• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Assassin's Creed Black Flag Hakkında

Users who are viewing this thread

CanMamur

Veteran
Merhaba arkadaşlar AC Black Flag hakkında bir kaç sorum olacak.Oyunum korsan cd ciden  aldım.Bu oyunu orjinal almayı düşünüyorum online oynamak için.Şimdi gelelim asıl meseleye oyunun çözünürlüğünü düşürerek oynamama rağmen kasıyor özellikle yağmur yağdığı zaman baya bi artıyor kasması.İnternette ki çoğu cracki indirdim denedim bi tanesinde giderdim kasmayı bu seferde save sorunu çıktı
Sistemim böyle
4GB RAM
1GB ATI RADEON HD 5570
İŞLEMCİ AMD PHENOM II  X6 2.8
Ben  oyunu orijinal alsam da yine kasar mı bu sistemle? Diğer AC oyunlarda hiç kasma olmadı Assassins Creed 3 üde full ayarlarda oynadım ama bu black flag hep kasıyor.Bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.
 

Serıfsky

Knight
Hafif kasmalar olur ancak bilgisayarın da sorun yok iyi Black Fag bende bile kasmıyor. Bu bilgisayarında kasmaz. Ancak kasa çok tozluysa temizle ve çabuk ısınıyorsa soğutucu al kesinlikle bir sorun çıkmaz.
 
Top Bottom