Search results for query: *

• Users: FeaLord
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. FeaLord

Warband Vs Bannerlord

merhabalar, bu forumdaki herkes sadece tek bir amaç için burada ve bu oyuna, serisine aşinalar. ben de 2009 yılından beri bu foruma üyeyim ve iki oyunu da seviyorum. Geliştiricilerin de görmesi açısından basit bir sorum var. sizin de düşüncelerinizi çok merak ediyorum. Sadece grafik dikkate...
  2. FeaLord

Şehir ve kalelerde garnizon askerlerinin azalması

beta 1.2'yi yükledikten sonra bir hata ederek save almadım. kale ve şehirlerimde askerlerim çok hızlı şekilde azaldı. Garnizonlarım bir çok şehirde 0'a düştü. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/e1-2-0-yama-notlar%C4%B1.405528/post-9375573 bu konuya fotoğrafları ekledim. lütfen bir...
  3. FeaLord

Diyalog sonra kilitlenme/tekrar etme

Videoda göründüğü gibi savaş halinde olduğum kuzait krallığından bir karakter ile konuştum ve krallığıma katmaya ikna ettim. fakat ne yaparsam yapayım menüden çıkamıyorum. esnada almadım ve takılı kaldım. her şeyi denedim maalesef olmuyor. https://streamable.com/ddbzpk
  4. FeaLord

Askerleri, hatta şehirleri kaybetmeden krallık kurmak.

merhabalar, diplomasi modda oynuyorum ve 2 şehirim 700'e yakında askerim var. Ben bu şehirleri ve askerleri kaybetmeden krallık kurmak istiyorum. Gerekirse kodlarla oynar hile de yaparım. Nasıl bu asker ve şehirleri kaybetmeden krallığımı kurarım? Krala yeminden vazgeçince şehir doğal olarakta...
  5. FeaLord

Krallık kurmak için doğru anı yakalamak

Herkese merhaba, yıllar sonra tekrar oyuna başladım. Başlık biraz anlamsız gibi fakat krallığımı kurabilmem için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Svadya'da  N:524 O:37 İH: 30 olan bir kontum, maalesef ülkemiz yanlış tercihler yüzünden berbat durumda, şu anda elimizde sadece Suno şehri ve 6 kale...
  6. FeaLord

Emekli maceracılar derneği

Başlıktanda anlaşıldığı gibi emekli maceracılarımızı bu başlık altında topluyoruz:) Emekli olan maceracılarımızın hikayelerini anlatmalarına gerek yoktur sadece ss koymaları ve ufak bilgiler vermeleri yeterli olur, hikayeler için zaten ayrı bir konu var. Ilk ben baslamak istiyorum Hile var mı...
  7. FeaLord

Ak Elâ Mod [Anket]

Siddetle uyarıyorum ''x şeylerini x alıp z'ye verince zıkkımın kare kökünü bulacağız'', ''sabredin adam olun'', ''sıkıyosa siz yapın üstüne gitmeyin bekleyin.'', ''çok konu açtınız sörç yapın bıdı bıdı'', ''Siz böyle konular açmayı bıraktığınız zaman'', ''gereksiz konu'', ''kilit pls'', ''...
  8. FeaLord

Ülkeler arasında eşitsizlik var mı?

Ever arkadaşlar sorumuz basit sizce ülkeler arasinda bir eşitsizlik var mı ? varsa hangi bakımdan var? Bence var askeri anlamda svadyalıların çok güçlü olduğunu düşünüyorum özellikle şovalyeleri. herhangi bir nord vaegir kergit veya rodok ordusunun svadyalılara karşı hiç şansı olmadığını...
  9. FeaLord

Rehberler Tekrar gözden geçirilmeli

Bilmem dikkatinizi çektimi, bir çok rehber forumdan silinmiş veya başka bir foruma yönlendirilmiş o forumlardada sorunlarla karsilasiliyor. NPC, kitap, At vb. rehberleri tekrar düzenlemek istiyorum bu konuda yardım edebilecek, veya rehberlerin yedeğini almış foruma tekrar koyabilecek arkadaslar...
  10. FeaLord

Satın aldığınız oyunlar ?

