bin kelime tutan Bannerlord Yama çevirilerime son verdiğimi üzülerek bildiriyorum. Çeviri projeme ilgi gösteren, destekleyen ve emeğe saygısını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Konu artık benim tarafımdan güncellenmeyeceği için @Kiron @Homerøs isteğe göre konuyu sabitten çıkarıp kapatabilirsiniz.

Oyunun çıkışından beri güzel bir hype yaşadık. Umarım devamını TaleWorlds ekibi getirebilir.

Herkese İyi Oyunlar,
    Mordors
    bügüne kadar ki katkıkarın için sağol aga.
  10. sefamali

1.4.1 Beta Performans

Betada multi oynanmıyor değil mi
    yok
  11. sefamali

Mutlak Monarşimiz vardı. Artık Meşrutiyet'e geçtik.
    oyunda fransız devrimi mi olmuş orta çağdan çıktık desene ?
  12. sefamali

Sizce 1 Yıl sonra sorunsuz ve içeriği zengin bir Bannerlord görebilir miyiz?

Kanka bir ara firmayı stalklıyordum twitterda gezerken bir tw çalışanının takip ettiklerinin arasında bir kaç eski tw çalışanı biosunda "eski tw çalışanı" ve "ubisoftta çalışıyor" yazmıştı.
    bu iyi birşey değil. elinde tutamamış tw.belki de oyun bu yüzden gecikti önemli yazılımcıları kaybettiler.
  13. sefamali

. E bide baktım bir kaç tw çalışanı ubisofta geçmiş.
    bunu nerde gördün.
  14. sefamali

bence bu 2 ayı çok önemsememek lazım sonuçta home office çalıştılar.stüdyoda çalışmakla evde çalışmak arasında verim farkı vardır.
  15. sefamali

• Savaş ve Barış gibi Diplomasi Seçenekleri
    • Yeni Politikalar
    umarım bu saldırmazlık anlaşması felandır.
  16. sefamali

oyunun tam sürümünde neler olacak

çok merak ettim valla neler yazıyor
    atmışlardı geçen bir sürü şey yazıyordu şimdi bulamadım.
  17. sefamali

oyunun tam sürümünde neler olacak

arkadaşlar geçen bana birisi redditte oyunun kodları incelendiğinde oyuna muhtemelen gelebilecekler listesinin linkini atmıştı.onu şimdi hatırlayamadım. neler gelecek oyuna,var mı önemli değişiklikler gelişmeler kodlarda.
  18. sefamali

1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

Forumları okuyoruz, merak etmeyin. Bu arada hotfix yayınlandı ve hata çözüldü. İyi eğlenceler.
    diplomasi çok kötü ,bununla ilgili yakın zamanda düzeltilmesi planlanan iyileştirmeler mevcut mu?.
Back
Top Bottom