Recent content by private_mamluk

1. private_mamluk

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

merhaba arkadaşlar

soru 1 : şehir ve kale savunmasında kulelerdeki okçular öldürülünce yeni doğan okçular neden kulelere

( öldürülen okçuların yerine ) geçmeyip surun altında bir yerde dikilip duruyorlar ( bu bir bug mu ? )

surun altında durmayıp ölen arkadaşlarının yerine kulelere çıksalar daha iyi olmaz mı ( surun altında

okçuların yığılmasına ve savunma hattının kolay kırılmasına sebebiyet veriliyor ) , bu mantıksızlığı

telafi etmenin bir yolu var

( konuya hakim arkadaşlar cevaplasa sevinirim )

teşekkürler

2. private_mamluk

Bertingo said:
    Beyler oyundaki Haydut,yağmacı,hırsız vb. yok etmenin bir yolu var mı ?
    Hile kullanmadan tabi ki..
    morgh editor yardımıyla yapabilirsin kullanımı çok basit
  3. private_mamluk

Miraak said:
    Sabır erdemdir genç şovalye.. :grin: yani bekle elbet çıkar max 10 oyun günü
    ilginiz için teşekkür ederim , on günden çok çok fazla bekledim , kendi krallığımızı ve yahut taht iddiacılarının krallığını  yönetirken bize bağlı diğer derebeylerin ziyafet verdiğine ben hiç şahit olmadım şahit olan arkadaşlar varsa bilgisini paylaşsa sevinirim. 
  4. private_mamluk

EVLENEMİYORUM :grin:
    selam arkadaşlar bir sorum var;

incili arwanın mareşeliyim derebeyimiz olan emir uqaisin kızıyla nişanlandım mihir parasını da ödedim ama emir uqais bir türlü ziyafete çağırmıyor  diplomacy 4.3 oynuyorum acaba bu bir bug mu? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler herkese saygılar
  5. private_mamluk

Miraak said:
    private_mamluk said:
    değerli arkadaşlar
    bilgisayarıma windows 7 64 bit işetim sistemini kurdum , warband oynarken sorun olur mu ?

konuya hakim olan arkadaşlar cevaplasa çok sevinirim şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim  , herkese saygılar
    olmaz aksine daha iyi olur.. Ama pcnin ramine göre değişir 2 gb dan fazla ise 64 bit yap eğer 2gb ise veya daha az 32 bit.. 2 gb rame 64 atarsan pc kasar oyun bile oynanmaz olur kasar..
    öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim , 3 gb ram kullanıyorum söylediğinize göre daha iyi olur. çok sağloun
  6. private_mamluk

değerli arkadaşlar
    bilgisayarıma windows 7 64 bit işetim sistemini kurdum , warband oynarken sorun olur mu ?

konuya hakim olan arkadaşlar cevaplasa çok sevinirim şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim  , herkese saygılar
  7. private_mamluk

WB Microsoft Visual C++ Runtime Error Çözüm Rehberi

çok ama çok faydalı bir paylaşımdır bu , tebrikler ve elinize emeğinize sağlık , böyle çözümcü arkadaşlardan başımız eksik olmasın
  8. private_mamluk

değerli arkadaşlar bir sorum var

soru: warband v 1.153ü(en son sürümü) oynuyorum, Riendi Kalesini almaya çalışırken bir asker merdivene takılıyor ve koskoca ordunun  merdiveni tırmanmasını engeliyor ve askerler ilerleyemiyor !! bu bir bug mudur? bugsa onu çözmek için bir öneriniz var mı ?yardımcı olursanız çok minnettar olacam
  9. private_mamluk

