Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

private_mamluk said:
metalikasker said:
Lordlar yada Npc ler kendi soyu hangi ülkeden geliyorsa oranın askerlerini topluyor diye biliyorum.
lordun rodok topraklarında hiç mülkü yok bütün mülkleri sarranid krallığında (kalesi şehri falan) ama gel görki gene rodok askerleri topluyor sarranid topraklarındaki kalesine bile rodoklu asker yerleştiriyor (lordun rodok soyundan geldiğini biliyorum) acaba kodlamadan anlayan arakadaşlar buna bir formül bulabilir mi yani bize bağlı lordların askerlerinin cinsini belirleme imkanını sağlayacak bir formül bulabilir mi (oynun daha gerçekçi olması açısından ).
Gerçekçi olan bu zaten. İstediği askeri toplaması.

Ezio Auditore (1459) said:
private_mamluk said:
metalikasker said:
Lordlar yada Npc ler kendi soyu hangi ülkeden geliyorsa oranın askerlerini topluyor diye biliyorum.
lordun rodok topraklarında hiç mülkü yok bütün mülkleri sarranid krallığında (kalesi şehri falan) ama gel görki gene rodok askerleri topluyor sarranid topraklarındaki kalesine bile rodoklu asker yerleştiriyor (lordun rodok soyundan geldiğini biliyorum) acaba kodlamadan anlayan arakadaşlar buna bir formül bulabilir mi yani bize bağlı lordların askerlerinin cinsini belirleme imkanını sağlayacak bir formül bulabilir mi (oynun daha gerçekçi olması açısından ).
ilginden dolayı teşekkür ederim.ben genelde benim tarafımda savaşan orduların aynı tip askerlerden oluşmasını isterim çünkü savaş meydanında hangisi dost hangisi düşman daha kolay belirlenebiliyor bu bir tercih meselesi,sarranidliler benim ait olduğum medeniyete daha yakın ;şehirlerinin emirlerinin adları falan emir sultan gibi lakapları

b85ru.jpg
b85sk.jpg
b85tk.jpg
b85tw.jpg
b85ug.jpg

Sorun şu lordlarla konuşmam lazım ama dialog yükelenemiyor diyor resimde gördüğünüz gibi krallık benim Swadyalı olduğumdada kralla bir lordun arasını düzeltecektim yine aynısı oldu :cry:

2 side soylu değil derebeyi yapmaman gerekirdi belki ondandır :razz: Şaka maka bilmiyorum.
private_mamluk said:
private_mamluk said:
metalikasker said:
ilginden dolayı teşekkür ederim.ben genelde benim tarafımda savaşan orduların aynı tip askerlerden oluşmasını isterim çünkü savaş meydanında hangisi dost hangisi düşman daha kolay belirlenebiliyor bu bir tercih meselesi,sarranidliler benim ait olduğum medeniyete daha yakın ;şehirlerinin emirlerinin adları falan emir sultan gibi lakapları
Farkedebilirsin. Üstlerinde yuvarlar kesimi şeklinde bayraklar dizilmiş.

2 side soylu değil derebeyi yapmaman gerekirdi belki ondandır :razz: Şaka maka bilmiyorum.
private_mamluk said:
private_mamluk said:
metalikasker said:
Farkedebilirsin. Üstlerinde yuvarlar kesimi şeklinde bayraklar dizilmiş.
onu biliyorum yine söylediğin için sağol

tweakMB programını kullanıyorum.lordların taraf değiştirmesini nasıl zorlaştırabilirim(derebey olarak oynamayı seviyorum kral olmak bana ters düşüyor da,kanla aldığımız kaleler durup dururken karşı tarafa geçiyor savaşmadan ,bağlı olduğum krallığın lordlarının karşı tarafa geçmesini nasıl önleyebilirim lütfen yardımcı olun)

Sizin derebeylerden biri taraf değiştirirse o derebeyin toprakları ülkede kalır lordla birlikte geçmez bende geçmiyor.

TheWhiteTowerGuardians said:
b85ru.jpg
b85sk.jpg
b85tk.jpg
b85tw.jpg
b85ug.jpg

Sorun şu lordlarla konuşmam lazım ama dialog yükelenemiyor diyor resimde gördüğünüz gibi krallık benim Swadyalı olduğumdada kralla bir lordun arasını düzeltecektim yine aynısı oldu :cry:

Arkadaşlar Yardım Edecek Kimse Yok Mu :?:

TheWhiteTowerGuardians said:
Olmadı Ne Yazık ki Resimlere Bakarsanız Dialogla ilgili birşey diyor.Bir Sorun Var Diyor :sad:

Yeni oyun açtın mı ?

Yeni oyun açıp baştan mı başlamam lazım benim sorunum kendi krallığımı kurdum sonra başkana sordum otoritemi nasıl yükseltirim diye oda şu iki lordun arasını düzelt dedi ama o lordların yanına gidince hata veriyor o konuyla ilgili konuşamıyorum o dialog yüklenmiyor geçen severde aynısı oldu Swadya Krallığında Kralla bir lordun arasını düzeltecektim ondada aynısı oldu hile kullandığım için mi oluyor bunlar :!: Bide yeni oyun mu açmam lazım hilesiz :?:

Eğer oyun bugda kalmışsa baştan başlaman gerekir malesef :sad:

Bu arada hiç kimse "Genelde tavernada takılıyom xd" tarzı bişey yazmadı değil mi

metalikasker said:
Sizin derebeylerden biri taraf değiştirirse o derebeyin toprakları ülkede kalır lordla birlikte geçmez bende geçmiyor.
kalesi ya şehri yoksa dediğin doğrudur ,ama kalesi ya da şehri varsa onlar da onunla beraber geçerler diğer tarafa,dediğin köyler için geçerli

Beyler Bana yardım edicek varmı character ekranından her şeyi 999999 yaptım şimdi can -lerde yükselmioda sonradan öğrendim strengh i yükseltikce can yükselomuş 1 e düşürdüm yinede etki etmedi yardım edicek varmı  :neutral:

Back
Top Bottom