SD Kart

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

NS~

Sergeant Knight at Arms
Telefonumda takili olan 8 gb lik SD kart,kendi kafasina gore 3 gb ini silmis simdi farkettim.Bicimlendir yapmadim.Neden gitti bi fikrim yok.Nasil geri getirebilirim giden dosyalari?

tumblr_m44b1cDoay1r6p48c.gif

Biçimlendirme yapsan komple giderdi. Belli bir miktar sildiğine göre programlara vesaire yer açmak için yapmış olabilir tahminimce. Öbür türlü farkında olmadan sende silmiş olabilirsin. Geri getirmek için belli başlı programlar var daha önce hiç denemedim ama öğrendiğim kadarıyla ücretsiz olanları kullanmak sakıncalı olabilir.

Negatrm B. said:
Biçimlendirme yapsan komple giderdi. Belli bir miktar sildiğine göre programlara vesaire yer açmak için yapmış olabilir tahminimce. Öbür türlü farkında olmadan sende silmiş olabilirsin. Geri getirmek için belli başlı programlar var daha önce hiç denemedim ama öğrendiğim kadarıyla ücretsiz olanları kullanmak sakıncalı olabilir.
Sakıncalı derken? Ne anlamda sakıncalı? 1gb yer vardı SD kartta.Bu sabah da bir sorun yoktu.Ama film izlemek için player ı açtığımda hepsi gitmişti.Resimler,diğer dosyalar da gitmiş.Ama mesela A klasörünün tamamı değil,içindekilerin %90 ı.

Film boyutuna göre yer açmış olabilir eğer netten izlediysen videolar falan önyükleme yapıyor diye biliyorum. Sakıncalı derken bir kısmını getiriyor bir kısmını getirmiyor gibi. Çoğu sitelerde böyle şeyler yazıyor, kendin araştırırsan demek istediğimi anlarsın.

Direk SD kartta olan dizinin bölümleri gitti yani online izlemiyordum.Ve resimlerimin çoğu silinmişti.Teşekkür ederim recuva ile getirdim tüm resimleri.Ama videoların bazıları gelmedi.Bu da yeterli :smile: Konuyu kilitliyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom