Emekli maceracılar derneği

Users who are viewing this thread

Başlıktanda anlaşıldığı gibi emekli maceracılarımızı bu başlık altında topluyoruz:smile: Emekli olan maceracılarımızın hikayelerini anlatmalarına gerek yoktur sadece ss koymaları ve ufak bilgiler vermeleri yeterli olur, hikayeler için zaten ayrı bir konu var. Ilk ben baslamak istiyorum

adszax.jpg
Hile var mı: Var(Sadece ışınlanma)
Ülke: Nord
Durum: Kalradya tamamen ele geçirildi.

Not: simdiden belirtmek istiyorum ''sen emekli oldun diye direk konu mu açman lazım, gereksiz konu, tartışma, hile kullandın kullanmadın kullandında kullanmayıp gibi yapıp kullanır mısın'' vb. muhabbetler yapmazsak cok sevinirim

sen emekli oldun diye direk konu mu açman lazım??
gereksiz konu!
tartış tartış tartış!
hile kullandın! kullanmadın mı? kullandında kullanmayıp gibi yapıp kullanır mısın?

O değil de o grafikler ne yav? Lord Pixel of Nords!

bak biriktirdiğin para yetmemiş hancı! :lol: git biraz daha oyna öyle gel :mrgreen:

en azından değişik bir topic gördüğüm için memnunum :grin:

Oguzhan said:
süpermiş :grin: yalnız o %52 zorluk seviyesi ne abi insan utanır. Ben hiç hilesizken bile %112'de oynuyorum :smile:

ben tam hatırlamıyorum ama 110 civarıydı

adam belk yeni oyunda sen ilk oynadığında 150 zorluktamı oynuyodun :lol:

ben emekli olduğumda Narra Şehri kontu felan yazıyodu ss almadım ama üstünde cüppeli hanedan zırhıda vardı

Hayır batu ilk oynamıyorum uzun süredir oynuyorum since 7.*** ;d Ayrıca oğuzhan zaten gerekli şeyleri açmıştım yalnız sistem kaldırmadığı savaştaki insan sayısı çok düşüktü o yüzden bu kadar düşük kalıyor Halbuki oyuncunun, dost askerin aldigi zararlar falan normaldeydi ,)

FeaLord said:
Hayır batu ilk oynamıyorum uzun süredir oynuyorum since 7.*** ;d Ayrıca oğuzhan zaten gerekli şeyleri açmıştım yalnız sistem kaldırmadığı savaştaki insan sayısı çok düşüktü o yüzden bu kadar düşük kalıyor Halbuki oyuncunun, dost askerin aldigi zararlar falan normaldeydi ,)
Doğrudur. Ben de genelde insan sayısını çok düşürmek zorunda kalıyorum. Gerçi artık kaplama ve çözünürlük hariç bütün ayarları sıfıra, kaplaayı da %50'ye getiriyorum, 100 kişilik savaşlara girebiliyorum

Baran senin için oyunu tekrar açtım en son kaydettiğim yerden, char'i export'la 61 level yaptım, Puanım 4000'e çıktı ama hala hanedan zırhı vermedi ;d sonra tekrar denemek için parayi 9 999 999 999 yaptigimda hanedan zırhı verdi :smile: Sen haneden zırhı almak için baya calistin galiba hll olsun :wink:

asdxt.png
Gururdan kimene ben paramı sokaklardan cıkarırım diyip daha kahramanlık ilkokulu birinci sınıftan terk karekterim :mrgreen:
Hile:yok (saten kac gunlukki :grin:)

FeaLord said:
Baran senin için oyunu tekrar açtım en son kaydettiğim yerden, char'i export'la 61 level yaptım, Puanım 4000'e çıktı ama hala hanedan zırhı vermedi ;d sonra tekrar denemek için parayi 9 999 999 999 yaptigimda hanedan zırhı verdi :smile: Sen haneden zırhı almak için baya calistin galiba hll olsun :wink:

Ben bütün oyunu para kazanmak için oynadım belki ondandır :grin:

Back
Top Bottom