Gayet ilginc 1 bug

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaslar ins bu durumu daha öncede yasayan birileri vardir :smile:
şöyle anlatayim bundan bir süre önce Kral Ragnar'a olan yeminimi bozup Lethwin beyfendiyle isyan baslattim. Isyan basarili oldu Lethwin kendi ordusunu alıp kral oldu. Bugünde Lethwin'e olan bağlılık yeminimi bozup, kendime ait olan kaleleri tekrar fethedip tek başima hüküm sürmek istedim. Yeminimi bozdum tam kalelerimi fethetmeye gidecektim ki tekrar bana komutanlık teklif etti. Bende kabul ettim değerimi bildi dedim :smile: Yanına gidip ''Teklifiniz için teşekkürler'' diyip tekrar bağlılık yemini ettim. Ne olduysa ondan sonra oldu. Birden Nord Krallığıyla olan ilişkim 99'dan -50'ye düştü. ve ortaya 2 tane Lethwin çıktı:smile: Birisi benim ordumda diğeride kendi ordusunda. ss'lerdede görüldüğü gibi:
Bu benim ordumdaki
adszsc.jpg
Buda kendi ordusundaki
adsz22.jpg

Bu durumu nasil arama butonuna yazacağımıda çözemedim bir kaç defa denedim ama bir sonuc cikmayinca konu actim:smile:

Ha birde şu durum var, Lethwin'in ordusunun yanına gittiğim zaman Benim grubumdaymış gibi konusuyoruz ''Grupun gidisati nasil, becerilerini anlat vs.'' ama oradan çıktığımda Düşmana hücum et çıkıyor=)

Valla şimdi devam ediyorum eski kalelerimi tekrar aldım isyancı gibi oldum :grin: Nord Krallığı asileri yazıyor. Lethwin'de yanımda şimdi bütün orduyu bırakıp onunla klonuna saldıracağım bakalım nasıl bi görüntü cıkacak :grin:

FeaLord said:
Valla şimdi devam ediyorum eski kalelerimi tekrar aldım isyancı gibi oldum :grin: Nord Krallığı asileri yazıyor. Lethwin'de yanımda şimdi bütün orduyu bırakıp onunla klonuna saldıracağım bakalım nasıl bi görüntü cıkacak :grin:

esir alabilirsen veya ilginç bir durum olursa ss at  :mrgreen:

edit:şu ilginç durumun save'inin download linkini bana pm'den atsana bende oyniycam bu saçmalığı  :mrgreen:

Son version 1.011
Esir olanla konusunca kacmaya calisma diyor, grubumdakiyle konusuncada bilindik seyler gidisat hakkinda düsünceleriniz vs.
Arayüz olayıda doku detayı vs. herşey en düşükte olduğu için sürekli değişiyor adamın saç rengine göre falan sık sık rastlıyorum

Ayrıca save'i isteyen herkese özelden atabilirm :grin:

hehe bende oynadım çok güzel  :mrgreen: şimdi 3 tane var galiba  :mrgreen: önce guruptakine söyleyip yollarımızı ayıralım falan dedim,sonra o ordudakinin yanına gidip sadak yemini falan ettim.şimdi bende 1 tane,şehirlerden birinde 1 tane ve bir ordunun başında olmak üzere toplam 3 tane lethwin var  :mrgreen:

lethwin klonlama teknolojisini üretmiş hehe  :lol:

Metehannica asıl bir bugda o isyan başarılı oluyor kralı dahi esir alıyorum görev silinmiyor :grin: bencede bundan kaynaklı olabilir + Avatarındaki hatunada hastayım  :mrgreen:

mrb arkadaşlar ben yeni katılan bi üyeym. 0.808 oyuncusuyum (eski toprak  :mrgreen:) bu oyunun versionu kaç die sorcaktım???

KhanksGeneral said:
mrb arkadaşlar ben yeni katılan bi üyeym. 0.808 oyuncusuyum (eski toprak  :mrgreen:) bu oyunun versionu kaç die sorcaktım???

senin ne oldugunu anladik ama hadi neyse :grin::grin:

Bana da oluyor aynısı. Ben de Dustum Han ile isyan başlattım. İsyan başarıya ulaştı. Dustum Han Kergitlerin yeni hanı oldu. Sonra ondan ayrıldım. Şimdi ne zaman yanına gitsem ve konuşsam seçenekler arasında bir de isyan et seçeneği oluyor. Bu seçeneği seçsem Dustum Han iki tane oluyor. Biri benim yanımda biri Kergitlerin hanı şeklinde.

Aslında bana da bu tür buglar oluo  :mrgreen: misal. Dustum Han ' la isyan başlattığım sıralar lordları ikna ettiğim zaman hayır diolar. sonra ne yapmamı istersin diolar  :mrgreen: (bug 1  :mrgreen: ) sonra sana bir görevim yok diyorum. düşman çerçevesi tarzından "Bir kez söyleyeceğim lord ...! Ya teslim ol ya geber!" ve "Hiçbişey" seçenekleri çıkıyor  :mrgreen: saldırdığımdada yensem de yenilsem de bişi olmamış gibi oluo  :mrgreen: merhametine kaldım fln dio ama hiç esirde olmuo  :mrgreen: (bug 2)

Back
Top Bottom