Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

Leydiye gidip evlenme teklif edecen.

Ben de bir şey soracam ama oyun dışında steama giriyorum oyunlar bölümünde warbanddan başka oyun olmaması gerekirken 1 gün önce ben birşey yapmadığım halde Nexiuz diye bir oyun çıktı onu nasıl kaldırabilirim?

Ezio Auditore (1459) said:
onlara hiç gerek yok. Morgh's Warband tools mu ne öyle birşeydi onu kullan.
ilgin için teşekkür ederim tavsiyeni dikkate alacam Morgh's Warband tools programını nereden temin edebilirim

Erak said:
onlara hiç gerek yok. Morgh's Warband tools mu ne öyle birşeydi onu kullan.
Aynı fikirdeyim.Benim derslerim var istersen özelden linkini atabilirim.
derslerini okumak için linkini göndermeni sabırsızlıkla bekliyorum ilginden dolayı çok sağol

bende bir sorun var oyuna başladığım zaman tüccar kardeşinizi bulmanızı istiyor buluyorum fakat ödülümü almak için tüccarın olduğu şehire giremiyorum o şehir bana düşman nedense  :?: :?: :?:

Sarranidlerin lorduyum. Curawı Khudanı Rivachegi sırasıyla ele geçirdim ve hepsini kendime istedim sultan hakim hepsini verdi ama isyan edebilmem için vermemesi lazım yoksa isyan edersem dımdızlak kalacağım.Yani ne yaptıysam adamı bana şehir vermekten alı koyamadım lütfen bir yardım edin

Ben kralların çoğunu bulamıyorum :?: Nerdeyse her kale leydilerle dolu sizde de böyle bir şey oldu mu ? Fakat raporda örnek olarak Kral Gaveth şu an da sarayında yazıyor  :?: :?: :?: :?:

Sonozen95 said:
Sarranidlerin lorduyum. Curawı Khudanı Rivachegi sırasıyla ele geçirdim ve hepsini kendime istedim sultan hakim hepsini verdi ama isyan edebilmem için vermemesi lazım yoksa isyan edersem dımdızlak kalacağım.Yani ne yaptıysam adamı bana şehir vermekten alı koyamadım lütfen bir yardım edin
dostum halihazırda hangi versiyonu oynuyorsun(ör:v1.143 yada v1.153 mü).modul falan oynuyormusun ?

değerli arkadaşlar bir sorum var

soru: warband v 1.153ü(en son sürümü) oynuyorum, Riendi Kalesini almaya çalışırken bir asker merdivene takılıyor ve koskoca ordunun  merdiveni tırmanmasını engeliyor ve askerler ilerleyemiyor !! bu bir bug mudur? bugsa onu çözmek için bir öneriniz var mı ?yardımcı olursanız çok minnettar olacam

private_mamluk said:

soru: warband v 1.153ü(en son sürümü) oynuyorum, Riendi Kalesini almaya çalışırken bir asker merdivene takılıyor ve koskoca ordunun  merdiveni tırmanmasını engeliyor ve askerler ilerleyemiyor !! bu bir bug mudur? bugsa onu çözmek için bir öneriniz var mı ?yardımcı olursanız çok minnettar olacam
kafasına ok salla

Ben Dustum hanı tahta geçirdim ama Sancar Han hala ülkenin lordu gibi görünüyor normalde Dustum han gibi şehirlerde dolanması gerekmiyor mu?

metalikasker said:
Ben Dustum hanı tahta geçirdim ama Sancar Han hala ülkenin lordu gibi görünüyor normalde Dustum han gibi şehirlerde dolanması gerekmiyor mu?
hayır. tahtını geri mi vercen :grin:ü

sancar geberdi

Geri vermiyecem tabiki ama Sancar Han hala ülkenin lordu olarak dolanıyor.

metalikasker said:
hayır. tahtını geri mi vercen :grin:ü

sancar geberdi
adam diyoki sancar han ortalıkta dolaşırken ben gece nasıl rahat yatarım adamın amacı sancar hanı tamamen bitirmek

private_mamluk said:

kafasına ok salla

kardeş bu ne yaa Valla süper cevap

Back
Top Bottom