Evet sorumuz çok basit şuana kadar PC ve PS1-PS2-PS3'de satın aldığınız oyunlar nelerdir ? Dergilerden vs. gelen oyunları dahil etmeden. Birde nedenlerini yazsak cok saglam olur Haa unutmadan M&B bu listede yoktur M&B'yi belirtmenizede gerek yoktur. Birde Konu daha önce acilmissa sorry :) Ben...
  11. FeaLord

Gayet ilginc 1 bug

Merhaba arkadaslar ins bu durumu daha öncede yasayan birileri vardir :) şöyle anlatayim bundan bir süre önce Kral Ragnar'a olan yeminimi bozup Lethwin beyfendiyle isyan baslattim. Isyan basarili oldu Lethwin kendi ordusunu alıp kral oldu. Bugünde Lethwin'e olan bağlılık yeminimi bozup, kendime...
  12. FeaLord

Silah ve Zırh yapımı :/

Merhaba arkadaslar, bu oyunu cok sevmeme rağmen kodlamalarına hiç kafam basmıyor bende uğraşmıyorum. Ama arada sırada insanın aklına bir kaç istek geliyor eminim bana yardım edebilecek birileri vardir neyse lafı fazla uzatmadan Kendime özel bir zırh ve kılıç yapmak istiyorum. Forumda biraz...
  13. FeaLord

Mareşal oldum ama hala ''tık' yok.

Simdi basligi gören arkadaslar yanlis anlamasin benim sorunum karakterimle degil oyunla :) Neyse mevzuya gelelim forumda vs. orda burda 2. bir mülk almak için mareşal olmak gerektiğini öğrenedik bende baktım bu ragnar denen adamın bizi göreceği yok isyan başlatayım dedim başlattım ve sonradan...
  14. FeaLord

Karakterimin Attack değerini yükseltme

merhaba arkadaslar. benim bir sorum olacak oyunun kod işlerin vs. hiç anlamıyorum. Yalnız geçenlerde bi ss de adamın 300-400 dmg vurduğunu gördüm ok ile. Ve bunun oyunun ayarlarını değiştirerek yaptığını söylüyordu. Bende yardımınız ile böyle bir şey yapabilir miyim :) ok ile tek atmak istiyorum...
  15. FeaLord

Savaş Sevinci?

Arkadaşlar savaş bittikten sonra bütün askerler kılıçlarına havaya kaldırırp bağırarak savaş sevincini doya doya yaşıyorlar :) ben kendi karakterimdede bunu yapabilir miyim ? Yapay zekaya aldığımda (CTRL+F5) savaş bittikten sonra benim karakterim savaş sevinci yaşıyor. Bunu kendim nasil...
  16. FeaLord

Grup Becelerileri Hakkında.

Merhaba arkadaşlar, bu Grup becelerileri hakkında aklımı kurcalayan bir konu var. Mesela bir grubun Cerrahlık becerisini yükseltmek için bütün savaşcılara Cerrahlık basıyorum. Bu durumda cerrahlık seviyesi en yüksek olan mı dikkate alınıyor yoksa her savaşcıya verdiğim beceriler mi toplanıyor ...
  17. FeaLord

Yeni bir mülk.

Merhaba Arkadaşlar ben Nord Krallığının Hizmetindeyim şuan. Kral Bana Vasalı olarak 1 tane köy verdi fakat bir kale veya şehir fethettiğimde 2. bir mülk alamazsın diyor. Nasil 2. bir mülk sahibi olabilirim. 2. sorum ise bu krala nasıl isyan başlatabilirim. Gezginlerden isyancıların yerlerini...
  18. FeaLord

Sorun Var Yardımınız Lazım ( BUG OLUŞTU )

Merhaba arkadaşlar ben birkaç gün önce 1.011 Yükledim. 3 gün Oynadım Resimde gördüğünüz yere kamp kurduğumda karakter oraya sıkıştı çıkmıyor. Sağa sola hareket ediyor ama 1-2 cm sonra duruyor. CTRL + Sol tuş ile ışınlıyorum ama yine hareket etmiyor. Ne Yaptıysam oradan çıkaramadım tekrar kamp...
Back
Top Bottom