Search results for query: *

• Users: CanMamur
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. CanMamur

Steam hakkında

Merhabalar bir sorum olacak.Bilgisayara format attıktan sonra Steam oyunlarını yüklerken  herhangi bir sorun çıkar mı? Mesela oyun kutusundan çıkan kodu 2.kez girdiğimiz de kodun aktif olmama durumu var mıdır? Ya da hesabımızın kütüphanesin de  ekli olan oyunlar hala orada durur mu ? Valla bu...
  2. CanMamur

Europe Universalis 4 oynayan varsa bi bakabilir mi?

Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım oyunun birazını çözebildim  bazı sormak istediğim sorularım olacak eğer oyunu iyi bilenler yardım ederlerse çok sevinirim. 1-Oyuna Osmanlı ile başladım Konstantinopolis'i aldıktan sonra bir görev geldi şehrin adını İstanbul yap ve halkın dinini müslüman ırkı...
  3. CanMamur

Modül sistem kurulumu hakkında

Merhaba arkadaşlar şu linkteki yazan her şeyi yaptım http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=173377.0 build modüle bat a tıklayınca alt alta bir sürü farklı isimlerde şu hatadan çıkıyor ama hepsi python cant open file diye başlıyor arada items factions scenes troops felan var  python...
  4. CanMamur

1755 Old Frontier Modu hakkında

Arkadaşlar bana bu modun linkini verebilecek biri var mı acaba? Modun indirme sayfasına baktım  indirilmiyor linkler de sorun var. Google dan arattım ordan da hiç bulamadım bi yardım eder misiniz bana?
  5. CanMamur

Bi yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar şu mod nasıl bir şey multiplayer bir mod mu yoksa single player için mi? yine native deki gibi oyun haritası var mı acaba? link bu http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,246225.0.html biraz açıklarsanız sevinirim
  6. CanMamur

Bazı sorularım var

Merhaba arkadaşlar oyunda çözemediğim şeyler var onları sorayım size 1-Seçenekler kısmında ki dövüş hızı neye yarıyor? Yüksek ya da düşük tutunca ne gibi sonuçları var? 2-Ben Sancar Han'ın derebeyi oldum Khudan şehrini bana verdi şehirde değirmen açtım ama başka dükkan açamıyorum birde lonca...
  7. CanMamur

Diğer krallıklar ile nasıl barışırım?

Beyler ben kendi devletimi kurdum da sarranidler veagirler rodoklar savaş açtılar bana ben bunlardan bazıları ile barışmak istiyorum.Diplomasi modu da yüklü nasıl yapabilirim bunu?
  8. CanMamur

Oyunlarda Special Edition ne anlama geliyor?

Arjadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi special edition ne demek bazı oyunlarda görüyorum bi normal versiyonu var bide special bazılarında legendary edition da var bunların oyuna ne etkisi oluyor ?
  9. CanMamur

Bu şekilde olan bi mod var mı?

Merhaba arkadaşlar bana şöyle bir mod lazım Ben oyunda bandit olmak istiyorum banditlerden oluşan bi ordu kurayım ve haritada ki diğer yağmacılar bozkır haydutları çapulcular felan saldırmasınlar verdiğim örneklere benzeyen şeylerde olabilir dediğim gibi bir mod var mı ?
  10. CanMamur

Assassin's Creed Black Flag Hakkında

Merhaba arkadaşlar AC Black Flag hakkında bir kaç sorum olacak.Oyunum korsan cd ciden  aldım.Bu oyunu orjinal almayı düşünüyorum online oynamak için.Şimdi gelelim asıl meseleye oyunun çözünürlüğünü düşürerek oynamama rağmen kasıyor özellikle yağmur yağdığı zaman baya bi artıyor...
  11. CanMamur

Osmanlı modu önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar bana Osmanlı modu lazım internette bir sürü var kafam karıştı bi tane indirdim onda sadece ülkenin adı ve askerlerin ismi felan değişmişti bana şöyle  askerlerin görünümü  ülkenin yöneticisinin  gibi  gerçekçi olan bi mod lazım varmıdır acaba böyle bi mod ?
  12. CanMamur

Superpower 2 Hakkında

Merhaba arkadaşlar  bi kaç sorum olucak superpower 2 oyunuyla alakalı konuyu yanlış yere açmış olabilirim Şimdi gelelim asıl konuya bazı anlamadığım şeyler var oyunda askeri ve diğer ülkelerle ilişkiler açısından bunları yazıyım tek tek 1-Başka ülkelerle nasıl ilişkimi  güçlendirebilirim...
  13. CanMamur

Tahtta hak iddia eden birini desteklekle görevi ?

Arkadaşlar rus senaryosunu oynuyorum şuan başlıkta yazdığım gorevde ne yapmam lazım?
  14. CanMamur

Farkı asker çeşitlerini nerede bulabilirim ?

Arkadaşlar ben simdi rus çarlığına katıldım ama köylerden asker topluyorum hepsi aynı bunlar warband daki gibi gelistirilmiyor mu yani piyadeyken atlı yapmak gibi birde rus lordlarinin ordularindaki askerleri nerden bulabilirim ?
  15. CanMamur

Ateşli silahlar hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar bi sorum var ben genellikle tabanca ve tüfek kullanıyorum bu ateşli silahlarla daha iyi atış yapabilmek için hangi becerilere puan vermek lazım  Yani güç mü çeviklik mi yada güçlü germe mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Back
Top Bottom