Search results for query: *

1. SilentDurdt

Sony Vegas Pro 11

Programı yeni kullanmaya başladım. Bir kaç ağır acemi editler yaptım ama dediğim gibi pek bir şeye benzemedi. Bildiğiniz rehber tadında bir video serisi var mı?
  2. SilentDurdt

h

Selam mille
  3. SilentDurdt

Esir Toplama

Görev için 4 tane svadyalı milis toplamam lazım, ama esir almak için bayıltmam gerekiyor. Elimdeki silahlarda bayıltmaya uygun değil. Bayıltmak için hangi silahlar kullanılıyor/nereden bulabilirim?
  4. SilentDurdt

Sanal Ortamdan Doğum Günü

Merhaba millet, çok yakın bir dostum şu an çok uzaklarda. Doğum günü yaklaşıyor. Sanal ortamda neler yapabilirim doğum gününü kutlamak için? Orjinal fikirlerinizi bekliyorum.
  5. SilentDurdt

Freelancer Mod Sorunu

Mod gayet iyi, hoş ama lordları ve kralları kalenin içindeyken göremiyorum. Leydilerde bir sorun yok, neden olabilir?
  6. SilentDurdt

Türkiye'de Youtube Oyun Sektörü

Bilmiyorum aranızdan kaç kişi takip ediyor türk oyun kanallarını, ama cidden endişelerim var bu konuda. 2-3 sene önce zevkle takip ettiğim kanallar "zevk" için oynadığı oyunları "para kazanma aracı" olarak görmeye başladı. Şu an ortalıkta hüküm süren, yaşı 10'u geçmeyen çocukları bünyesine...
  7. SilentDurdt

Türkçe Dublaj mı? Altyazı mı?

Soru gayet açık. Yabancı dille oluşturulmuş herhangi bir filmde, dublaj mı tercih edersiniz yoksa altyazı mı? Şahsen altyazıyı tercih edenler grubundayım. Dublaj ile birlikte karakterlerin tüm etkileyiciliği, konuşma tarzları vb. bozuluyor.
  8. SilentDurdt

Wifi Sorunu

Merhabalar, konuya geçeyim hemen. Alt kattaki komşumuz ile ortak bir modemimiz var. Bir kaç hafta önce bu modeme ek olarak bir modem daha alıp kendi katımıza koyduk, ama hala kablo ile alttaki ana modeme bağlı. Bu sabah kardeşimin sakarlığı bizim kattaki modemin "reset" tuşuna basmasına sebep...
  9. SilentDurdt

Virüs

Cidden virüs sorunum var. Chrome'ye girmiş, SaveNewAppzi ve UnisaLess gibi iki tane garip adlı virüs. 2 tane programla denedim, tarattım buldular ve sildiler. 1 gün sonra baktım yine gelmişler. Oyunlarda da performans düşüklüğüne neden oluyorlar. Chrome'de eklenti olarak geliyorlar, kaldırıyorum...
  10. SilentDurdt

Sesli Görüşme Sorunsalı

Birazdan okuyacaklarınız garip gelebilir. Ama telefon olsun, Skype olsun ortamlarda sesli görüşürken konuşamıyorum. Yani yüz yüze konuşurken rahat olduğum bir insanla telefonda konuşurken cümle sorunları yaşıyorum. Var mı bu durumu yaşayan, tavsiyesi olan?
  11. SilentDurdt

PS3 Harici Bellek

Örneğin elimde 12GB'lik bir konsol var, bunu dışarıdan bir Depolama Cihazı takarak kapasitesini arttırabilir miyiz? Cahilim bu konularda.
  12. SilentDurdt

Askerler Yemek Yemiyor

Aynen öyle işte. Askerlerim yemek yemiyor, tüm aldığım yiyecekler envanterde duruyor. Save bozulmuş olamaz çünkü 1 günlük save ve ilk günden beri bu halde durum.
  13. SilentDurdt

Trojan veya Virüs nasıl temizlenir?

Bilgisayarıma hiç bir işlem yapmadan oyunlarda ve pencerelerde aşırı yavaşlık hissetmeye başladım. Bir virüs girdi bundan eminim, nasıl temizleyebilirim bunu?
  14. SilentDurdt

Reyvadin Hanı - Başlıyor

Reyvadin Hanı..
  15. SilentDurdt

Şarjın Takılı Kalması

Bilgisayarım şarjı dolduktan sonra fişi çıkartmamanın herhangi bir zararı var mı?
  16. SilentDurdt

ESC

Maalesef ESC tuşum son 2 haftadır basmıyor. Aynı şekilde F1-F2-F3'te. Ne yapmalıyım? Nasıl çözebilirim?
  17. SilentDurdt

LoL Launcher Sorunu

Başlıkta belirttiğim gibi biraz daha açayım. Öncelikle 3 defa tekrar denedim ama sonuç nafile. Her seferinde %60-70'lerde Launcher dahil tüm PC donuyor ve düğmeden kapatmadan düzelmiyor. E haliyle oyunda yüklenmemiş oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Güvenlik duvarı ve virüs programını kapadım bu...
  18. SilentDurdt

Hugo Ve Tolga Abi

Var mı şu elemanları hatırlayan? Her hafta içi üşenmeden kalkıp izlerdim. Acayip bir sempati duyuyordum. Şu an bile çıksa TV'de izlerim.
  19. SilentDurdt

Fare Kafayı Yedi

Sorunum tam olarak bu. Kablosuz USB'li bir farem var, yarım senedir kullanıyordum. Dün şöyle bir sorun olmaya başladı; sayfa durduk yere yukarı aşağı kayıyor, oyunlarda envanter ekranları dönmeye başlıyor. Yani sürekli slot değiştiriyor. Ancak farenin USB'sini çıkarıp leptop faresi ile işlem...
  20. SilentDurdt

Formattan Sonra Performans Düşüklüğü

Başlıkta açıkca belirttim zaten. Formattan sonra sistemimde acayip bir şekilde performans düşüklüğü oldu. Örneğin Warband'da full ayarlarda 120 fps sabit alıyorken şimdi düşük seviye 30 FPS alıyorum-almıyorum. Nedir nedeni bunun? Parçalara felan baktım hiç bir eksik yok (zaten formata verdiğim...
Back
Top Bottom