Recent content by n00bPanda

1. n00bPanda

SP Fantasy Warsword Conquest - New Opening Post

When i press to start a new game and custom battle, the application shuts down while on the loading screen...
  2. n00bPanda

Perisno 0.99 - The Main Thread (HF18 - 27.Mar.2020)

Where are the unique locations?
  3. n00bPanda

One more question, How the hell do I get out of ships?
  4. n00bPanda

Helmuth said:
    when you install it you should have a Documentation folder where you put the mod. there they explain all about magic.
    basically , you can only buy magic from towns that belong to your characters race, unless youre lizard or dwarf (they cant learn it) . its a option at the town menu next to visit castle.
    all human factions counts as the same race so they have a larger number of options (example, a brettonian character can also learn magic at a sigmar or kislev town).

Are mighty blow , dodge and ignore pain active skill or passive?
  5. n00bPanda

Hi guys, what are the hotkeys for this mod exactly? How can i learn or where do you learn from...? How can i use magic?
  6. n00bPanda

Perisno 0.9 - The Main Thread (HF6 - February 04, 2019, 08:10:15 PM)

And one more question, how can i change my soldiers weapon in battle Example ; spear to sword & shield
  7. n00bPanda

Perisno 0.9 - The Main Thread (HF6 - February 04, 2019, 08:10:15 PM)

In settings formation looks enabled but i cant find how to set up formation...
  8. n00bPanda

PW/PK Adaletsizliği

Hala PW oynayan kaldı mı yav
  9. n00bPanda

Divinity Original Sin (2) - Definitive Edition

II.oyundaki Driftwood yedi bitirdi beni... Kendi seviyeme uygun düşman bulmak için bütün haritayı geziyorum.
  10. n00bPanda

Dragon Age

Metehannica said:
    Yok mu şunun tam çözümü yahu, teker teker bakmak çok zor oluyor :/

Derken? Hangi oyun için?
  11. n00bPanda

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

İnsan ,özelliklerdeki şu kısım; ''Senaryo'da kaderi değiştirebilecek tanındık isimler:Gökdoğan(Förbır),Kamil Paşa,Heimdall,Ragnar Lothbrok,Babuş,Jon Snow,Jack Sparrow,Thor,Odin,Battal Gazi ve dahası!Hepsinin yüzü özel olacak :smile:'' hiç olmasa diyor ama napalım modu yapan sizsiniz ben değil.
  12. n00bPanda

Alttaki Üyenin Faction'ını Tahmin Et

Tolkienist said:
    :neutral:

SARRANİD ?

Yanlış. S V A D Y A ?
  13. n00bPanda

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Cioss Julius U.X. said:
    Shantyler çok hoş. Oyunda en sevdiğim şey travel modunda shanty dinlemek. Keşke savaşırken falan da çalsa.

Benim sevdiğim bir çok parça var ama en iyisi kesinlikle şudur:

Drunken sailor zaten efsanedir ya.

Alarm müziğim
  14. n00bPanda

Kingdom Come: Deliverance

Haini bulmak için kiliseye girdiğimiz bölümü çok sevdim ben. Zor ve ben oynadığımda biraz bugluydu ama bana göre en sağlam görevlerden biriydi.
Back
Top Bottom