Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Kaleye girdiğinde muhafızların sana lordum veya kralım demesi çok komplike bir şeymiş. O kadar basit değilmiş.
if(Kral ise)
Hoşgeldiniz lordum.
if(Kral değilse)
Siz kimsiniz acaba?

Mantık olarak böyle olan bir şey yazılım mühendisi için nasıl zor olabilir acaba şaştım. :grin:

if(Kral ise)
Hoşgeldiniz lordum.
if(Kral değilse)
Siz kimsiniz acaba?

Mantık olarak böyle olan bir şey yazılım mühendisi için nasıl zor olabilir acaba şaştım. :grin:
Ortaokul akış şeması mantığının oyunlarda işlediğini düşünmek biraz garip, öylesine saçma takılmalar olabiliyor ki insan mantığı idrak edemiyor. Stabil giden bir şey pek yok, Tabi işin içinde Taleworlds'ün hâla deneyimsiz olması olabilir ama iç tarafta ne oluyor bilemiyoruz. Her türlü yavaş çalıştıkları ve taban oyuncuyu tatmin edemedikleri aşikar. Steam'de olumlu oy verenlerin çoğu forumda sıkça yazılanları yazıp oyunun değişeceğini uman optimist tipler. Oyundan tam anlamıyla tatmin olmayan sadece forum ahalisi değil yani.

Hafta sonu çıkarsa hotfixden sonra 5 gündür steamDB de hareketlilik durdu. Güncelleme gecikecek gibi duruyor.

Neyin şimdisi hocam? 1 yıl olacak oyun çıkalı, elle tutulur bir şey göremedik doğru düzgün.
O da doğru bekletmeyi seviyorlar. Oyunu aslında daha satın almadım oyun içinde neler dönüyor bilmiyorum, bilip bilmeden yorum yapmam doğru olmaz, aslında sadece çevremde ki insanların yorumu ile konuşuyorum. Onlar da bu durumdan şikayetçi.:smile:

O da doğru bekletmeyi seviyorlar. Oyunu aslında daha satın almadım oyun içinde neler dönüyor bilmiyorum, bilip bilmeden yorum yapmam doğru olmaz, aslında sadece çevremde ki insanların yorumu ile konuşuyorum. Onlar da bu durumdan şikayetçi.:smile:
Beklentini düşük tut oyunu indirirken, sakın ha yüksek beklentiyle girme bizden sana tavsiye :grin:

Aldığıma bin pişmanım. Paranı çer çöp yapımlara harcama derim.

Back
Top Bottom