Search results for query: *

• Users: NS~
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. NS~

Trying Something Cinematic

I have been trying to create some cinematic videos for Bannerlord. This is one of the first ones. Would love to hear your feedback!
  2. NS~

Prophesy of Pendor 3.9.3 Türkçe Çeviri (İPTAL)

L'aigle çevirisinden tanıdığınız üzere, Mount & Blade'i çıktığı günden beri oynayan iki Mütercim-Tercümanlık öğrencisi olarak, forumdaki Türkçe yama isteklerine yardımcı olmak için bu ekibi kurmuştuk. Prophesy of Pendor çevirisini çeşitli sebeplerden ötürü iptal etmiştik. En son çıkan versiyon...
  3. NS~

L'aigle %100 Türkçe Yama

Mount & Blade'i çıktığı günden beri oynayan iki Mütercim-Tercümanlık öğrencisi olarak, forumdaki Türkçe yama isteklerine yardımcı olmak için bu ekibi kuruyoruz. Forumda zaten çeviri ekipleri var diyebilirsiniz fakat çoğu ya aktif değil ya da çeviriyi yarıda bırakıyorlar. Çevrilmesi en çok...
  4. NS~

Recognition of Right to Rule!!

I've conquered Kingdom of Friese,Danmark and gained some territores in England.Renown nearly 1400,right to rule is 99 and still other kingdoms don't give a damn about me.Only Kingdom of Wessex referred to me as ''Lord'' and I cant send an emissary to Wessex anymore to improve relations,but only...
  5. NS~

Savegame Corrupted

What's wrong with the game? How can I fix the savegame file?  :| Also he was not bald..
  6. NS~

Görüntü Gelmiyor

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi,bilgisayarı açtığımda açılış sesinden anlıyorum masaüstüne geldiğini.Ama görüntü gelmiyor,ekran ışığı yanıp sönüyor.Ekran kartını kontrol ettim gevşek değil.9-10 kere reset attığımda (şanslıysam) açılıyor.Nasıl düzeltebilirim?
  7. NS~

YGS

Arkadaşlar malum YGS'ye 13 gün gibi çok kısa bir zaman kaldı.Bu konu altından,daha önce YGS süzgecinden geçmiş arkadaşlarımızın tavsiyelerini,deneyimlerini alırsak sevinirim.Hedeflerimizi,deneme sonuçlarımızı da yazabiliriz ki motive edici etkisi olacağına inanıyorum.Hepimize kolay gelsin,iyi...
  8. NS~

SD Kart

Telefonumda takili olan 8 gb lik SD kart,kendi kafasina gore 3 gb ini silmis simdi farkettim.Bicimlendir yapmadim.Neden gitti bi fikrim yok.Nasil geri getirebilirim giden dosyalari?
  9. NS~

Thorgrim-can't move towns,castles,villages

I've edited icons by using Morghs editör.But I am still not able to move anything  :| I can just move 4 ways inn.
  10. NS~

Can't see the DEDİCATED server

Hi guyz,ı hope you can help me with this problem  :? There are lot of threads about server problems.But ı've started this thread cause my problem is not about just seeing servers also about not seeing DEDİCATED server.I'am able to see all the servers but this dedicated one. My friend has hosted...
  11. NS~

Realistic Headshot

Belki kodcular biliyordur diye açıyorum konuyu.Belgelerimde Warband'in rgl.config isimli dosyası var.Önceden bunu açıp,Realistic Headshot : 0 yazısını Realistic Headshot 1 e çevirdiğimde,uzun yay(ve diğer yaylar) veya kundaklı yayla hs attığımda adam uçuyordu.Ama şimdi yaptığımda,sadece kundaklı...
Back
Top Bottom