Sonozen95 said:
    Sarranidlerin lorduyum. Curawı Khudanı Rivachegi sırasıyla ele geçirdim ve hepsini kendime istedim sultan hakim hepsini verdi ama isyan edebilmem için vermemesi lazım yoksa isyan edersem dımdızlak kalacağım.Yani ne yaptıysam adamı bana şehir vermekten alı koyamadım lütfen bir yardım edin
    dostum halihazırda hangi versiyonu oynuyorsun(ör:v1.143 yada v1.153 mü).modul falan oynuyormusun ?
  10. private_mamluk

Erak said:
    Ezio Auditore (1459) said:
    onlara hiç gerek yok. Morgh's Warband tools mu ne öyle birşeydi onu kullan.
    Aynı fikirdeyim.Benim derslerim var istersen özelden linkini atabilirim.
    derslerini okumak için linkini göndermeni sabırsızlıkla bekliyorum ilginden dolayı çok sağol
  11. private_mamluk

onlara hiç gerek yok. Morgh's Warband tools mu ne öyle birşeydi onu kullan.
    ilgin için teşekkür ederim tavsiyeni dikkate alacam Morgh's Warband tools programını nereden temin edebilirim
  12. private_mamluk

değerli arkadaşalar,
    warband v 1.153 diplomacy v 1.42 oyunuyorum ve bazı değişikleri yapmak istiyorum (askerlerin becerileri vs.)

onun için oynun resmi sitesinden mb_warband_module_system_1153 ü indirdim ve python32 denen programı da indirdim ve kurdum bilgisayarıma .fakat modulü hiç bir şekilde kullanamıyorum! , ne olur bana yardımcı olun , herkese saygılar (lütfen module 1153 ten anlayanlar cevaplasın)
  13. private_mamluk

metalikasker said:
    Sizin derebeylerden biri taraf değiştirirse o derebeyin toprakları ülkede kalır lordla birlikte geçmez bende geçmiyor.
    kalesi ya şehri yoksa dediğin doğrudur ,ama kalesi ya da şehri varsa onlar da onunla beraber geçerler diğer tarafa,dediğin köyler için geçerli
  14. private_mamluk

tweakMB programını kullanıyorum.lordların taraf değiştirmesini nasıl zorlaştırabilirim(derebey olarak oynamayı seviyorum kral olmak bana ters düşüyor da,kanla aldığımız kaleler durup dururken karşı tarafa geçiyor savaşmadan ,bağlı olduğum krallığın lordlarının karşı tarafa geçmesini nasıl önleyebilirim lütfen yardımcı olun)
  15. private_mamluk

2 side soylu değil derebeyi yapmaman gerekirdi belki ondandır :razz: Şaka maka bilmiyorum.
    private_mamluk said:
    private_mamluk said:
    metalikasker said:
    Lordlar yada Npc ler kendi soyu hangi ülkeden geliyorsa oranın askerlerini topluyor diye biliyorum.
    lordun rodok topraklarında hiç mülkü yok bütün mülkleri sarranid krallığında (kalesi şehri falan) ama gel görki gene rodok askerleri topluyor sarranid topraklarındaki kalesine bile rodoklu asker yerleştiriyor (lordun rodok soyundan geldiğini biliyorum) acaba kodlamadan anlayan arakadaşlar buna bir formül bulabilir mi yani bize bağlı lordların askerlerinin cinsini belirleme imkanını sağlayacak bir formül bulabilir mi (oynun daha gerçekçi olması açısından ).
    Gerçekçi olan bu zaten. İstediği askeri toplaması.
    ilginden dolayı teşekkür ederim.ben genelde benim tarafımda savaşan orduların aynı tip askerlerden oluşmasını isterim çünkü savaş meydanında hangisi dost hangisi düşman daha kolay belirlenebiliyor bu bir tercih meselesi,sarranidliler benim ait olduğum medeniyete daha yakın ;şehirlerinin emirlerinin adları falan emir sultan gibi lakapları
    Farkedebilirsin. Üstlerinde yuvarlar kesimi şeklinde bayraklar dizilmiş.
    onu biliyorum yine söylediğin için sağol
Back
Top Bottom