Recent content by BerkFuat

1. BerkFuat

SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

el-Hurr said:
    mesajı gönderdim cevapladım steamdan aktifleştirdim ve şimdi iniyo :cool:

Hayırlı Olsun Şimdiden :smile:
  2. BerkFuat

Mount Blade Warband Sistemim Yeterli Olurmu

Notebook için indirmeyi düşünüyorum Sistem özellikleri : Amd E-450 2.4 Ghz Dual Core 4 GB 1333 Mhz Kingston Ram HD 6320 Paylaşımlı : 2 GB 128 Bit Oynuyabilirmiyim
  3. BerkFuat

Bir sorum olucak ?

Arkadaşlar warband'da nam ve onur kazanmak güzel bir şekilde gelişmek için herhangi bir krallığa yemin edeyimmi yoksa direk kendi krallığımımı kurmaya çalışayım ? 0'dan başlıyacam oyuna fire and sword sarmıyor özgür bir oyun değil.. Senaryosu var
  4. BerkFuat

Senaryo'lar İle İlgili Bir Soru

Merhabalar . Oyunda 2 senaryo var diye duydum . Fakat 2 Senaryodon Birini Seçmek'mi Zorundayız ya da Bir Senaryoyu Bitirip Dİyerine Geçebilirmiyiz . Yani Demek İstedigim Bir Senaryo Bitince Diyer Senaryo İçin Oyuna Baştanmı Başlamamız Gerekiyor . Şuan Lehistan Senaryosunun Sonundayım Tüm...
  5. BerkFuat

Yeni Han Görevi ( Mehmet Girayı Bulamıyorum )

Tamamdır dediğin gibi çıktı belli bir süre bekledim , sonra yolcu'da çıktı teşekkür ederim
  6. BerkFuat

Bütün şehirlerin hanlarını gezdim zaten ?
  7. BerkFuat

Selam Arkadaşlar . Yeni Han Diye Bir Görev Aldım , Mehmet Girayı Bulmamı ve Kırım Hanlıgı İçin Ona Yardım Etmemı Istıyor . Fakat Mehmet Giray Hiç Bir Ülkede Yok , Bulamıyorum Yolcu'lara Sordum Onlardada Mehmet Giray Yok 2 Tane Taht Galibi Var .. Haftalarca Bekledim Gene Hiç Bir Şehirde Yok...
  8. BerkFuat

Warband'ı Ciddi Ciddi Hilesiz Oynayabilen Var mı?

AltairIbnLa-Ahad said:
    Hilesiz oynamayı beceremiyorum :smile: Ölmeye yakın elim hemen ctrl+h ye gidiyor :smile: Ama bi ara deniyeceğim zevkli olsa gerek ...
    Çok Güldüm Bendensin :grin:
  9. BerkFuat

Mount Blade Ateş ve Kılıç Npc'lerin ve Savaşların Geç Açılma Sorunu. [ ÇÖZÜM ]

Merhabalar... Sistem Özellikleriniz Oyunun İstediği Özelliklerinden Kat Kat'da Yüksek Olsa Gene Bu Sorunu Yaşayanlar Var . Bu Sorunu Ekran Kartınızın Driverini Güncelliyerek veya Bilgisayarınızı Hızlandırma Konusunda Yardımcı Olacak Programlar Yükleyerek Çözemessiniz... Sorunun Sebebi...
  10. BerkFuat

[ANKET]Mount and Blade: F&S | Beğendiniz mi?

Ben beğendim gayet güzel şunuda belirtmek isterim beğenmedim diyenlerin çoğu bu oyunu şuan aralıksız oynuyorlardır :smile:
  11. BerkFuat

SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

Merhabalar .. SMS İle Oyunu Alamayan Arkadaşlarımız Var .. Şikayet Çok Oluyor Yardımcı Olmak İstedim .. Öncelikle Telefonunuzu Mobil Ödemeye Açmanız Gerekmektedir ( AC yazıp 5522 ' ye göndererek ) Ondan Sonra MB Yazıp 7979'a Göndererek Gelecek Onaylama Mesajını Beklemeniz Gerekmektedir...
  12. BerkFuat

Ateş ve Kılıç Donma ve Npc'ler geç açılıyor

Bende 130 Oluyo Ayarları Sonuna Kadar Fulleyincede Anlamadım Dostum
  13. BerkFuat

Ateş ve Kılıç Donma ve Npc'ler geç açılıyor

Merhaba arkadaslar .. oyunu oynarken takıntılar meydana geliyor .. Örneğin Savaş esnasında Bir askere Vurduğumda Küçük Bir Donma meydana geliyor.. Npc'leri acıyorum 2 dakika felan bekliyorum Sonra Açılıyor Sistem Özellikleri İntel Dual Core E7600 T 3,45 3,06 GHz 4 GB DDR3 Ram Zotac 1 GB...
Back
Top Bottom